Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Аре да изпиняма заедно по джедетата на СЗ  (Прочетена 9533 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
дай боже още текива. напрай фчепетленее, че има много над Белоградчик.

къде са
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Доста съм пъти и я и други ора тука сме одили у Стакефци...атмосферата е невероватна и къщите са супер..у едната къща се излаза на барата..другите две си имат градинки и кво ли не...а бабите не призиркят а съ у секи мумент у помощ ...е велко да каже :krkanje:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Aнe

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3057
еми като упрегнеш баиро Белоградчик - Стакевци.

там че чудно за почивка, ма с кулило, да съ преожда района.

те тваа йъ фотката от Стакевци.

Рибарникъ сигур йъ още на ниво

Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

Aнe

• Тумбак
Чеките.

Значи имаше една със супер дръвении, я си мислех, че е не е час от тех.
ако щете верва ни един у село ми не можа обясни кои са тиа къщи :(

тава като един човечец очъл у Връшец и питал ена слочайна гражданка.
Госпожо, таа ваща вода за кво йъ?

епа знам ли, цел живот йъ пиам и нищо ми нема  ;D
Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

• Пустиняк
у коу село не съ ти обяснили кво ???
Активен

Джайо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4695
азе веке са збръка. ама може ти куга си одила да не а било баш така като куга азе съм одил и за тава нящо мене ми са види да неа като ората
Активен
Щъ                                                                           Щъ                                                              Дъ

Aнe

• Тумбак
една бабичка у стакевци, ми каза че са две къщи и ги посочи

много яки фотки, ма нали ви каам има често фотопленери

https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B8-155944101096879/photos
Активен

• Пустиняк
Велко и я разбра колко и ти..ако Ане почне да пише по разбрано моа и да разбереме за кое село става въпрос..Стакевските къщи съ три и съга се прай четвърта....и цело  село знаа на кой съ и къде да гу намерът
Активен

• Пустиняк
една бабичка у стакевци, ми каза че са две къщи и ги посочи

много яки фотки, ма нали ви каам има често фотопленери

https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D1%8A%D1%89%D0%B8-155944101096879/photos
ма ти си преко сила збръкана че извиневаш..това е уорк шопинк по фотография и гу прай една израелка Ефрат лозанов и снимките съ художествени..оффф
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
Ането ин ги са разбира идялно, па и ф повече отколку на тебе примерно слет десет вечерта

а иначе реално къщите са две, третата си а ползват предимно газдите цело лято да си седат там

еднъта почти нема двор, другата обаче йъ с разкошен двор и рекъта минава почти през него

има и уникална талканъ къди Боби русия съдржателя до скоро си мислеше, че било фтора къща сас спални, ама после след няколко годин разбраше, че не йъ баш така
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Джайо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4695
фотопленерете ги организира е те таа жена

изрелка, женена за Зантата-гуления- и сяко лято от сила годин насам води групи целолято на тиа къщи. разгледа снимките и не вигя нищо по-различно от тава къде съм видваал наа живо?!?
Активен
Щъ                                                                           Щъ                                                              Дъ

Aнe

• Тумбак
Активен

• Пустиняк
не ти николинке си сила збръкан ..къщите съ три..марина..анина и берчина..ли беме лани там ..оффф..едната е къде беме пръвия път на барата ..другата беше доле къде спаме ниа...а третата е къде беше на боби..он  съга сие напрайл друга..офф
Активен

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
 Па она ако е женена за големия на Зантата нема начин да нема дръвения у къщата...скара задлъжително
Активен

• Пустиняк
Активен

Страницата е създадена за 0.231 секунди с 24 запитвания.