Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Сфетовна купа BRASIL 2014 фулене, зафаяне на мачове,футболисти,треньоре и съдии!  (Прочетена 10071 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
добре-2 на 2 неа лошо.Играта също не беше лоша особено като съ има на предвид кви са дришняре наше направо си е постижение.Да видиме сеги дали ше спечелът другите домакинства.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Брутале

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3072
  • MeccanicaVerghera Agusta
я ми а чудно тава ли а най-добриа ни вратар каде момента ли големата перука нарочно налага мининката оти му а син ???
Активен
За съжаление вече стана очевидно, че нашата технологичност задмина нашата хуманност.
Алберт Айнщайн (1879-1955)

те тава ми а ена от мечтите да го еба

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
Нема кво да ти е чудно сичко си е шуробаджанащина.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Чвора

• Пустиняк
сиге гледах внимателно повторениата с головете на италянците.Освен големата дазоа късмет ,Клайне Перуци и у двете ситуации е НЕ правилно пласиран и носи определена вина за головете.НО-у еуфорията от добрата игра и крайния резултат тава нема да се забележи.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

svetoslavt

• Гостенин
Само да кажа-много здраве на Бербатов,както беше и на Казийски на Олимпиадата!
Ти да видиш-Митето го нема,па вкарваме голове на Италия!

А е верно и тва,че Италия тръга тегаво във сички квалификации,ма мене ма боли уя,важното е че видох игра,къде ми ареса и тука е момента да отдадем заслуженото и на Л. Пенев.Освен че явно разбира футбола, сигурно им е показал и на футболерите,че дупета и мазници нема да дръжи в отбора!В тоа мач,не видох играч да загуби топката и да тича като  изоглавен да си я върне.А такава преса срещу силен отбор,не съм виждал от години!
Активен

Чвора

• Пустиняк
За мене пробния мач ше а срещу Армения-ако биеме и то с добър резултат-вечме ше е обнадеждаващо.
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Ако оставим тава на страна ги лова и на хикс и на голове у мача  ;D  :krkanje:
 Доволен съм много, ебаси красивиа мач, на черното бело са не моо каже, браво адмирации за мунчета и Пенев :punk:
 иначе Михайлов си е за ебане много злобно с апанье под мишките и сички екстри 

тава Перуци много италианско име  :smeeeh:
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

svetoslavt

• Гостенин
Любчо, в момента имаме поне 5 вратаре,къде са над нивото на Ники и поне още 7 къде са на неговото ниво.Да ти кажа ли кога Ники нема да е титуляр!Коги е наказан,контузен,сръдит или спре изобщо да играе футбол!
Активен

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
Боко Перуката е за най-гулемото ебанье! Да напрайме национална стачка!!!
Активен

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
да не политизираме и таа тема  ;D
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Шашаригавия

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4379
Нема начин. Сичко е политика - следователно всичко е помия, ма по неко път става и убава помия като таа вечер.. :smeeeh:
Активен

masok

• Гостенин
Отдавна ги не бех гледал да играт така настръвено :)Имат едно браво от мене...Сал се чуда ЗА КВО НГИ Е иВАН иВАНОВ ма караи... ;D :P
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Иван Иванов заедно с Ники имат за задача да ни дигат адреналина с отрицателен знак,иначе има голема вероятност да имаме стабилна защита и да ни отбелезват трудно голове,па тогива ще требва да фулиме сал съдията,а то не винаги има защо!Ма снощи имаше де! :smeeeh:
Активен

Чвора

• Пустиняк
Абе за съдията и Чичовото сношка след мача каза че а подпирал жабите,въпреки ,че я не видех нещо фрапантно ма ше ми е интересно твойто професионално мнение по въпросо ;)
Активен

svetoslavt

• Гостенин
Док,имаше некои тънки моменти къде не са фрапантни,ма дразнат!Най-явното беше положението на И.Попов за дузпата!Значи-има блъскане с ръка(ръце)в гръб,без защитника да играе с топката,което предполагам беше изтълкувано ,като игра с тяло!Ма нищо,се пак ако ти си не вкарваш положенията ,па да дириш виновен е меко казано-неправилно.Другото къде беше дразнещо е,че кога бееме ги награбиле и жабите не знаеха на кой свет са,съдията почна да накъсва играта със спорни фалове и в двете посоки,важното беше да са убие темпото,докато са осаферат ония!Ма пак казвам,не е виновен съдията,че от нищото ни вкараха два гола,па ния со упущихме положения,къде щеха да ни оправат мача!
Здраве да е,я съм доволен и си зимам думите от преди мача назад!Ма сал за сега,оти кат знам кви сме.....ше са провалим срещу некой непретенциозен отбор!Ако такива са останале все още!Снощи Германия са видеа в чудо с Фарьорските острови-държава с население колко Монтана!
Активен

Страницата е създадена за 0.053 секунди с 21 запитвания.