Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Надолу

АФтур Тема: Устройства с Андроид ОС  (Прочетена 35582 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
Re:Устройства с Андроид ОС
« Reply #180 -: Август 15, 2013, 01:17:35 »
да де,така сие,само една чуденка - ако Самсунг акаунта ми го блокират дали ша  ми са отвара,абе я го отписах и го прежалих телефона,слава богу че снощи нещо ми присветка и префърлих снимките на компа,освен тава стария ми телефон си пази номерата,та общо зето немам поражения
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

Врачански дзвер

• Гостенин
« Reply #181 -: Август 15, 2013, 01:19:26 »
Намират са, даже по бг законите ако намериш и не го предадеш в 7 дневен срок ( и разбира се, ако е пуснат за търсене от собственика), подлежиш на съд.  На мой приятел намериха Нокиа-та след три месеца, макар че беше с друга карта. Пуска се сигнал до операторите или не знам там кво ми обясни и си му я върнаха. А той оттегли жалбата и онова момче мина само с глоба.
Активен

jaio

• Гостенин
« Reply #182 -: Август 15, 2013, 01:21:58 »
я картата е блокирах,казах и на полицията (на Ристе де  :green:)
ма нали таа пустиня е регистрирано Самсунг устройство  ???
ония тама си имат джпиес,сега съм си у акаунта и съм пущила дирене на устройството,кога са излъжат да го ползват требва да ми бипне,ма те има тука две опций - едната е намери,другата е тракинг ?
кое да пуща,и добре ли е също да му дам да заключи устройството,май не та белким му турат карта....

Значе това са криви ,,, сещаш са ,съжелявам че го казвам но,преди 1 година един приятел си намери ( намерил потвържадавам не е краден)  самсунг с2 ии за пет минути му блокирах регистрацията в самсунг и джипиес и сичко спряно ребуут наново ,щом апарата е в него и ако има малко повече акъл ,първото нещо е ще да спре всякви комуникации с тоа свет

но глей сега може и да има някви другиии щуротии да са дират но тоя пич още си е с с2-ката и никой го неа дирил 

джайо да свирне ако знае нещо аз съм до тука ,

не вервам на такива устройства азе че шкяле го намерат ,,, остайй отишло я ,а дано при тебе неа така ама ,,,

късмет  cv cv

Джайо за тава си мирва че не знаа кво да каже осве-шанса а почти нулев ако а попаднал на някой куде знаа ка да го "скрие тоо телефон"
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #183 -: Август 15, 2013, 01:22:43 »
да де,така сие,само една чуденка - ако Самсунг акаунта ми го блокират дали ша  ми са отвара,абе я го отписах и го прежалих телефона,слава богу че снощи нещо ми присветка и префърлих снимките на компа,освен тава стария ми телефон си пази номерата,та общо зето немам поражения

то е чист късмет ако телефона ти пази паролата и кода с регистрацията ,могат да го блокират ,но ако си правила ти регистрацията ,може да си забрайла да се лог аутнеш ,както беше направил тоя пич дето си беше затрил неговия

не би трябвало да ти се отваря ако го затрият,ма знам ли не съм пробвала след това

то аз с моя таблет така направих изобщо не го регистрирах той рева рева постоянно нотисфакейшън обаче го блокирах и съм без регистрация ( нищо че устройството е задължено да се регне ,аз преезкочих закона) незнам джайо дали го е регнал неговия

я картата е блокирах,казах и на полицията (на Ристе де  :green:)
ма нали таа пустиня е регистрирано Самсунг устройство  ???
ония тама си имат джпиес,сега съм си у акаунта и съм пущила дирене на устройството,кога са излъжат да го ползват требва да ми бипне,ма те има тука две опций - едната е намери,другата е тракинг ?
кое да пуща,и добре ли е също да му дам да заключи устройството,май не та белким му турат карта....

Значе това са криви ,,, сещаш са ,съжелявам че го казвам но,преди 1 година един приятел си намери ( намерил потвържадавам не е краден)  самсунг с2 ии за пет минути му блокирах регистрацията в самсунг и джипиес и сичко спряно ребуут наново ,щом апарата е в него и ако има малко повече акъл ,първото нещо е ще да спре всякви комуникации с тоа свет

но глей сега може и да има някви другиии щуротии да са дират но тоя пич още си е с с2-ката и никой го неа дирил 

джайо да свирне ако знае нещо аз съм до тука ,

не вервам на такива устройства азе че шкяле го намерат ,,, остайй отишло я ,а дано при тебе неа така ама ,,,

късмет  cv cv

Джайо за тава си мирва че не знаа кво да каже осве-шанса а почти нулев ако а попаднал на някой куде знаа ка да го "скрие тоо телефон"

разбирам та и азе затфа акъле не давам ,само споделям кфо сам напрайла аз кат намерих оня

Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • куха лейка
« Reply #184 -: Август 15, 2013, 01:25:46 »
бе я съм си логната у много неща,де сега ша ида да смена паролата да видим....
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #185 -: Август 15, 2013, 09:29:52 »
по ИМЕЙ немоо ли Ристаки да го намери, нали е мициай уж
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • куха лейка
« Reply #186 -: Август 15, 2013, 10:06:18 »
по ИМЕЙ немоо ли Ристаки да го намери, нали е мициай уж
пуснат е и по имея,ша видим,вчера по неко време излезе онлайн ма за кратко
Активен
цитат Бай Еван Астриецо

мома Врачанка

• Пустиняк
  • куха лейка
« Reply #187 -: Август 18, 2013, 02:03:54 »
Да седна да ви нафърлям едно резюме на кратко,за добро или за лошо,ма никой не седа да мисли преди да стане белята.
Общо зето целата информация къде събрах тия дни е най-удачна кога просто неволно си загубите телефона - с цел да ви присветка и дрънне независимо на къв режим е,ако е попаднал у добронамерени орица - да им напишете къ да ви го върнат,и ако е попаднал на пишман крадци без особени познания ....тогава сичките тия врътки къде изнамерих са безценни и требва да си ги врътнете.
Първо и най-първо, след естествено направа на гугъл акаунт земете си регистрирайте устройството у съответния бранш,при такъв случай мое си го действате и от компа у къщи,абе тва го знаете,после земете си изберете некое приложенийце срещу кражба - тия дават опций като да си командваме телефона от разстояние - включ,изключ,изтрий,напиши,снимай и други такива като сичко ще ви бъде пратено на смс или по мейла.Естествено кога е откраднат требва да са действа бърже, та поне една фотка на крадеца да щтракне с предната камера,преди да му забучат фактори ресет......
Я лично не са отказвам да дира моя,що явно е у непрофесионални ръце и гледам че го пускат,секи ден се  по-дълго,засега успех та му свалих едно приложение - Android lost,ша позачакам да го пуснат пак и са надевам нещо да стане,не че ша дойдат да ми го върнат ама мое са уплашат и да го подфърлат .....
« Последно редактиранье: Август 18, 2013, 02:09:20 от мома Врачанка »
Активен
цитат Бай Еван Астриецо

мома Врачанка

• Пустиняк
  • куха лейка
Активен
цитат Бай Еван Астриецо

jaio

• Гостенин
« Reply #189 -: Август 18, 2013, 02:11:34 »
а преди сичко тава може си напрайте у-вата да са отключат с парола наместо с плузгане на екрана  подфръгане въф въздуха или подритване
ф началото а малко незгодно като трява секи път да фкарваш парола ама след 5-6 ден ти не прай фпечатление
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • куха лейка
« Reply #190 -: Август 18, 2013, 02:16:35 »
моя беше без секаква протекция,и даже си мисла че е по-добре,що така они си го ползват,иначе ша бъдат принудени да го съборат и да го затрият от свет,макар че тоя ИМЕЙ уж дава гаранция че от тва друг телефон не може да стане (ест. ако си напрайл сичко като ората,полиция,черен лист за операторите)
Активен
цитат Бай Еван Астриецо

astrafan

• Гостенин
« Reply #192 -: Август 24, 2013, 06:59:35 »
Сонито - по-добри процесор, резолюция, камера с автофокус, а дисплея предполагам е на самсунг
Активен

Малък Шемет

• Гостенин
« Reply #193 -: Август 26, 2013, 10:46:51 »
http://profit.bg/news/Naj-chakanite-smartfoni-prez-septemvri/nid-111660.html

Джайо тиа ут htc сакат да ма изнасилат  :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

astrafan

• Гостенин
« Reply #194 -: Август 26, 2013, 10:49:41 »
На htc се не давай :krkanje:
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.368 секунди с 23 запитвания.