Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Билки, бучкане с игли, хомеопатия и секви други начини за лечение.  (Прочетена 5280 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sanda

• Гостенин
А здрастете и у новата тема мили другарчета!( да нерече Кошерчето че не съм учтива) :green:
Ма те и я да са изкажа. Признавам секакъв вид лечение, (без разни пунктури и кво ще даа там боденье) стига даа медицинско. Ако ще с химия, ако ще с билки, ели па говна, ма даа предписано от медицинско лице, демек доктор. Тава разни билкаре, знахаре, баячки и гледачки не признавам. Аааа, забраих, дединото ми лечение с греяно вино и чрън пипер, същу! ;D
Активен

sanda

• Гостенин
Да и я вервам у/призраци/ тва ,че къ е дошла таа болест сак си оди от мене.. :)Тия дни ме боле кръстец здраво/третирах го с диклак външно 3 пъти/...ма не вервам от тва да е минало!!Просто и се скара на болката и и каза да излаза от мене... ;Dи она бега...ма тва сериозно...
Тури си ластичен колан вълнен продават ги по пазара, ма незнам къде че моя ми гу купи един приател.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
а по-сериозно - повече от болестите идат от стрес,нездравословно хранене и вредни навици,секи си верва у нещо и има право да си лекува собственото тяло къ си ще....
:punk: :punk:
Да и я вервам у/призраци/ тва ,че къ е дошла таа болест сак си оди от мене.. :)Тия дни ме боле кръстец здраво/третирах го с диклак външно 3 пъти/...ма не вервам от тва да е минало!!Просто и се скара на болката и и каза да излаза от мене... ;Dи она бега...ма тва сериозно...
Кък бъш и са скара, де речи ;) (**)
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

sanda

• Гостенин
а по-сериозно - повече от болестите идат от стрес,нездравословно хранене и вредни навици,секи си верва у нещо и има право да си лекува собственото тяло къ си ще....
:punk: :punk:
Кък бъш и са скара, де речи ;) (**)
Рекъл и е: Майняи се от тука, не пий ми от виното ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Врачански дзвер

• Гостенин
Па да беше и са скарал по-рану,що я тръпе толку време? ;D
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
не патка, а хомеопатка требе да е наградата  :smeeeh:
Активен

astrafan

• Гостенин
Древна китайска рецепта слага край на оплешивяването

Търсих, но не намерих по-подходяща тема. Все пак има билка :)

http://www.hairgrowthbooster.com/bg2NbMzSq/
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
Древна китайска рецепта слага край на оплешивяването

Търсих, но не намерих по-подходяща тема. Все пак има билка :)

http://www.hairgrowthbooster.com/bg2NbMzSq/
мерси за споделената информация,това го изпратих на един познат който ще ходи на пролет да си присажда коса  ::)
а да видим !
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
А здрастете и у новата тема мили другарчета!( да нерече Кошерчето че не съм учтива) :green:
Ма те и я да са изкажа. Признавам секакъв вид лечение, (без разни пунктури и кво ще даа там боденье) стига даа медицинско. Ако ще с химия, ако ще с билки, ели па говна, ма даа предписано от медицинско лице, демек доктор. Тава разни билкаре, знахаре, баячки и гледачки не признавам. Аааа, забраих, дединото ми лечение с греяно вино и чрън пипер, същу! ;D

Апцелютно подкрепям за врачките и баячките, ма билкарете са друга бира, Санде. Обаче! Ако попаднеш на човек, който действително разбира от билки и цел живот са е занимавал с това.  :punk:
Силата на билките не бива да са подценява. Не помна къде бех чела, че на човек му влияят билки от региона в който е израснал, демек, за назе, българите, си е добре да си ползваме билчици, къде растът из България.  :)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
Силно адмирирам поста на Санда!!!Относно билките-Уйне много си права за тава,че билките от определено место а най-добри за ората от тава место.За съжаление сегашната фармацефтична индустриа не моа си позволи да използва билките ефективно поради ред причини....,,а зря" къкто казват руснаците.... :-X
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
В Плевен има един дето уж прави ирисова диагностика. Покрай татко се бях засилила и при него да ходим, ама прочетох в нета отзиви и се отказах. То на всеки едни и същи билки предписвал, на една и съща цена. Бах ги в шарлатаните. То докторете не успеха да го диагностицират правилно и навреме, че некъв самозванец ли? Не вервам аз на друго, освен на лекар. А и за билките съм съгласна, че могат да помогнат само след правилно поставена диагноза и то често е съпровождащо лечение, не основно.
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

Страницата е създадена за 0.313 секунди с 21 запитвания.