СЕВЕРОЗАПАД > Събития

Предстоящи концерте ... или музики секви

(1/3) > >>

Рубикон:
Па те тука да отвора една темица, ако не й а местото тука ели вече има такава да ме извиняват модератрорете и да трият.
Та да открия с едно мое си участие (ка ша пропусна я :) ). Заповедайте на 10.11.2012 в клуб Jet Rock у Софеата ще представяме новия, втори поред албум на група Ювиги. Te ви видео представяне на събитието и сингъла, тка да се каже къде му пуснахме клип.

ЮВИГИ - От първо лице (album promo)
ЮВИГИ - Злите езици (Official Video)

Който има възможнос и му се слуша аФторски жици да заповеда. Ще има и сгодни женици, гост музикантки, така че не а за испускане  :green: :punk:

Па ако некой дойде, да са обади, че да се запознааме .... и да пиаме по едно  :nazdrave: :krkanje:

Дръмон:
 :punk: :punk: :punk:
Могу зло видео,ареса ми!!! Шса пробвам на 10-ти да са поява...?!? Къде а тоа Jet rockвсъщност?!?

Рубикон:
Млогу се радвам дека ти аресва. Иначе клубето е горе-доле срещу Пирогов. Най лесно като тръгнеш от хотел Шипка по локалното в посока къде княжево ще го видиш от десната страна. След една печатница де се казва J point.
Надявам се да има и хора, та да се ориентираш по-лесно де :)

Дръмон:
Щом а там го намирам одма!!! Сеги щи тествам клипа из едни металджийски канале къде съм админ-любопитен съм дали ще произведе некъв ефект на български...?!? Щото днеска се сблъсках с прекрасно свирещи прогресив-метъли от Алжир(??????) кой да ти очаква...?!? Обаче праскат на добър английски...! ;)

Рубикон:
Благодаря, къдет се сетиш, пращай. Никоги не е излишно ... па ша пОчерпа
А Алжирците как се казват, че по пирнцип арабеските имат много зли музиканти, не са един и двама.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница