Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Билки, бучкане с игли, хомеопатия и секви други начини за лечение.  (Прочетена 5304 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Пущам таа тема, що има доста начини за лечение. За некои знаеме, за други-не толкова. Повод да отвора таа тема е днешното предаване на Милен Цветков, току -що го изгледах на запис. http://play.novatv.bg/play/292134/Разказаха ми за него, щото един от участниците е много добър наш приятел и лекар-педиатър, на когото съм изключително благодарна. Д-р Иван Енев е човека, врачанин е. Милен не моо го тръпа, а в тава предаване са усра, он неще и да чува ората....налага си неговото мнение, изключително непрофесионално   :udri:
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1648727
бех поместил таа статия преди.Силно препоръчвам да съ чете.Я лично у таа тема повече не мисла да улазам.Се пак съм минал възрастта на приказките за барбаронете , ПЕдя Чвек лакът брада и сички такиви въпросни фантасмагории....секи има право да бъде толко глупав колко си сака ,но нема право да се сърди на другите ако не го приемат на серьозно....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

jaio

• Гостенин
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1648727
бех поместил таа статия преди.Силно препоръчвам да съ чете.Я лично у таа тема повече не мисла да улазам.Се пак съм минал възрастта на приказките за барбаронете , ПЕдя Чвек лакът брада и сички такиви въпросни фантасмагории....секи има право да бъде толко глупав колко си сака ,но нема право да се сърди на другите ако не го приемат на серьозно....

също така нема право и да пречи на другите с глупочъта си

незнам за кво стаа дума    не съм, чел темата и мола да бъда извинен за тава     просто допълвам думите на Стоян  :krkanje:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Ебаа, Чворе, таа статия ма приби. И язе винаги съм гледала скептично на такъв вид лечение, да не говориме за хомеопатите, дека зимат сума ти пари за прегледи и баш къ пише у статията - отделят по цел час да та разпитват първия път. Тава го знам от една идиотка, дека не знае по кой свет оди и сал с дивотии са занимава.
Не разбрах баш тава дали са отнаса за чистите билки?
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
Блювочи са както статията от 24 часа, така и предаването на Миленчо. Я немам никво намерение да спора, макар че очаквах тези реакции. Чворе, ти знаеш колко много та тача и уважавам. Също толко уважавам и д-р Иван Енев. Он е доктор, не самозван некакъф си хомеопат, има разлика. Ша са аресате с него, я съм сигурна, що и двамата сте ора, които дирите и намирате знания, развивате са...да не бръзаме. Я не моо си промена отношението към ора, от които съм видела сал добро.  ;)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
я също не вервам на хомеопатиата
докаде има балъци ще има и тарикати
поткрепям Док у твърдението че я фантасмагориа и лесен начин едни ора да измъкнат парите на други ора с благи прикаски
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Я мислим, унучке, че ша а интересантно да се види ква част от ората верват у "алтернативните" метОди, като омеопатиа и акупунктура. Мене ме врънкяя кога ме болеа ушите да се запишем на некво- не помним му именцето- като акупунктура ма не с игли а с ток. Я пита къв процент от ората викат че са се подобрили и она рече 40%.

ма земикачни една анкетка, я съм не вервам на тоа етап.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
офф деба теа новите ми англииските лещи - чета че са ти закачиле АНТЕНА - и са чудех къда са ти я мунале за по убоф контакт
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
я също не вервам на хомеопатиата
докаде има балъци ще има и тарикати
поткрепям Док у твърдението че я фантасмагориа и лесен начин едни ора да измъкнат парите на други ора с благи прикаски

Къде ли па нема балъци и тарикати, де речи ми  ;D
ПАРИ.Те тава май е ключовата дума. Мойто лично мнение, толко да са рита срещу хомеопатията е, че стаа въпрос за много пари. ;D Фармацефтичните компании не моо го понесат, че примерно за лечението на един глупав есенен вирус с хомеопатия ша ти  срува много по-евтино. Не говора за по-сериозни неща...
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
те точно на тава те карат да верваш - а истината е че ти не требе нищо за есенниа вирус , здрава рънъ , здрав сън , здрав кекс, спокоиствие домашно, липца на стрес и екологична среда
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Къв е тоа есенен вирус?  :green:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Тава па акупунктура кога стана модерно не знам, ама и тука доста  го препоръчват. Я кога бех бременна и одех на контролни прегледи при едни акушерки (тука бременните не одат у болницата на прегледи, сал ако има некви проблеми), демек тия акушерки не разбират мого мого. Сал ша ви кажа що едната не знаеше, че Ксилометазолин е спрей за нос. Та баш таа ми препоръчваше да ода на акупунктура да ми предизвикали раждането, понеже я й казах що свекърва ми иде на 23-ти и дотогава требва да съм родила. Естествено отказах, игли да не вида.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
Къв е тоа есенен вирус?  :green:

начин да ги забаламосат и да уземат неко немъчени пари
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
Унучке, тава е работата, че глупавия есенен вирус минава и без апчета. Нали знаеш лафа - грипа с апчета минава за една седмица, а без апчета за 7 дена.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
я па се вакцинирам - и цела зима ода разгръдавен и ми неа зор
Активен

Страницата е създадена за 0.243 секунди с 22 запитвания.