Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу

АФтур Тема: Аре да изпиняма заедно по джедетата на СЗ  (Прочетена 9478 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Re:Аре да изпиняма заедно по джедетата на СЗ
« Reply #60 -: Август 21, 2012, 12:41:29 »
 :smeeeh: :smeeeh:
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #61 -: Август 21, 2012, 01:47:38 »
Никой неа станал пророк домъ си,къ съ рекле древните. :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
:smeeeh: :smeeeh: :punk:
Покрай разказаното от Пустиняка и я са съсетих за една история. Случката е преди две години на къмпинг "Градина". Една гулема компания сме, дрътите сме са натръкаляли под чадърите и си лафиме, а сите дечоре са у водата. По едно време сал са чува "Змия у водата, бегайте!". Погледнахме и малеееее....бая дълъг дзвер пори водата, бори са с вълните, връти са, суче са, главъта и над водата, уплашена, та нема накъде. Нема наблизо река да са влива, ква беше таа змия и кък е попаднала у морето не е много ясно. И стана една мексиканска вълна на плажа-сал гледаш кък ора бегат от водата, а тия дека са на плажа стаат и са чудат кво стаа , настана паника гулема, ма са не намери такъв глупав да фане змията и да и скине главъта ;D Продължи си към Черноморец змиичката, борейки са за живота си.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #62 -: Август 21, 2012, 04:42:52 »
Пустиняче,баце развесели ми следобедъ :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Минка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 95
« Reply #63 -: Септември 05, 2012, 01:02:50 »
Бе убава идеа да се качат връове, ама но с ядене и пиене само не става. Требва си хъс, силици и трезвеност. Ако не бре прочела името на темата, немаше да разберем за кво става въпрос. Ма се връна в началото и мом да споделим, че е убаво човек да попътува, види, разгледа. Я съм за. Нема страшно от змиите, животинки, нема да те нападнат ако ги не закачаш, требва да се гледа у краката повече и сичко ще е наред.
Активен

Владимир

• Гостенин
« Reply #64 -: Ноември 19, 2012, 06:12:50 »
Абе, да питам от спортен интерес, не че ми са налага нещо - пролета нали казаа, че че опраат пъта Искър-Кнежъ, некой да а минавал скоро, да каже станало ли а нещо? И ендъците между Кнежъ и Бела Слатина още ли са си там?  ;D
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #65 -: Ноември 19, 2012, 06:19:18 »
Начи ние със Сийка одиме скоро на Бела Слатина - нема един ендък на оня участък Х покрай самио град. Има манко екстремни моменти Девене- Борован, ма принципно пъто покрай Бела Слатина а опраен. Нататика - не знам.
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
Тия дни  ми се налага пътуванье до Селановци, ще минем през Лом и Козлодуй, как е пъта през Гложене, Мизия и Оряхово, че у новата опция на Гугъл Street View много дупки ми се видат ???
Активен
жената Я  и приятели  

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
...на живо ша ти са видат ептен повече!!! :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
...на живо ша ти са видат ептен повече!!! :green:

нема кво много ма успокой, а я са надах че снимките са стари..... ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
Е па, Пръвак метни с кулолото до Дунава, ша заобикаляш по-лесно дупките, после с лодката през Лом и Козлодуй та до Ореево, после па шъ поврътиш педалите и...стигнал си до Селановци. Ем щъ поспортуваш, ем романтика шъ е  ;D
« Последно редактиранье: Март 22, 2013, 11:51:57 от унучка на Тинджулата »
Активен

Марчето

• Гостенин
Предложение
От 01.04-07.04-некъде там,едно Карлуково да напраим.Аз ще съм там на лагер,ако някой пожелае може да се присъедини.Може и за ден два/прогнозата за времето не е от най-добрите,облаци и дъжд/но Проходна и Свирчовица могат да ни бъдат подслон ако стане напечено.Това е,да се надявам че няма да се промени нещо и ще си изкарам спокойна отпуска,но при нас промените са в последен момент,което в никакъв случай не значи ,че не може да се направи една разходка.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
Некъде там кааш ;D Речи още малко де. Колко време шъ сте там? На палатки ли шъ одите?
« Последно редактиранье: Март 23, 2013, 12:27:49 от унучка на Тинджулата »
Активен

Марчето

• Гостенин
Времето е наше Свао :green:Нашта е лесна,къде седне дупе там е дом.На палатки сме ниа,мисля Пещерния дом не работи ,но ще проверя ???В Проходна не съм спала,но в Свирчовица да,ма не е кат на поляната :green:Но по скоро ме притеснява това,че времето няма да е мноо хубаво ,а аз пък съм с малката само,но пък винаги мога да я остава в Горна Кремена.Ако се организираме можем и за ден да отидем.
http://geopark-bg.com/design/karta2.jpg
http://geopark-bg.com/
« Последно редактиранье: Март 23, 2013, 12:37:23 от Марчето »
Активен

ДедA ви

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 509
Ааа, тама а уникално красиво!Лани одиме с жената.Една недея са чудиаме,къде а са разодим,па жената вика его е къде на нема час от Ботевград.Па ясе чудих,кво ша глеаме у Карлуково,ма те пристанах й и верно не съжаявам.Само къде мъ подлъга,та през пещерата,та през едни долове ма слече ча до Искъро, па после като мъ емна по баиро та ча горе до Пещерниа дом-разглоби ми кокалете,маани.А па пещерата беше плъна с катераче-ма на секва възрас,а едни чечмере,сигур имаа по 8-9 годин,ка са катериа по тиа стръмни и високи камънье-направо ми зеа акъля.А па имаше едно моме,ама сас счупен крак,и като ги гледА,гледА другите ка са чеплезат гора,а она завалишката не може,отиде до скалите и зе да реве,ама сас слъзи,бега маани,гулема мъка нги беше!Праихме сУма си а снимки ма не моа ги намера дека съм ги турил,да са еба у главата.Та така,убуво а там,ма ми са ще че манко раничко за тиа излете.
Активен
Ша запра а пиа,коги Джони Уокър запре да Оди!

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Първак, пътъ е добар за наште стандарти, нема големи дупки
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.212 секунди с 23 запитвания.