Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Дискутиранье на културни, философски и други подобни въпросе  (Прочетена 13486 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
Бе у тоа мумент бъш,силата беше на моа страна,ма и разума също.

демек си уцелил печелившата (правилната ) кумбинациа  ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

nerezo

• Гостенин
изглежда е надделел   разума  ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Кво викат тиа наще,от правилната стран на лангата.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

nerezo

• Гостенин
а помниш ли имаше едни ченчджиии каде праеха ени като кукли им викат.лъжат с пари да ги еба
като брои си е така ама като ги земеш и он скубне после половината са весници ?ти като по стар я само сам ги чул.лично не сам гледал
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Я ги повна тиа номера,ма тава беше къде 92 годин-после други"тарикатлъце" измислиа...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

nerezo

• Гостенин
сега па се сети за една моя случка на морето преди неколко годин къ си одеаме с двама мой приятеле пред хотел "Черно море"-Варна и я си прикаам на нашио си диалект с тия мойте и по едно време един като ми вика ей Албанецо яля да обмениме пари ако сакаш.а я се обръна и му викам еи я несам никъв албанец а ти ако сакаш да ти земеме парите яла и он тааа жена се обръна и исчезна за секунди а тия мойте се сцепия да се смеат. ;D
Активен

nerezo

• Гостенин
е да да  след 90-те беа тия номера после ченча на магурата и тем подобни вече ги незнам.
Активен

Пръвака

• Тумбак
Я знам че прегъваа банкнотите на две и ги броеха два пъти, тава с "куклите"  не съм го виждал ама сигур а било за асъл балъците  ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Пръвака

• Тумбак
ептем че усереме темата ама навремето у Румъния имаше некви пустиняци арабе ли беа кви ли беа незнам  ??? ама та спират на пъта уж нещо да питат и от дума на дума сакат да им развалиш 1000 марки (така беше тогива) по сто АМА НЕКОА ОТ БАНКТНОТИТЕ ДА А СЕРИЯ F що била "сувенир" и ти почваш да ровиш из протофела да им дириш сто марки сериа F и они видат колку пари имаш и после аку си заслужава та натиснат у неко мантинела и ти ги земат, а имаше и такива къде па им разваяш пари и след разаваянието  се указва че са ти зели сите пари от прутмонето без да са усетиш  :o :o :o ....... кви ли неа пустиняци има пу тоа свет
Активен
жената Я  и приятели  

nerezo

• Гостенин
да да и я сам чул за такива от макя ми и баща ми и те тия с куклите са от там па да еба тия ромунци и они са много подли да некажа че ние сме нищо пред тех
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Бе и тука има циганьор,ма тава ньиньото се а занело.Нети врътки че праат ми у въздуа гявала ебат.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

nerezo

• Гостенин
хаахххаааха тека е я се сети нещо да ви раскаем тава лето минах през ромъния и у еин град не се сещам къ се казваше беше ноща се поубръкаааме малко и спреаме да питаме на каде е за границата на гарата баш и от там като искочи един и като вика на български на каде сме и вика че потеклото му е от чипровци и за тов знае български а ния се удзвериамемани че беше нощеска а па и тоа български говореше.
Активен

nerezo

• Гостенин
абе бако авраме кво ше каеш да пущиме една тема:В името на родината(резервато)па там секи да распраа кви случки са му се случиле у родината?
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Ми па пущи !Нали видиш че тука е куту у гугала.Кво и да напишеш се че се появи коментар од негде.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Плъхоубиец

• Гостенин
Я като оди на село, спира ме един с бус и нещо ми булониче на влашки, забръкал се, дири Калафат. Ама беше с видински номер таа жна. Питам го вла ли си? А он кима с глава. Руски бъбреш ли? Он па кима, ама па си на влашки нещо. Реко му по нашенски: А карай тагава след мене. - проводих го до пъкя за Видин, ама го гледам у огледалото тоа спира два пъти да пита разни ора верен ли е тоа път, да го не излъжем нещо. Недоверчив влаа. Па и я да се направим на европеец, що съм чул дека тама така те провождат ако не знаеш накъде да фанеш.
Активен

Страницата е създадена за 0.12 секунди с 21 запитвания.