Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Дискутиранье на културни, философски и други подобни въпросе  (Прочетена 13388 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Значи кага бурята е нади водата-океан ели море,се нарича ураган,а кага стигне нади суша става тайфун.Мислим че тава а само терминологиа за разграничаванье.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
Значи кага бурята е нади водата-океан ели море,се нарича ураган,а кага стигне нади суша става тайфун.Мислим че тава а само терминологиа за разграничаванье.
  я па мислмим че ураганьете ги има у Латинска Америка, а тайфуньете у Югоизточна Азиа и май си е едно и също, а коги тава чудо се надвесИ нади сушата почва постепенно да губи от силата си що нема с кво да са рани - демек морето ели океана с некви си температурни разлики гу заранват с ранА и му увеличават силата   ::)

п.п.така мислим Я , а Я не съм синоптик и а многу възможно да грЕшим  ???
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Съга погледна у една енциклопедиа и разбра що е таифун и ураган. Тайфун се казва кага се разразява нади источните части на Индийскиа океан и западните части на Тихия океан.У атлантическиа океан и по источното крайбрежие на Тихиа океан се казват урагани.В общи линии там където трапическата буря преминава през суша острови и полустрови се казва тайфун,а там където бурята бушува над чис просторен океан и после достига континенталниа брег е ураган.Шашава работа,ма я разбра.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Пръвака

• Тумбак
Съга погледна у една енциклопедиа и разбра що е таифун и ураган. Тайфун се казва кага се разразява нади источните части на Индийскиа океан и западните части на Тихия океан.У атлантическиа океан и по источното крайбрежие на Тихиа океан се казват урагани.В общи линии там където трапическата буря преминава през суша острови и полустрови се казва тайфун,а там където бурята бушува над чис просторен океан и после достига континенталниа брег е ураган.Шашава работа,ма я разбра.

ако ма небеше накарал да пущим таа тема коги щеше да четеш таа енциклопедия и да разбереш кво а ураган и кво а тайфун  ??? ???

п.п. тука празно нема ....я предлагам да туриме фход  ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

nerezo

• Гостенин
така е немоа само шъшканиии да оратиме.требе и малко културна деинос че че каат тия у тоа форум знаат само да се пцуват.(госкето имам предвид)
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Бааго,тука верно че станемо млого умни!Съга остаа неко да обясни ка се праат мушки деца?

П.П.
Да са ебем у простака,па заоди накъде благите теми!
« Последно редактиранье: Март 28, 2009, 12:22:10 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Пръвака

• Тумбак
Бааго,тука верно че станемо млого умни!Съга остаа неко да обясни ка се праат мушки деца?

чул съм що требвало у кулуминациата да са стискат зЪби ама за мъшкко ели за женско, баш съга не повним  ??? ??? , но ако пръвия път стискаш зуби и излезне женско, втория нема а стискаш и белким улучиш мъшко, ако и тогива не стане караш кво ти падне докъде не постигнеш целта ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

masok

• Гостенин
женската челяд се праи само (внимаваите)от бащи курвари........тава е речено под сурдинката ама колко е верно се не знаееее
Активен

Пръвака

• Тумбак
женската челяд се праи само (внимаваите)от бащи курвари........тава е речено под сурдинката ама колко е верно се не знаееее

що после да им се връща ли  ??? ???........... оно ли знааате че бой и ебанье трудно са връщат ама знаа ли човек  ::) ::)
Активен
жената Я  и приятели  

ПЕРГИШИН

• Гостенин
Твоито да нее женско  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Баси,я с тиа две давочета лаас съм гулема работа?
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
авараме..............де си одил на младе години а??????????!!!!!!!!!!!!!!а сеа де?!
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
Одил сам... я на млади годин момчетии прави,а съга на дръти нещо съм забуварил и оно се женски излазат.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

masok

• Гостенин
что?ти колко имаш?!!!!!!!! ???
Активен

Пръвака

• Тумбак
Одил сам... я на млади годин момчетии прави,а съга на дръти нещо съм забуварил и оно се женски излазат.

е тамън да се не извръне земята и да има равновесиа  :) :)
Активен
жената Я  и приятели  

Страницата е създадена за 0.294 секунди с 22 запитвания.