Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Дискутиранье на културни, философски и други подобни въпросе  (Прочетена 13393 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Ееее,я семинариа не сам учил!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

nerezo

• Гостенин
еее извини ме тогава ама я те разбра че си учил хахахаахах със слъзи се смеам вече нали така беше написал по нагоре извини ме ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

nerezo

• Гостенин
спим вече сега се връна та до прочето кво сам чел одеве уя си! ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Учил сам богословие ,семинариата е до средньото.Ма ти сигур не знаеш и не праиш разлика.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

nerezo

• Гостенин
е да да нема от каде да знам я си мислех че семинарията е вишето  а  средньото е друго а оно било обратно.абе че се разбереме ама па те имаш обшо с  духовността.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Е иам ма ка ти каза ичере,секи работи тава къде му носи доходе,а не тава къде а учил.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

nerezo

• Гостенин
тека е Авраме тека е за съжаление или не незнам кой кво му се сака
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
но революционере и хъшове винаги ще са дират ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

nerezo

• Гостенин
я викам ние да сме от страната на предлагащите а?
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Оно баче е дошло време и са се намериле тиа къде вика Самотока,що толкуф време никой се не усети че работата става нийела.Съга моа некой да си апат гъзъ,ма е късно кво думат ората за китка.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

nerezo

• Гостенин
тека е ама ниа требе да им покаеме че старата ни китка още нее овенала
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Па да се врънем на теа въпросе, що "сръце юнашко не траа"... Ама религиозни въпросе нема да засегам повече, само технически.

За ратиата къде се прегъва сакам да напрайм сметката. Значи зимаш един весник (он е дебел 0,10мм да каеме) и го сгъваш през средата (това веднъж и става дебел 0,2мм). Послем пак през средата го сгъваш (на 4 и става 0,4мм дебел) - това втори път. И пак го сгъваш - става на 8 или 0,8мм дебел. Та въпроса е ако го сгънеш така 50 пъти (ясно е що не мое, ама да си представиме), колко дебел че стане? Значи формулата е:

0,1 х 2^50 = мм = 112589990684262мм = 112589990км , демек 112,6 милиона километра, почти колко е от Земята до Слънцето. Сметката е проста, ама резултата е интересен и е доста неочакван, нали така?
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Значи имаше една такава прикаска навремето.Един халиф,да кажеме Харун ал Рашид обичал много да игра шах.Он имал един учен математик къде бил най-големиа шахматис за времето,да кажеме че се е казвал Юсуф.И един ден халифа и Юсуф па играли шах.Владетела бил очарован од необятните комбинации къде му показвал учениа и у момент на слабос,му казал да сака кво си пожелае за награда.Тогава Юсуф посакал нещо на пръф поглед млого нищожно.Да му дади великиа халиф, едно зръно ориз на пръвото квадратче на дъската за шах.На второто поле да му даде две,на третото 4 ,на четврътото 8 зръна,на петото 16 и така до последньото шеесе и четвръто поле.Харун ал Рашид се засмел,он очеквал Юсуф да посака тонове злато и даже манко се притеснил,а съга му олекнало куто разбрал че става на въпрос за манко ориз. Извикал един гавазин и му заръчал да кае на тиа от хазната да исчислат колко зръна да се дадът на юбимеца му.Кво било обаче учудваньето му кага му докладвале че не моат да исплънат нарежданьето.Сумата от зръна възлази на куп от ориз с дебелина на соба и височина от земята до луната.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Аха, мамата си е абало с тиа прогресии... Таман се сетих един виц:

Значи намерил юнака ламята почнал бой с неа. Заманал със меча и й отсекъл главата, добре ама веднага три нови глави пораснале. Заманал па он и отсекъл трите глави, обаче веднага израсле 9, отсекъл 9-те - израсле 27 глави, послем 81, 243 и така. Юнака се видел у чудо, замислил се и си казал: От тука натама без калкулатор нема а се опрайм...

И друг подобен виц се сетих, ама без никва връзка с прогресиите шибани:

Значи връви си юнака и стига едно место, къде пъта се разклонява. И чете табелка: На десно ако тръгнеш - главата си че изгубиш. Налево ако тръгнеш - или педерас че станеш, или герой че станеш. Юнака си казал: Надесно - сигурна смрът, ами дай у лево да фанем, па мое да станем герой, знаа ли човек... Тръгнал по левиа път, връвел, връвел и по едно време видел триглава ламя да спи на един хълм. Нашиа си рекъл: Те съга че станем герой да го еба! и се фрълил с боздугана да трепе ламята, замаанал и смазал едната и глава. Ламята се надигнала, погледнала го с едно око и му рекла: Добре де, а кажи съга - не си ли педерас?

Извод треба да има, и он (според мене) е, че границата между геройството и педераската работа е много тънка и често тиа къде се напъват да стават герои си излазат обикновени педерасе.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
хахахахаха
куту тиа нашите борци за демокрацеа ... хахахаха ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Страницата е създадена за 0.066 секунди с 22 запитвания.