Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Децки пакости  (Прочетена 11278 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

sanda

• Гостенин
Re:Децки пакости
« Reply #30 -: Януари 15, 2013, 09:03:43 »
И язе не помна да съм правила пакости. Още от мънинка съм си добра  :green:.
И я Бубе! Поне не толко колко съм щеяла :green: Що ги трудно замислях :green:
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #31 -: Януари 15, 2013, 10:37:14 »
И язе не помна да съм правила пакости. Още от мънинка съм си добра  :green:.
И я Бубе! Поне не толко колко съм щеяла :green: Що ги трудно замислях :green:

Добре че не си неко дръвено човече, че немаше да моа си носиш носо! Трудно ги била замисляла! Таратанци! Или кааш никак не си се и замисляла, они сами са ти доаждали некакво отвътре.

Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #32 -: Януари 15, 2013, 10:50:43 »
Мойте пакости беа интелектуални, така а са каже  :green:
Един път, баш преду брат ми да си дойде от училище (мртво гладен!) намерих една летвичка, която пасваше перфектно в опаковка от фафла. Зима летвичката и ги заврех у празната опаковка, тура ги на видно место на масата и зачакааме с баща ми (он винаги уастваше и подстрекаваше към подобни идиотщини) да видиме къ ша реагира брат ми куто влезне. А познайте от вратата къде отиде  :smeeeh:. И какво разочарование беше кога вместо шеколадова фафличка, нашто момче извади дрвена летвичка  :smeeeh:.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #33 -: Януари 15, 2013, 10:51:48 »
Тава си а гавра с децката психика!  :smeeeh:
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
« Reply #34 -: Януари 16, 2013, 01:02:08 »
О, подсетихте ме за две "бели" на моя син. Та беше некъде към 3-4 годишно и бъбреше за стра тава диване. И мъжа ми са върнал тъкмо от гурбет в Русия, на гости сме по моя край и пътуваме с колата на брат ми, а хлапето вече заспиващо в ръцете ми. Брат ми нещо форсира или де да го знам къ дигнА шум, тава мининкото са буди и му вика: Вуйчо, по-полека карай таа кола!!! Оня чичко къ кара полеко?
И ние - къси-дълги. Аз: Кой чичко, маме? Чичо Тошко ли? (Съсед, който ни возеше тук-там като се наложи) и тава като се изцепи: Не е чичо Тошко, оня чичко с Ладата, бе мамо...
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh: Обяснение немаше - държа да кажа. Викам на мъж ми - бий, ако ша биеш - аз идея си немам кой с ква Лада накъде ни е возил  ;D

И още една подобна на разказаните дотук: На едно барче сме редовни клиенти, сервитьорките беха щерките на собственика, още ученички тогава, ма пъпки - с едни къси гащи беше едната - да откръшиш от нея. И пак брат ми беше с нас, гостуваше ни в Сс, аз подозирам, че тоа пустиняк влияа зле на детето. Та сърбаме ние кафета, синчето все в краката на сервитьорката и тя го подканя да не й пречи, ма нашто пак. Скарахме му се и го извикахме при нас и брат ми го пита: Бе що все в краката на каката? И дребното като извика некво ядосано: Каката хубаво дупе имаааааааааа  :smeeeh: :smeeeh:
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

sanda

• Гостенин
« Reply #35 -: Януари 16, 2013, 01:08:14 »
 :smeeeh: :smeeeh:Тава не са пакости! Тава са си констатаций :green:
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #36 -: Януари 30, 2013, 09:05:40 »
Еш ква убава темица имало, требва неко път да са сета за изцепките на моите терминаторе и да ви разпраам.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #37 -: Януари 30, 2013, 09:38:05 »
Моя миничкия син има мого изтънчен вкус към ранъта. Редовно си апва от гранулите на котака, напоследък па е фен на крема, дека му мажа гъза. Он си мирише и без тава на ванилия.

Един път да земе да тури десет пакетчета ванилена захар у барабана на пералната. Кога изкарах прането, онаа захар са карамелизирала по дреите и по вратата на пералната  :udri:.

Все си викам - куто пораснеш ша та прибия неко ден, за сичките незгоди, дека си ми причинил  :tazz:.
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #38 -: Януари 30, 2013, 09:43:03 »
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:  :punk:
Бубо, сбирай ги тиа щуретлъци, па неко ден моо напишеш сценарий за Холивуд!
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #39 -: Януари 30, 2013, 10:29:32 »
 :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:Сал да ти а жив и здрав да та едосва! :punk:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Ренгеня

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1194
  • видна врачанска пияница
« Reply #40 -: Януари 30, 2013, 12:05:06 »
у Враца у къщата живеем с още едно семейство - ние на пръвиа тиа на вториа етаж (по комунизъма често така са продавале жилищата),  в пуследствие като сам са родил ми станале и кръстници - ногу са имаме.
Малък съм бил, сигур пръви клас. Кръстниците решиле да гледат копринени пеперуди (буби) у една стара пристройка у задния двор и извадили кулата от гаража си и го напълнили с черничеви клони да чистат листа за рана на тиа гадове. я, шашавиа, използвах мумента коги сички са изнизаа от гаража и са наврех между клонаците та са скрих. върнаа са тиа орица след цигара време и па почнаа да чистат листа. По едно време кръстницата са пресегна да вземе поредния клон, а я протегнах рака изпод шумата и я стиснах за китката. Жената припадна, свестяваха я каде двайсе минути ... да са еба у кратуната. доколкото си спомням, обаче, боя ми са размина ...
Активен
ТУМБАК - Талантлив, Умен, Музикален, Бохем, Арабия, Красив ... а, и СКРОМЕН

оффишъл фейсбоклук-пейджС : ПИЯНИЯТ БАРД  и Докторс Гого Бенд

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #41 -: Януари 30, 2013, 12:30:15 »
у Враца у къщата живеем с още едно семейство - ние на пръвиа тиа на вториа етаж (по комунизъма често така са продавале жилищата),  в пуследствие като сам са родил ми станале и кръстници - ногу са имаме.
Малък съм бил, сигур пръви клас. Кръстниците решиле да гледат копринени пеперуди (буби) у една стара пристройка у задния двор и извадили кулата от гаража си и го напълнили с черничеви клони да чистат листа за рана на тиа гадове. я, шашавиа, използвах мумента коги сички са изнизаа от гаража и са наврех между клонаците та са скрих. върнаа са тиа орица след цигара време и па почнаа да чистат листа. По едно време кръстницата са пресегна да вземе поредния клон, а я протегнах рака изпод шумата и я стиснах за китката. Жената припадна, свестяваха я каде двайсе минути ... да са еба у кратуната. доколкото си спомням, обаче, боя ми са размина ...

Малеее, тц, тц, добре, че не си уморил жената...  :-\
Я щех да та смачкам от кьотек, чесно.  :udri:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Бау!
« Reply #42 -: Януари 30, 2013, 12:35:58 »
Още от моя убосник.
Един път набарал една сладкарска боя - течна, синя, отворил ги, бркал с мънинките пръсленца и близал (она е сладка). Кога доде при мене са уплаших. Целата му сура синя, ръцете и те, држи боята и са а заилил като варена глава. Драго му е, че ял сладко.
Вечно са а омазал с нещо  :udri:. Тука по сурата а ясно, че е сладолед, ма интересно блузата с кво а омазана  ???:
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #43 -: Януари 30, 2013, 12:39:00 »
Я, кво са а нахилил тоо пич!  love :punk:
Ма, еш къ равномерно са а омазал, творчество тука личи некъкво...  ;D
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #44 -: Януари 30, 2013, 02:22:34 »
Може да са а омазал, ма виж колко е щастлив!  :punk: (**)
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Страницата е създадена за 0.232 секунди с 21 запитвания.