Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Конкурси  (Прочетена 5809 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:Конкурси
« Reply #60 -: Юни 22, 2015, 01:56:55 »
Значи отидох, имам впечатления. Нема смисъл. Кво ми дава тва участие? Малко слава пред ора, които така и така нема да си купат книгата, щото не си купуват книги, я кой требва да ме знае, си ме знае. Рекламата е добро нещо, но тия ми предлагат издаване и малко реклама. Тва е.

Кво губа - 2 седмици през юли и 2 през август. По тва време са снимките на различните етапи. До които ми казаха, че стигам с романя. Другите ги правиа на маймуни по десетина минути, я влезнах у студиото, не ме караха като тех да се представям, не ми даваха тъпи задачи, разменихме две приказки и викат ше додеш през юли на снимките на следващия етап.

Тия 4 седмици за мене са равни през летото на толко пари, колко тия кияци не моо ми дадът. Я живеа под наем. Гледам семейство. Си ебът путката майчина с тия летни снимки. Нищо лошо де, ама нема да стане тейната. Не моо си продам толко евтино летото. Ама поне ме мотивираха и измислих как да си издам сам книгата успешно. И тва не е малко.

А петте минути слава ги аризвам на останалите участници. Може не сичко да е пари, но след два дена яко премисляне на нещата, разбрах, че от една страна неща Тенев и Господинов да ме оценяват мене, а от друга дори спечелването на пръвото место и издаването от техна страна не може да ми компенсира финансовите и материални загуби.

Е те така те стана. Имах желание да се поплендзавим, да си речем кво ми е на сърце, ама си мислех, че снимките ше са през есента...
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #61 -: Юни 22, 2015, 09:08:55 »
преценил си така - ниа тъ поткрепяме - но сеги за разлика от миналиъ път куги писа по таа тема знааш че нечеш да участваш - здраве даа ще има и Аполониа, и други кОнкурсе
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #62 -: Юни 22, 2015, 11:10:28 »
Я ако не съм се колебал наистина, немаше и да питам тука. Не беше лесно решение.
Активен

plamen

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 23
« Reply #63 -: Юни 22, 2015, 02:53:09 »
откак почнаха с тоя ръкопис, ми се струва, че е за гееве, педераси и прочие. Капитаня е прав.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #64 -: Юни 22, 2015, 10:04:50 »
Я не съм разбрала, че стаа въпрос за некакъв риалити формат. Тава нема да учуди никого, отнесох неколко патки  ;D И телевизия не гледам. Немаше да съм толкова категорична у мнението си.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Мичи

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7959
  • DECET IMPARATOREM STANTEM MORI
« Reply #65 -: Юни 22, 2015, 10:09:57 »
 Разбирам го Капитаня,не мое големи решения да съ зимат от малки човечета.Ма те,ние са произнесоме с цел мотивация,па после он си знаа,голем е вече и сам си оди до тоалетната :nazdrave:
Активен

Страницата е създадена за 0.049 секунди с 22 запитвания.