Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Сателитна талавизия  (Прочетена 2563 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Сателитна талавизия
« Reply #15 -: Октомври 29, 2012, 03:15:31 »
аида да фкарам манко яснота

булшитком я оператор от тип DTH /директно у хола/ , продават набор програми кодирани и декодирани само от нихньото кьопаво оборудване от паничка и приемник и еднъ уйовина къде са ръгъ у применика

кодирофката я булкрипт - разумеется , родна измишльотина почти не подаваща се на разбиванье за дълго време
съответно само приемниците на булшитя е разкодирват и турат картина

за качеството - почти ужасТно - на телавизор със размерите на пощенска марка мое да изглежда добре но HD каналите с искючение на NATGEO WILD HD и DISCOVERY SHOWCASE HD са зле - но НЕКОИ имат блъгарска аудио патечка

на убоф теве - булшиткомскио приемник сносна картина като на некои от каналите присецва щото имат врло нисак битреит щото на манко транспондере са накачиле сумасиа канале - абе блъгърска работа

кои са по добри - по добри са satellite.bg и имат мноого блъгърски програми - и спънтико АСТРА е нади германеа - но ОБАЧЕ последните ги узе оня ден ментел - а виа знаате че квото ментел докачи утвада у курац , и инги я скъп абонамента на месец

я съм на булшитком по принуда - другио оператор вивашит ми не арексват пакетите и са по скъпи - ебен таа пулитика на вивашит - ку сакам пакет със канали за пътешествиа требе зорлем да ми нанабутат Планета ХД и са доста по скъпи

и така щем нещем доброзорлем си седиме на булсатком поради липса на адекватно друго съотношение цена качество
« Последно редактиранье: Октомври 29, 2012, 03:20:32 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #16 -: Октомври 29, 2012, 03:33:46 »
satellite.bg ги гледах и там нищо неможаа о̀тбера, освен че требва да идеш у дукян, да станеш абонатин и да ти наръгат разни тиквета по талавизора. Я сакам със стандартно оборудванье и да си зимам кво сакам без да одим некъде физически или изклесяк да ми доажда у собата. Ма дако, я бългърска телевизиа ми не требе, сичко а за спорта и да има така неко научнопопуляртн каналец на нашенски за езиков фон - ма като не става ебал съм го
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #17 -: Октомври 29, 2012, 03:39:51 »
тава на пакете и да не може човек да си пробере кво му требе я измислено та да мое да продават и тиа нефелните канале , със стандартно оборудване мое се гледа сателаит бъгъ - пращат декодерната карта по куриере мисла ако си имаш оборудване - да картата е конакс - стандартна
« Последно редактиранье: Октомври 29, 2012, 03:44:10 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #18 -: Октомври 29, 2012, 03:44:55 »
Шъ чѐта па дочаска, сателит бг са на Асдтра 3 и конакс кодировка.
А да знааш тиа декодерни карти дали има външна четачка и къде се ръга она?
оно че има има като те тоа http://www.amazon.de/Conax-CI-Modul-verschl%C3%BCsselten-Satelliten-Programmen/dp/B000A1LNC8 , ма не знам къде се ръга
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #19 -: Октомври 29, 2012, 04:11:27 »
модула се ръга у приемника изотпреде а у модула карта с чип

Активен

Страницата е създадена за 0.129 секунди с 24 запитвания.