Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Сфетовна купа BRASIL 2014 фулене, зафаяне на мачове,футболисти,треньоре и съдии!  (Прочетена 9937 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
На път съм да го познем тоа мач  :smeeeh:
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
Ша ги биеме та ша ги отнесеме. Статистиката показва че от 10 мача - 8 сме ги биле и 2 сме свръшиле на равно. Я казвам 3-0 за трикольорите.
Активен

илюшин

• Пустиняк
па ние ако тиа не биеме, по-добре да разпущаме и БФС и све и да са играа само на ниво Старопатица - ФК Кула
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
ей, ще та ебна, кво ин ги а на нивото на Кула  :smeeeh:
Активен
не я като да немам, ма би шкял

илюшин

• Пустиняк
Па нищо му нема, като Хищниците не играат падат с по 10:0 от отбора на Аристокрацията Бдин Видин
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
За Кула и Старопатица за ниво не моа съ гавори- Они са над секакво ниво :krkanje: :krkanje: :krkanje:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

манечкио Кошер

• Пустиняк
Поздравлениа на Любо Пенев и момчетата   thanks всички са раздадоха на 100 процента, така трябва да са подхожда къмто секи мач, па кво излезе накрая. Ясно е че не сме футболна сила и не диктуваме правилата, ма с малко повече късмет и желание може да направим нещо  thanks
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

манечкио Кошер

• Пустиняк
Дуууу тоо италянеца големи думи каза, шапка му свалям  thanks

"Когато разберете колко сте силни, тогава ще станете велик отбор! Вие не знаете колко сте силни."
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Къде да гледам хръватска-сърбеа и у колку чсъ бе Маранчу- немам време да проверим че ме е полазила рабута- свалям записи с Милен Радуканов, Росен Кирилов и Дани Боримиров баси ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

манечкио Кошер

• Пустиняк
хръватска - сръбия 2-0 за момента ...
те тука виж кой линк ша ти връви http://www.sportlemon.tv/
Активен

masok

• Гостенин
Краси впрочем и они са пред празни трибуне... :)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592

"Когато разберете колко сте силни, тогава ще станете велик отбор! Вие не знаете колко сте силни."
кой го а казал тва бе баце че не можа да сфанем ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

манечкио Кошер

• Пустиняк

кой го а казал тва бе баце че не можа да сфанем ???

Пиетро Гедин селекционера на Малта
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
абе чвеко добре дума,ма парен каша дуа-а да видиме мачовете с другите отборе..че нящо Малта не съ бъш пробниа камик за наща сила....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.205 секунди с 25 запитвания.