Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Таа кака ка си го нахака  (Прочетена 16946 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:Таа кака ка си го нахака
« Reply #150 -: Юни 15, 2009, 11:08:50 »
Миленчо каза току що по телефоня, че щом е свръшило добре, нема смисъл да ровичкаме. И те така те. Да имат късмета пак да го направят и ще стане весело.
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #151 -: Юни 15, 2009, 11:15:40 »
сичко а добре коги свръшва добре викам я! айде ся на по ено ладно пиво!!!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #152 -: Юни 15, 2009, 11:17:51 »
Е айде тогива-Ура,гътнааме цензурата! ;D Да живей Кептъна и сички ниа!отвааме да кръкаме, па ша има и повод на следващата сбирка да се дигнат неколко десетки тоста по успешно прикючилата борбъ! ;D ;D ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Байчо

• Гостенин
« Reply #153 -: Юни 15, 2009, 11:24:33 »
капитане, требе и у сайто да са оповести, че там гледам ората продължават с историата, да са не обиди па некой! и а убово да има учасници от бела слатина кои да кажат наистина сичко лиа наред тама!
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #154 -: Юни 15, 2009, 04:06:55 »
Което ме връща към случката с врабченцето, дето си летяло зимъска...ама...замръзнало. И...а-а-а, да му хвръкне душицата, минава кравата, спира се...хоп, едно голямо, топло, кравешко лайно връз главата му. Глупчото-врабец се поразтушил, позатоплил, поразшавал, па подал глава отвънка. Да де, ама в тоя момент котарака минава от там/да го питаш па него къде в тия говна!/ и хоп... главата на врабеца - хрус-хрус!/за перушината нищо не се говори/
МОМЕ, ДАНЧОВА ДИРЕКТОРСКА ЩЕРКО! ПОУКИТЕ ОТ ГОРНАТА ИСТОРИЯ СА МИНИМУМ ТРИ! АКТУАЛНИ СА БИЛИ ВИНАГИ, А В НАСТОЯЩИЯ МОМЕНТ ЗВУЧАТ ПРОСТО ПОТРЕСАВАЩО ВЕРНИ:
1. Не всеки, който ти сере на главата ти мисли лошото!
2. Не всеки, който те вади от акото, ти мисли злото!
и третата, ама най-важната:
НЕ СИ НАДИГАЙ ОГОВНЕНЕНАТА ГЛАВА!

Млого добре, азе го знам манко по другояче - куто са сгреало врбачето от лайното, подало си главъта и зело да чурулика - тогъва го съзрел котака и го орупал.

А за извода :  " Куто си насран не чуруликаЙ "   ;D

Чекаме ги отнегде се покаже въпросната дъщера, ма нещо ги нема  ;D
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #155 -: Юни 15, 2009, 04:14:10 »
Я ги не чакам и ич неща ни да ги чуа, ни да ги вида и са обзалагам, че чуствата ни са взаимни. Ич ни не требва повече такъв адреналин, да си живее секи живота и да са не бръка на другиа. Кво сеги да ги обсъждаме повече, то си а ясно кой какъф е и за кво са бори. А си седиме туке сеянете и ша си лафиме, па тиа гражданете да връвът заглава, ич ми не требват ни у сайта, ни тука.
Активен

перканаумова

• Гостенин
« Reply #156 -: Юни 15, 2009, 04:18:53 »
Я ги не чакам и ич неща ни да ги чуа, ни да ги вида и са обзалагам, че чуствата ни са взаимни. Ич ни не требва повече такъв адреналин, да си живее секи живота и да са не бръка на другиа. Кво сеги да ги обсъждаме повече, то си а ясно кой какъф е и за кво са бори. А си седиме туке сеянете и ша си лафиме, па тиа гражданете да връвът заглава, ич ми не требват ни у сайта, ни тука.
А баш те така,много разумна и акълна приказка.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #157 -: Юни 15, 2009, 05:08:20 »
Много уместо казано кептън, въпроса ми беше таа бойната офца, (оно е ясно че нещеме да ги виждаме никогаш), ка са покри и не смее да шукне, дееба азе неиното маменце ... единствено ша добава оше една поговорка  :
" Лайната където и да идат пак си миришът"
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #158 -: Юни 16, 2009, 01:00:35 »
що не земете леекиинко да и ударите кюча на тема - квото са каза е достатъчно - нищо ново нема - рабутата са изясни
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

перканаумова

• Гостенин
« Reply #159 -: Юни 16, 2009, 11:10:40 »
що не земете леекиинко да и ударите кюча на тема - квото са каза е достатъчно - нищо ново нема - рабутата са изясни
Много внимание май й отделиаме на таа.Прав си,нема кво да ги мандахерцаме повече.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #160 -: Юни 16, 2009, 11:58:04 »
Лееекинко и турам кюча на таа тема(къде и мене ма изкара от нерви!!!) и са надявам да нема повече такива дивотий и да са разпрааме с такива"личности" куто таа измислена мома...
П.П. Ако са наложи-па ша я отключиме,ма да им не дава Господ,на тиа в чиято "чест" ша я отключим.... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Страницата е създадена за 0.197 секунди с 22 запитвания.