Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: За морала,даскалъка и елита-ръкА за ръкА  (Прочетена 10010 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nerezo

• Гостенин
те тъка те секои моа да си излеа мъката по тия вапросе.има ли такова животно ели не?
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Това е сложна и длъга и ... тъжна тема. Даскалите са станале за подигравка и кашмер, никво уважение немат и им плащат колко да не умрат отглади. Не смеат на учениците две думи да каат, а ониа си пушат направо у училище и си прикаат по телефонете у час... Малеййй, я да сам смеял не да пушим, ами само да се издървим на некой даскал у Ломската гимназиа, дума напреки да му каам!? Пръвом че ме прибие он (даскала), послем че ме заведе при директора да ми отпори кожата и он, накраа че викнат и баща ми, а Дрътиа вече у назе че ми разкаже играта, я с кожения чехъл, я с маркуча от пералната... А съга? Как го плеснеш копеленцето, и веднъга тръча баща му да го защитава (що му малтретираш детето), отделно психолозе от отдел за закрила некъф го успокояват (що му е травмирана нежната психика), и разследване срещу даскала почва, а другите изродчета се префръгат да разпраат каво са прибити от същиа тоа даскал. Е, кво да не заебеш таа работа поразена? И кво да нги не ебеш мамата на деца и родителе?

Значи жената е даскалица у детска градина, тиа са още по-зле от средните даскале и за ора ги не броат. Ама да ви каам - не е без значение техната работа, даже много е важна. Бащата бачка у Холандиа, майката е по кафетата и се грижи само да не изпущи сериала или Биг Брадър. А детето е по цел ден у градината и е МНОГО важно кво че го подведеш от малко това дете и кво че го възпиташ (що оно у дома си възпитание нема да получи). Като одиме с жената по улицата глеам - иде към неа некво момиченце и й подава цвеке: Здравейте госпожа Иванова, как сте, къде отивате? Послем жената ми вика - това дете она го е възпитала, що макя му е проста като водно конче и не знаа да поздрави като човек. Та да ви каам - не съ без значение тиа пръвите 7 години, що от тех зависи дали детето че стане чалга-фен и еврофутболис, дали че се кефи на Милко Калайджиев и че вика: Само цесекато, да го еба! Не е без значение...
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
не ми аресва името на темата  - мани елита - поне за съга елита е далеко от просвещението -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

nerezo

• Гостенин
много си прав Бушмен и според мене тия пръвите седам са от големо значение това е наи важното началото па добре че се намира по некоя съвесна даскалица като твоита женица дето да и се работи това и да дава сичко като за нейни децА.и според мене те точно на тия даскале треебе да се наблегне наи вече и да се обръне внимание на домашното васпитуванье а не само секи да ръга даскалете като офци и да вика че они са виновни за това че децата им се дрогират ,напиват,пушат и т.н.че а опущиаме тоа процес работата отваааа накам газо.
Активен

nerezo

• Гостенин
абе и я много се чудих дали да го слагам вобще ама сега незнам къ да го мааанем :-[ :)
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
Аааа, молим ви се, не пипайте ни елита, да си иаме уважението! Я се бройм откъде елита, що сам кореняк ломчанин, а Лом е град още от римско време, 2000 години вече. А разни гелосани ватмане-педале, къде са тръгнале по соаре и матине и разни селски курви, къде са правиле свирки на половин Софиа та да им дадат да водат некое предаванье че ги турнем на ... не! Нема да ги турнем на уа си, що че им ареса, ами само че им го покаам отдалече, да умрат от мъка.

Та ви молим да ни не закачате назе - елита.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

nerezo

• Гостенин
епа пущи само за елита да се наслушаме на бисере за ньих.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Баш съга музата нещо ме е напущила и сам куа лейка,ма ако некой почне че стане заебафка.Че чекам на талифона и ако се сети некой
да дзвънти.И обмислете убово кво че каете че тава даскалъка неа лесна рабута.Още на времето се распрааше че зелен конь и умен даскъл нема,па глеам още си пращат некои децата на училище. Тава традициите ебаси са гулема работа.Само не моа се ориентирам у едно нещо.Тава образованието що а задължително? Мислим че ако го забранът ефекта че е по-голем що и циганьете че имат шанс да се образоват.Они чекат сал нещо да се забрани та да го наскачат.Че стане едно крадненье и надлъгванье...Не моа се доредиме.Ма управньиците лааз не са се сетиле?А я ако се кандидатирам за главен сметам с таа позивна да спечелим изборете.И че уволним сички даскале,да станат контрабандисте,та да се видат у пари.Не куту съга-прошляци.Требва да се мисли переспективно.Иам още бая новаторски идеи ,ма ако ги каам съга моа некой и он да се кандидатира и ми ги отрадне.Че чекам и виа да споделите нещо по въпроса,па тагъва че се погодиме некак.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

nerezo

• Гостенин
да не си се преуморил нещо тааа седмица та е така отдъъни малко па моа д ати доа ако не пиини една миника за адет па тогива че прикааме
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
Тава предньото од самоньего си се разбра че е майтап.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

snooped

• Гостенин
Ей младеж,ако сакаш да пишеш туке,пиши по правилата,ясно ли а???
« Последно редактиранье: Март 29, 2009, 10:00:24 от Дръмон »
Активен

pep4o_berk

• Гостенин
Баце,не знам откъде го измисли тва,обаче е много тъпо.Мани се излагай така.Никой нема да ти поверва на тия шашавлъци ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
глеж къ с пръвата си публикация чувека получи жлът картон -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

jaio

• Гостенин
гулям сладур е нали ??? ???
Активен

pep4o_berk

• Гостенин
Ма неа получил жлът кратон ама да пише по-реални неща чувеко или да напраиме тема-Истории порадени от моита фантазия ;D ;D ;D
Активен

Страницата е създадена за 0.135 секунди с 21 запитвания.