Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Билки, бучкане с игли, хомеопатия и секви други начини за лечение.  (Прочетена 5328 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Къв е тоа есенен вирус?  :green:

начин да ги забаламосат и да уземат неко немъчени пари

Я не съм бил болен от грип от едно 15-20 години. Що - що не слушам глупости и не четем весници сигурно и не съм знаял че требва а съм болен. Има голем пцихологически момент у разболеването - я примерно се разболевах редовно от пиене на газирано като миничек (газирано-боли гърлото-ставаш болен). Като пораснах, видох че много ора не са чули че от газирано се разболеваш, и затава мойте деца си едат коло сакат сладолед и газирано и посред зима и никоги се не разболеват- що- що никой инги неа казал че от тва се разболеваш  :green:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Да, също и от студа. Куто ти е студено и са разболеваш.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Къв е тоа есенен вирус?  :green:

начин да ги забаламосат и да уземат неко немъчени пари

Я не съм бил болен от грип от едно 15-20 години. Що - що не слушам глупости и не четем весници сигурно и не съм знаял че требва а съм болен. Има голем пцихологически момент у разболеването - я примерно се разболевах редовно от пиене на газирано като миничек (газирано-боли гърлото-ставаш болен). Като пораснах, видох че много ора не са чули че от газирано се разболеваш, и затава мойте деца си едат коло сакат сладолед и газирано и посред зима и никоги се не разболеват- що- що никой инги неа казал че от тва се разболеваш  :green:
:punk: :punk:Тука си много прав. А истински грип да та на фаща! Тава ма е веднъж ловило, много често са бръка с обикновени вирусни заболявания. Те тогава хомеопатията ма спаси, па кой кво ще да приказва.  ;D
« Последно редактиранье: Декември 06, 2012, 11:55:12 от унучка на Тинджулата »
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
верваи ф квото си искаш , и във захарни банбонки даже , по добре да верваш отколко да не верваш - поне позитивни емоциии
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Язе и за ваксините съм скептично настроена.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Нема да ви заеба, що сте ми на сръце ;D   :krkanje: Май требва да преонода темата, що звучи некък си несериозно, дече ли си приказваме за гледачки.... а ми се сакат други неща ::)
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
Язе и за ваксините съм скептично настроена.

и азе така - ма очевидно помагат
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
Очевидно хомеопатията разчита само на плацебо ефекта. Нема никакво друго обяснение.
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
Очевидно хомеопатията разчита само на плацебо ефекта. Нема никакво друго обяснение.
и я така мисла,и в крайна сметка понеко път наместо да тъпчеш антибиотик за щело и нещело по-добре да си отключиш способноста на телото да са самолекува.
Виж за билките съм на друго мнение  ::)
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
Като начало призовавам учасниците у темата да спазват добриа тон, да ислушват другарчето си и да са отнасят с необходимито уважение къди него, ако и да са на различни полюси!
(бел. Кош.) Тава го казвам превантивно, що таа материа е могу деликатна, почти колко темата за Левски и ЦСКА, а и а Никулден , ората са зажабиле(на именяците честито) и може да са стигне до нежелани рабути, дори префулванье на майка ели леля, да не дава господ.

Мойто лично мнение е, че хомеопатиата е една голяма машина за пари. Възползват са от наивноста на болния и желанието му за живот. - без мого мого да са обеснявам и да коментирам свойставата на водата и захъртъ, що ни съм химик, ни физик, ни лекар  ;D

Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
па и азе съм пустиняк - ма ми неа зор вече
Активен

Kaka Сийка

• Гостенин
те точно на тава те карат да верваш - а истината е че ти не требе нищо за есенниа вирус , здрава рънъ , здрав сън , здрав кекс, спокоиствие домашно, липца на стрес и екологична среда
Я сам за!Счки болести идат ут нередевно ядене или нвредовно пианнье ели нердовен секс
Активен

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
а по-сериозно - повече от болестите идат от стрес,нездравословно хранене и вредни навици,секи си верва у нещо и има право да си лекува собственото тяло къ си ще....
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Като начало призовавам учасниците у темата да спазват добриа тон, да ислушват другарчето си и да са отнасят с

бравос, ше те праиме мъдератор тукее, щото Оджака който требва да е пъдар, е фанал по разни сгодни задачи и му е дремало за здравеопазванието днеска :green:
Активен

masok

• Гостенин
Да и я вервам у/призраци/ тва ,че къ е дошла таа болест сак си оди от мене.. :)Тия дни ме боле кръстец здраво/третирах го с диклак външно 3 пъти/...ма не вервам от тва да е минало!!Просто и се скара на болката и и каза да излаза от мене... ;Dи она бега...ма тва сериозно...
« Последно редактиранье: Декември 07, 2012, 12:43:01 от Генин-Стубел »
Активен

Страницата е създадена за 0.41 секунди с 25 запитвания.