Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Къ да караме коли без да са прибиаме - искуство, чалъми и случки  (Прочетена 11890 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8830
  • Стерео сват
По-скоро ме очудват двата знака за предимство, а не светофарите. На Борис и Житница светофарите пак светат заедно, ама тиа от основното минават с предимство. Тука, зарад знака явно, тиа скачат и я сакам да знам, ако некой ма нацели или я го уцелим, има ли за кво да го биам, да го биам без нищо, ели он да ма биа и за кво....
Активен

Даца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2389
  • Светът е оцелял, защото се е смял.
Ми като нема знаци, ели са в конфликт, азе карам като на нерегулирано, ма и да ми земат предимството, не слазам да са биа, та да не права задръстване и щото и бес тава ше ма биат :)

Инак, тава дето го казва Тервел за Монтевидео си а така, ама там не стига, че май верно има знак за преимство, още са сложиле баш пред него и едни ръбести легнале полицаи, па са издлъбале и шахта на кюшето толкова на несгодна, та чакаш да минат сичките, та да а заобиколиш :)
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
+ пешеходците чекаш...иначе щом нема знак би следвало десните да са с предимство
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Генчо

• Пустиняк
  • Стерео сват
Лошето е, че при пръво минаванье отнекъде, па даже и да неа пръво, ти не знааш дали знаците са ф конфлихт, що не ти е работа да глеаш у знаците на другите ора...
Активен

Даца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2389
  • Светът е оцелял, защото се е смял.
Лошето е, че при пръво минаванье отнекъде, па даже и да неа пръво, ти не знааш дали знаците са ф конфлихт, що не ти е работа да глеаш у знаците на другите ора...

Бе така а, ошашавеващо си а.
Сиги, като минах на прибиране оттам, са загледах. Набучиле са еднакви знаци и на локалното и на булеварда.
Шашаво беше обозначено и кръговото на Руски паметник. На локалното откъм площад Македония имаше знак за предимство. Познай в кръгово ли си или в какво си. Ма сиги след ремонта са го маанале.
Активен

Генчо

• Пустиняк
  • Стерео сват
Така а. Руски го оправия. Въпреки че има ногу кръгови, дето не са с предимство. Ма туке двата знака ма сбръкват. А го поозвам между 7 и 14 пъти на ден тава кръстовище. Я за тава турих слимката от гугльо, ама явно са не видат добре двата знака..
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
Руски го оправия, ма като дойде голфо откъде Перник - я би го пуснал
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Генчо

• Пустиняк
  • Стерео сват
Зависи с кво съм. Знааш ли, че моат и да са културни.... къту ми видат бронята на нивото на зъбите си....
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
я Ганчо минавах тама накъде софииския герой кат лайно в порой редовно до скоро, и гледам май че тия от локалното са с предимство ...или поне не си го даваха  ;D
Активен

Генчо

• Пустиняк
  • Стерео сват
Е те! А що на следващото кръстовище, тия къде им го зимат, па там си го не дават... Сбръкан свет. Кога ли ша ма отмаат...
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Глей за кво стаа реч....! Бляд!  ;D
! No longer available
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
Днеска, пътувайки за найсти път по трасето Козлодуй-Вълчедръм, попаднах за найнайсти път на почти блокиран път от километрична колона селскостопански машини, гарнирана с петнайсетина тира измежду ньи. Нищо особено. Но провирайки се измежду разните железораци, ме осени мисъл (а коги съм у колата, най-редовно ме спохождат мисли и не редко, онаа другарка - Музата). За тировете знам, че плащат камара пари за винетки и застраховки. А тиа Робокопи, къде трошат яко пътищата по секо време на годината, плащат ли нещичко? Не че нема откъде да се информирам, ама до днеска не съм се замислял. И като се замислих - еба толко пара, къде моа се свлече законно. Ако ме разкриат месните земеделци с тиа мисли, че ме изтумбат. :green: Но основните пътни трошачки, поне у земеделските райони, са те тиа тарамботори.
И за да ми е съвсем завършена мисълта - предпочитам турски сериал да глеам, отколко Бойко Борисов по талавизиата!!!
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Страницата е създадена за 0.106 секунди с 24 запитвания.