Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Устройства с Андроид ОС  (Прочетена 35578 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Малък Шемет

• Гостенин
Re:Устройства с Андроид ОС
« Reply #30 -: Октомври 22, 2012, 05:11:12 »
Много станахте разбирачите кой да слушам ненамммм ....
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #31 -: Октомври 22, 2012, 05:35:51 »
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #32 -: Октомври 22, 2012, 05:48:47 »

але па чети www.androidbg.com/forum/topic47926-advanced-task-killer-khabi-bateriyata-vmesto-da-ikonomisva.html

Тава съм гуу чела ли го имах и гу манах след таа статия ...
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #33 -: Октомври 22, 2012, 06:09:22 »

але па чети www.androidbg.com/forum/topic47926-advanced-task-killer-khabi-bateriyata-vmesto-da-ikonomisva.html

ЕЕЕ     ми тугава кво питаш
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #34 -: Октомври 22, 2012, 10:54:57 »

ЕЕЕ     ми тугава кво питаш

дали неа излезнало нещо ново затфа мале
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #35 -: Октомври 23, 2012, 07:30:34 »
епа аз като съм я сложил си мисла че съм напрайл кой знаа кво . сега ще я мана и ще вида ще има ли барем малко промяна в живота на батерията поне.
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

jaio

• Гостенин
« Reply #36 -: Октомври 23, 2012, 07:59:25 »
епа аз като съм я сложил си мисла че съм напрайл кой знаа кво . сега ще я мана и ще вида ще има ли барем малко промяна в живота на батерията поне.
па пробай   мож па да а верно   
ти на онава китайче с ква версиа Андроид си   че тука единя ни готвач си а зел някво каде а с Айс криим ама вика че нема и не може да му са тури google play
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
« Reply #37 -: Октомври 23, 2012, 09:03:45 »
с андроид 4  дойде ми направо руутнат
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #38 -: Октомври 23, 2012, 10:35:24 »
ти на онава китайче с ква версиа Андроид си   че тука единя ни готвач си а зел някво каде а с Айс криим ама вика че нема и не може да му са тури google play

??? ???

тфа нема никфа логика ??? кфо има като нема гуугле плей -? ??
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #39 -: Октомври 23, 2012, 10:51:59 »

??? ???

влъна по гъзъ           па сичко си има като другите ма просто при повечето китайчета моделете не съ ф списъка на гугъл плей и ти не дава да теглиш програми що ти вика че такова у-во нема или па вопще не съ инсталира гугъл плея
ма але ка Шлепи вика че му а дошол рутнат си може качи еднъ камара блек маркете и да си тегли кво сага   па даже и платените програми ги не плаща

сага ше кача и няколко блек маркета
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #40 -: Октомври 23, 2012, 10:55:24 »

??? ???

влъна по гъзъ           па сичко си има като другите ма просто при повечето китайчета моделете не съ ф списъка на гугъл плей и ти не дава да теглиш програми що ти вика че такова у-во нема или па вопще не съ инсталира гугъл плея
ма але ка Шлепи вика че му а дошол рутнат си може качи еднъ камара блек маркете и да си тегли кво сага   па даже и платените програми ги не плаща

сага ше кача и няколко блек маркета

А он си го немое рутне ли ,да пробва китаец китаеца колко па да е китаецц ....

Качи да са разгледам :)
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
« Reply #41 -: Октомври 23, 2012, 11:05:30 »
Моа си има гугал плей . От чръните маркете имам един apkshare са вика. от там си теглих една много убава програма , която ужким я платена , logmein се казва . С неа можа да си влизам по компютера и да си го ползам през телефона .
Ако откриете убави чръни маркете споделяйте да ги пробаме  ;D
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #42 -: Октомври 23, 2012, 11:15:46 »
Иам стра ут тиа црни маркети .. Прееба ми се ейчдвойката от един ... Блокирваше като го отворя треа го искючвам като го утвора ... Ненам що така ...
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #43 -: Октомври 23, 2012, 11:18:54 »
Иам стра ут тиа црни маркети .. Прееба ми се ейчдвойката от един ... Блокирваше като го отворя треа го искючвам като го утвора ... Ненам що така ...
сигур е било повредени apk-то

Мирослафчо   ше съ метна до Парадайса за малко и после ше ти дам още 2-3 маркета да пробаш
Активен

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
« Reply #44 -: Октомври 23, 2012, 11:27:11 »
OK . 
Активен

Страницата е създадена за 0.359 секунди с 23 запитвания.