Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Устройства с Андроид ОС  (Прочетена 32746 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

jaio

• Гостенин
Устройства с Андроид ОС
« -: Октомври 20, 2012, 11:18:44 »
доде време и такава тема да съ отвори
азе ще сложа списък с програмите които ги ползвам с обеснение коя за кво йъ и ше го доплъвам куга намера нящо интересно
Активен

jaio

• Гостенин
Re:Устройства с Андроид ОС
« Reply #1 -: Октомври 20, 2012, 11:19:04 »
Програми за Андроид

Aldiko Book Reade-за четене на книги
FBReader-за четене на книги
google chrome-нищо особено.дажи нема и вграден flash ма го ползвам заради синхронизациата на същиа на лаптопа.                                                иначе връви гладко
Dolphin Browser-малко тромаф браузър ма па подръжа флаш и управление със жестове и още някои др.екстри
Hacker's Keyboard-доста удобна клавиатура със сички езици каде може ви тряват
SwiftKey Tablet-клавиатура за таблет
Documents To Go-офис пакет за Андроид
Total Commander-файл експлорер-много я згоден и лесен за работа за разлика от други подобни пустиняци
Evernote-за водене на писмени и усни  бележки.згодата а че сичко съ записва с сайта на програмата и имаш достъп до него
                  от  къде ти кеф а не само от телефона.нужна а регистрациа за таа цел
App&Game 4PDA- руски блек маркет-сака регистрацич ф сайта им http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=275433
Blackmart -други блек маркет  не сака нигде регистрациа  инсталираш и теглиш само че по няко път не работи по 2-3 дена
mobilism market-удже блек маркет
WiFi File Sender-за трансфер на файлове посредством wifi   линк към exe файла
« Последно редактиранье: Януари 21, 2014, 09:07:36 от ДЖАЙО »
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #2 -: Октомври 20, 2012, 12:20:24 »
Идялно-те така-чекам с  най-голем интерес.Я на бръже препоръчвам една програмка за четенье на книжки у Андроид-aReader
http://www.addictivetips.com/mobile/areader-for-android-download-purchase-read-listen-to-ebooks/
безплатна а и връши много добра работа.
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

jaio

• Гостенин
« Reply #3 -: Октомври 20, 2012, 01:29:03 »
Идялно-те така-чекам с  най-голем интерес.Я на бръже препоръчвам една програмка за четенье на книжки у Андроид-aReader
http://www.addictivetips.com/mobile/areader-for-android-download-purchase-read-listen-to-ebooks/
безплатна а и връши много добра работа.

азе ползвам FBReader-чете кирилица има и нощен режим -демек черен фин с бели букви и има наколко начина на прелистване фключителни и при накланяне на у-вото
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #4 -: Октомври 20, 2012, 01:35:10 »
таа твойта програма чете ли  Уърдовски файлове ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

jaio

• Гостенин
« Reply #5 -: Октомври 20, 2012, 01:38:37 »
за браузър ползвам google chrome не че а много добър а заради gmail-ла а и заради тава че го ползвам и на лаптопа и така ми съ синхронизират новите отметки и като ги запиша на едното знам че ги имам и на другото
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #6 -: Октомври 20, 2012, 01:39:15 »
и я съм така-хромецо и тава а
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #7 -: Октомври 20, 2012, 02:05:51 »
таа твойта програма чете ли  Уърдовски файлове ???
па с разширения .txt и.doc гледам че ги чете за други не знам що азе йъ не ползвам за тава
за дукументи ползвамDocuments To Go ма с платен кюч
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #8 -: Октомври 20, 2012, 02:24:26 »
абе я да ти каем иам бая книжки къде са ми на уърлдец-по специално имам една поредица за Шарп-къде по ньеа е праен филмецо-сериал на времето с Щон Бийн-,,Сабята на Шарп",,,Орела на Шарп" и т.н.,ма они книжките се оказаа по-интересни  и от сериите-и я реко да ги четем на телефонецо докъ съм у кенефа ели докъ чекам некъде за нещо че ми е сгодиа.Апа не ги намирам нигде на ПДФ или на ФП2 файлове.Ама виж ти ма добре подсети, ще свалим и таа програмка- за четенье- къде ми а казваш а ша вида да свала и неква за четенье на документи...ама чъ па платен кюч-аре молим ебал съм го...ша изрова негде неко китайски ментак безплатен :smeeeh:
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #9 -: Октомври 20, 2012, 02:53:07 »
па трява да ги чете   ако ли не от офис пакета на компа ги презапиши ф друг формат подръжан от програмката

после ше пробам нящо с телефона на жена ми и ако стане ше ти прата и на тебе

ше замола Оджака да съ не паи като бла ф гащи еми да земе да земе отношение по темата
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #10 -: Октомври 20, 2012, 03:08:42 »
чекам с интерес кво ше кае Николайчо -у Бизнеспарка са афторитете по въпросо две мнени нема ;) :D.Верно не съм са сетил да ги префръла у формат друг.Довечерка ше чопла по въпросо.
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #11 -: Октомври 20, 2012, 03:23:32 »
преди да чоплиш пробай така:би тревало да имаш регистрациа ф Gmail.com та отвараш пощата от компа и даваш да пише ново съопщение -прикачи текстовиа документ ма фместо да го пратиш го запиши ф чернови   след това от телефона флезни па ф пощата на Gmail-а отвори папка чернови и от сопщението даи на прикачениа файл да съ запази    то ше ти го запамети ф телефона ф папка Documents като би тревало афтоматично да го препрай с разширение .doc   тугава вече си флазаш от сответниа Reader(може пробаш и с двата) и то ше си покаже дали ше стане
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #12 -: Октомври 20, 2012, 03:33:49 »
зееер благодаръ за съвета-ще опитам! thanks thanks thanks
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #13 -: Октомври 20, 2012, 04:00:30 »
зееер благодаръ за съвета-ще опитам! thanks thanks thanks

цъ   не става така   трява си го препрайш ръчно  ма чакай да пробам да вида дали и така ше стане

але ф тоо RTF формат трява да ги преонодиш още на компа и после си ги префръгай на телефона ка ти кеф  ама най лесно а с кабел

аа да ти кажа че одеве съм съ збръкал     сички файлове каде ги теглиш от негде съ запазват ф папка dawnload а не ф documents ка ти бя писал по-горе
« Последно редактиранье: Октомври 20, 2012, 04:14:54 от ДЖАЙО »
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #14 -: Октомври 20, 2012, 04:43:18 »
начи да си ги преонодем на лаптопецо и после да си ги мятам у телефончето.Ясно!Благодарско и ще почерпа! thanks
Активен

Страницата е създадена за 0.244 секунди с 21 запитвания.