Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: престъплениье и наказаниье  (Прочетена 3449 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

antsi

• Гостенин
престъплениье и наказаниье
« -: Април 02, 2009, 05:42:23 »
"Уволнен работник заля шефа си с бензин и го запали"

02 април 2009 / News.dir.bg

58-годишен работник от Бяла Слатина  залял шефа си с бензин и го подпали, след като разбрал, че е уволнен. Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на полицията във Враца.
Инцидентът е станал късно снощи, след като 40-годишният Пeтър Петров от Бяла Слатина казал на работника си - 58-годишния Атанас Атанасов от същия град, че "повече не го иска на работа" при него, защото идвал пиян. При последвалия скандал работникът залял с бензин шефа си и го подпалил. По данни на полицията огънят обхванал и двамата. Първоначално и двамата са били откарани в белослатинската болница с различна степен на изгаряния.
От хирургичното отделение на болницата обаче съобщиха, че днес се е наложило 40-годишният Петров да бъде транспортиран за лечение в Института за спешна медицинска помощ "Пирогов" в София. От пресцентъра на Пирогов съобщиха, че мъжът е с 35 процента изгаряния. Настанен е в реанимацията на Клиниката по изгаряния и има опасност за живота му.
Атанасов е пострадал по-малко и е освободен, след като е отказал лечение в болницата. По случая е започнало досъдебно производство.

Те таа новина предизвика гулема пулемика у сайто, дека я публикува. Не че героите са от Бяла Слатина, мене ми е жал за них. Интересно е форумците и "севорозападниците" (ората дека са фенове на тоа сайт) ка че коментират историята. Мене ми е жал. И за героите (дано са опраат), и за мене си, и за децата, и за баба ми там некъде у пустиняко, и за све. Че идем да мунем неко рикия и те така (нищо че от липса на време от бачканье отказах пиеньето одавна). Аре кажете за вашта настройка, щото моята е тегава... :-X
Активен

mechka

• Гостенин
Re:престъплениье и наказаниье
« Reply #1 -: Април 02, 2009, 07:06:43 »
моато мнение е че ребе да се върне смъртното наказание за такива изпълнения. тука некой ора се обявиха протиф смртното наказание ама я съм твърдо за. Такива изроде не треба да живеат и да одат между назе. нито па да седи у затвора и да му плащаме раната и постелята. да го трепат и да се свършва с ньего
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #2 -: Април 02, 2009, 08:41:07 »
Кво да каам - ясно е, що не а нормално ората да се поиват с бендзин и да са палат. Има нещо сбръкано... Ама по самата историа не моем да коментирам, що от таа статиа нищо не а ясно. Тиа ора са си имале некви отношениа, мое да са се карале за нещо по-рано, мое единиа да е дължал на другиа пари, знам ли... Тънка работа са отношениата между ората и човек треба да внимава кво прай и прикаа, да си не създава зорлем врагове и неприателе.
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

masok

• Гостенин
« Reply #3 -: Април 02, 2009, 09:15:13 »
особено на днешно време у тааа криза .къде сеги 3или 5ги уволняват.ората станааа зли и завистливи и требе си фнимава кои къ се бъзика и т.н т.н.............малко те допълвам бъшмене.............ако мое се пак де ;)
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #4 -: Април 02, 2009, 09:48:15 »
Народа масово е изперкал. Детиняк заклал друг детиняк и го нарезал на части. Оня си заклал децата, трети прибил комшията... Онеа па у Америка само се стрелят по училищата.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #5 -: Април 02, 2009, 11:12:10 »
Тава е тъжна история,гадна некак...Неа ясно кой а по-виновен,ясно е че целата работа а пропаднала...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #6 -: Април 02, 2009, 11:38:41 »
темата а убова, ама поажда у неправилна посока според мене ........... ни познавам запалениа, ни подпълвача, за таа трагедиа моа да има илЯда причини къде ние немоа ме да ги коментираме що не познаваме замесените ора и нините заимоутношения ....... по би било пудходящо според мене да се кументира присъдъта на Максим Ставийски ели некои друг широко кументиран у медийте случай къде поне имаме бегла представа за кво иде реч  ??? ???
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #7 -: Април 03, 2009, 01:18:20 »
По принцип я сам протиф секво насилие и не оправдавам извръшитея.Само че тука видим длибоки корени.Дали и двамата не са биле на ясно с недостатъците си?Може би онава къде ти изнаса днеска после ти става неудобно и се чудиш ка да го маанеш.Ми що го лъга га немаше никой покрай тебе?Требва да разберете че прикаам по принцип и не визирам случая.За тава ората казват че следствиата винаги са од низ допущени грешки.Га лапаш слива требва да я премериш пръво дали че излене през гъзъ ти.А кага двама души се карат виновен е по-умниа.
« Последно редактиранье: Април 03, 2009, 01:20:03 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

antsi

• Гостенин
« Reply #8 -: Април 03, 2009, 12:34:49 »
Убаво а да са коментират тикиви работи, нема ли неко от Бела Слатина да светне с вътрешна информация? Кво са говори там, интересна е микро-атоферичната психология при некви катаклизми в малките (и не до там малки) северозападни населени места. Кога я живе у ено тикова место и бех там неква фигура имаше подобни мистерии, убииства и тн и бепе много интересно да се иде у хоремага и да се слушат ората, баш пустиняците кво оратат по случая, хипотези, интриги, лъжи, секи според собствената си пирамида... Знаате къ е, предполагам.
Неко спомена Максим Ставийски. Я че споменем Стивън Джерърд, един от Ливерпул и капитан на Англия. Е момчето са напило ена убава петък вечер, писнало му да му досаждат некви омразе у баро и ги понатупал. Та сега трепери а го не опанделат. 5 години го чекат. По ено оправдание го оправдаха оня ден. Ама пак е загазил. Нема звездъ, нема футбал, нема тава онава. У Англия е така. Пъ ние ги пцуеме. Тиа смотани енгелези.
А Горсов. А он завалията - 130 000 лв му дират сега че ги изфукал у некви казина. Ебаси пичо. Тикиви у северозападо нема. И те така. Петък е, наздравье.
Активен

Машинисто

• Гостенин
« Reply #9 -: Април 04, 2009, 11:18:57 »
И тоя с бензино е лаесе от министерството на Масларова...
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #10 -: Април 04, 2009, 11:25:05 »
И тоя с бензино е лаесе от министерството на Масларова...

Ми од тамъка,од къде да е нали са се у петролниа бизнес.Он Бензинджиата-она Масларка,бе изообще-другар и другарка.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #11 -: Април 25, 2009, 01:36:00 »
Чакай, че са абстрахирах и не можах да дочета кво сте писале до краа.

Лично познавам Атанас. И знам от свидетеле кво точно са е случило. Човека не а одил да си зима туба с бензин специално за случая. Резал е дръва преду тава с бензиновата резачка и си е носил артъка от бензина, къде литър у едно пласмасово шише. Знам и къде е резал дрва, при едни мои ора.

Атанас винаги е бил измикярин. Тава е човек, дето и на мравките път сторва. Сиромах. Като го видиш и ти става жал за него.

И истината е, че го не е заливал нарочно, а са се сбиле, що тоа изгорениа си а пустиняк, тоа пръв е посегнал и са са връголиле, Атанас не а посегал пръви.

И шишето с бендзиня са е разляло и са са подпалиле, от цигара ли от кво ли, тава не а умишлен палеж.

Я съм за Атанас и не сметам, че даже у затвора требва да влаза.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #12 -: Април 25, 2009, 07:53:01 »
Кво и ще да а станало.Оня работодатея не мое кага го закине да дири ора,а после кага се опраи да се присети че са пустиняци.И пустиняка си има по некогиш свойте достойнства.Ма некои ора си мислат че мое безнаказано да играт сас съдбите на другите и да нема възмездие.Е те,баче са се лъгале у преценките.
« Последно редактиранье: Април 25, 2009, 07:54:43 от Avaram »
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #13 -: Април 25, 2009, 08:38:27 »
Я съм разбрал ,че българскио работотдател глеа да го нагньита на работнико си кък мое и коги мое,дееба и работодателете дееба....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #14 -: Април 25, 2009, 08:43:57 »
Ама да си признааме че и наште работници са се подложиле и нищо не праат да пруменат тава одношение.Я сам прубал да вазбудим духовете на едни,а они думат.Он шефа знаа кво да напраи.И така ка знае,накраа ги пореже сичките,а они зеват куту шаранье и не моат въздуу да си поемат.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.106 секунди с 23 запитвания.