Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Надолу

АФтур Тема: Устройства с Андроид ОС  (Прочетена 35585 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595
Re:Устройства с Андроид ОС
« Reply #135 -: Май 29, 2013, 11:17:53 »
у сички дупки го бодо без ефект
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

jaio

• Гостенин
« Reply #136 -: Май 29, 2013, 11:18:56 »
епа тугава го бодни майци му
Активен

Байо Либен

• Тумбак
« Reply #137 -: Май 29, 2013, 11:19:56 »
епа тугава го бодни майци му

:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
яж пи и се весели.

astrafan

• Гостенин
« Reply #138 -: Май 29, 2013, 11:20:06 »
Направо да фане някой дето има лаптоп, да му боднат картата с памет и да я преточат. те щом до сега не са се оправили - не знам.  може нещо да има и омазано в компа
Активен

Байо Либен

• Тумбак
« Reply #139 -: Май 29, 2013, 11:21:53 »
колегата с който работим и той има самсунг и има инсталирана тая програма днеска свалих с нея снимките си в работата но исках и на моя ком да я има затова се мъча.
Активен
яж пи и се весели.

astrafan

• Гостенин
« Reply #140 -: Май 29, 2013, 11:25:48 »
значи проблема е в твоя телевизор :)  виж дали има инсталирани на неговият комп  . NET Framework 3.5 SP1 или по-висока и SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones_v1.3.400.0 освен киес-а
Активен

Байо Либен

• Тумбак
« Reply #141 -: Май 29, 2013, 11:26:37 »
тава че проверим сабаале
Активен
яж пи и се весели.

astrafan

• Гостенин
« Reply #142 -: Май 29, 2013, 11:29:19 »
Системни изисквания за Kies
Windows
OS   Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 **
CPU   Intel Core 2 Duo 2.0GHz или по-висока (препоръчително)
Минимален размер на паметта (RAM)   1.00GB (препоръчително)
Свободно пространство на твърдия диск   Най-малко 500MB (препоръчително)
Резолюция на екрана   1024 x 768 (32 бита или по-горе)
Необходимия софтуер
. NET Framework 3.5 SP1 или по-висока
Windows Media Player 10 или по-висока
DirectX 9.0c или по-горе
* За Windows Mobile 6 устройства, използвайте ActiveSync 4.5 (Windows XP) или Windows Mobile Device Center 6.1 (Windows Vista / 7)
** Windows 8 включва Windows Media Player.
Бележка 1.
Windows 8 N и Windows 8 KN издания изискват Майкрософт "Media Feature Pack", който включва Windows Media Player и съответстващата поддръжка на софтуера. "Media Feature Pack" е достъпна от началната страница на Microsoft (www.microsoft.com)
Бележка 2: Ако използвате Kies с Windows 8 операционни системи, моля, имайте предвид, че в момента само Samsung Android OS и Bada OS базирани мобилни устройства се поддържат
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #143 -: Май 30, 2013, 06:19:39 »
........
Втори начин - ако имаш Wi-Fi в къщи използваш програмата Wifi File Explorer Pro, която се качва на телефона. Много е проста.
......
това става ли да си префърляш инфо между телефона и компа безкабелно?
Нямам кабел да го вкюча в компютъра, па искам да му турна малко музика. Зная че мога директно да сваля от нета в телефона ма ми са не занимава да рова из тракерите, па вече си имам мп3-ките в компа. Засега измислих вариант - с флашка да си преместя музиките на Пачо на компа и от там с блутуту да си ги пратя на телефона. Други идеи като за мръзеливи ора имате ли?
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

jaio

• Гостенин
« Reply #144 -: Май 30, 2013, 07:04:57 »
........
Втори начин - ако имаш Wi-Fi в къщи използваш програмата Wifi File Explorer Pro, която се качва на телефона. Много е проста.
......

Нямам кабел да го вкюча в компютъра, па искам да му турна малко музика. Зная че мога директно да сваля от нета в телефона ма ми са не занимава да рова из тракерите, па вече си имам мп3-ките в компа. Засега измислих вариант - с флашка да си преместя музиките на Пачо на компа и от там с блутуту да си ги пратя на телефона. Други идеи като за мръзеливи ора имате ли?

става але тука съм го турал http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=1227.msg326263#msg326263 ама мисла че и с тава и с блутута ще а бавно ако музиката ти а покрай 5-6 стотин мегабайта а за повеке да не бъбрем   затава би ти рекъл ако телефона ти (че не знаа къф е )е с мемори карта да а свалиш и с някъф картрийдър да си е префрълиш направо на неа
Активен

astrafan

• Гостенин
« Reply #145 -: Май 30, 2013, 07:46:59 »
........
......

става але тука съм го турал http://www.severozapad.org/forum/index.php?topic=1227.msg326263#msg326263 ама мисла че и с тава и с блутута ще а бавно ако музиката ти а покрай 5-6 стотин мегабайта а за повеке да не бъбрем   затава би ти рекъл ако телефона ти (че не знаа къф е )е с мемори карта да а свалиш и с някъф картрийдър да си е префрълиш направо на неа

+1
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #146 -: Май 30, 2013, 08:02:39 »
Джайо талафоня е Самцунг Галакси покет.Она излезна до едно место ма като са върне ше и кава да чете,кво си ѝ пущил.
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

astrafan

• Гостенин
« Reply #147 -: Май 30, 2013, 08:34:27 »
Значи телефона ти няма да има никакви проблеми, но трябва да оправите другите работи. Аз съм работил с Покет 2-3 пъти и сичко си прави. Даже можеш да му сложиш навигация  :) . . . ама по-нататък.
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #148 -: Май 30, 2013, 11:18:28 »
 thanks утре ще го бъзикам, че сега се заплеснах в кръчмата до нас и то дошло време за сън
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

jaio

• Гостенин
« Reply #149 -: Май 30, 2013, 11:41:57 »
абе тебе зарядното ти кво а та викаш че немаш кабел
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 36   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.402 секунди с 23 запитвания.