Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Конкурси  (Прочетена 5811 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:Конкурси
« Reply #45 -: Юни 11, 2015, 12:32:39 »
Да се оплачем, да чуа и туке кой кво ше ми рече, па ше си мисла.

Нали издателството на мултигруп сиела и бнт обявиха един писателски конкурс - Ръкописът. Сбрах си я романя, оня войнишкия, дето пръво тука бех пущил две глави. Пратих тама кво се сакаше.

И получавам мейл - романя е допущен до следващ кръг, явете се на кастинг на 20 юни, обажда се неква женска от бнт и те така. И сеги я се чудим изобщо дали да одим.

Пръво, кво се печели. Печели се евентуално реклама. Нищо друго. Че щеле да ми издадат книжката, голем праз, я моо си ги издам и сам.

Второ, кво може с голема вероятност да се загуби. Ако нещо ги е яд на мене за неко писание, ше се опитат да ме компрометират. Ако са допущиле некви гееве и педерасе по журита и като конкуренция, ше се опитат и на таа основа да ме провокират.

Въпросът е: има ли лоша реклама? И може ли все пак крайният резултат от участието у едно такова шоо да е негативен спрямо мойте писателски стремежи? Кво сметате вие?
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #46 -: Юни 11, 2015, 12:35:25 »
фръгай мачката у езовира - ели че плува ели че се удави
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

ШЛЕПЕТАР

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4591
« Reply #47 -: Юни 11, 2015, 01:26:53 »
не вервам да навреди ча па толко участието . А и  нема ни един критик или па още повече некво жури останал у историата .  авторете остават. така , че пробай и участвай, и успех . 
Активен
"Самурай без меч е като самурай с меч , само че без меч " - древна японска мъдрост

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #48 -: Юни 11, 2015, 01:29:38 »
Присъединявам съм написаното от Станко и Шлепи. Действай! 
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8830
  • Стерео сват
« Reply #49 -: Юни 11, 2015, 02:50:22 »
Ако става въпрос за 94-а, ич са не чуди. Там нема за кво а са фанат, освен ако верно са педерасе и/или не са одиле у казарма. Казвал съм ти и друг път, издавай бръже таа книга, що се по-малко стават ората, къде моат да напишат такава..
Активен

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
« Reply #50 -: Юни 11, 2015, 07:07:36 »
 Ич са не чуди,рипай с главата напред.Па ако недай боже земат да ти закофръдат нещо,ша са опраяш на место.Успех желаем :nazdrave:
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #51 -: Юни 11, 2015, 07:41:56 »
Абе прави сте, ама нали са сещате, че едно снимат, друго монтират и трето показват според тава кви намерения имат да наковладат ората... Ама ше скачам, видело са е. Ама тва е само кастинг, може и да се не класирам за участие. Ебем ли го кво сакат, писатела требва да пише, не да се праи на палячо.
Активен

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
« Reply #52 -: Юни 11, 2015, 08:43:58 »
Давай смело,па кво стане и си прав че лоша реклама нема.Успех!
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #53 -: Юни 11, 2015, 08:55:12 »
Действай смело и безотговорно..и ще успееш :krkanje:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #54 -: Юни 11, 2015, 09:16:38 »
Рекъл си А, речи и Б и се приготви да изредиш целата азбука. Ако некой се опита да прай сечено, да разбълника лайната, тава само моа го обърнеш у полза. Най-малкото, че заинтригуваш публика, къде си пада по сеирите. Послем, ако нещо се закучи, издаваш си го ти сам, а ниа, Резерваторите, прайме ударна рекламна кампаниа и биаме отземи сичкото педерас. Абе ти верно ли се двоумиш? Не а ли ти ясно, че нема време за такиви глезотии. Я поглеж, че дечора ти вече пораснал, а ти след неко годин че се заимаш с бели косми. Айде, мръдай, да те не сръчкам!!!
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Мичи

• Пустиняк
« Reply #55 -: Юни 11, 2015, 09:19:36 »
Цитат
Айде, мръдай, да те не сръчкам!!!
  :smeeeh:
 И я ,ако можем,би го направил-фръгай са,дъно нема
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #56 -: Юни 11, 2015, 10:45:53 »
Ебаго, единодушни сте. А жената се чуди ка да ме запре, вика че съм се сбръкал... Закво ли ми требваше да ги известявам толко предварително, ама аде де.
Активен

Мичи

• Пустиняк
« Reply #57 -: Юни 11, 2015, 10:53:27 »
Цитат
Ебаго, единодушни сте.
И тия ,къде не са писале,мислът същото.Бе деееба,давай бре,ниа сме с тебе :punk:
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #58 -: Юни 14, 2015, 08:31:00 »
Действай и съ не офлянквай :)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #59 -: Юни 19, 2015, 10:40:15 »
със или без конкурс казарменият роман трябва задължително да види бял свят! Кво ги мислиш геевете у журито - тури сиги на дедовия и ги врътни два-три пъти! За читателите мисли, за читателите .... дето си им пуснал да попрочетат една- две глави, колко да им се раздразни юбопитството, и си ги оставил да чакат у средата на нищото ще ли го видат целиа роман или да?! :udri:
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Страницата е създадена за 0.057 секунди с 21 запитвания.