Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Децки пакости  (Прочетена 11288 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
Децки пакости
« -: Януари 14, 2013, 01:33:36 »
Тука освен да шибаме истории на кой кви пакости са му праиле децата.

Еле две пресни от моя мънинкия.

Вчера зимал една чаша с вода и ги сипал у калидора и шляпа у локвата с чорапите. Каква радос беше само  :udri:.

Другата е от Коледа.
Вечерта ядоаме пуйка, накиснала съм тавата с вода и съм ги турила на плота у кухнята. Тоо зимал на сутринта едно столе, качил са, бръка у мазната вода от тавъта и си оправа прическата  :green:.

Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

apostolicia

• Гостенин
Re:Децки пакости
« Reply #1 -: Януари 14, 2013, 01:35:10 »
Ох, Бубеее, представям си каква физиономия си извадила като си го видела с кво се лустросва  :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #2 -: Януари 14, 2013, 01:40:27 »
Със сичко вече съм свикнала. Па он си е вечно омазан с нещо. Ако ти покажа по снимки, все са а наклепал.

Чака, че са сетих за още една подобна.
Значи, повечето пакости стават сутрин, що мене ма мрзи да ставам и са излежавам. Он е итър и използва безсилието ми срещу мене. Та, станал човека па едно ранно утро, отворил ладилника, имаше шеколадова торта - ял от неги, чоплил с пръсленца, дълбал, най-отдоле една тенджура с чорба, отворил и неги, бръкал и от тама ял. Я тамън предишния ден си бех изчистила ладилника. Убаво си беше омазал сурата, типично у негов стил.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

sanda

• Гостенин
« Reply #3 -: Януари 14, 2013, 01:42:35 »
 :smeeeh: :smeeeh:Ма па саа наранил и не си го мислила за закуска :smeeeh:
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #4 -: Януари 14, 2013, 01:58:46 »
Като беше мининка Теодора - гулемата племеница - си иде от зецка градина упикана. А буба нги директорка на въпросната децка градина и срамота, значи баш ньойното унуче да а у пакос. Обаче па и не връви да се карат на детето без да се проведе саответното дознание - кво а станало, та Дора а упикана. Седа баща нги срещу неги и кротко почва:
- Така сеги, Доре, кажи тати, що се упишка, нали знааш, че требва да се каже...
- Чешна дума - не шъм виновна! - категорична а Дора и почва да обяснява - Аж шъм ше опитала да пикам като мунчетата, ма то ми тече между крачетата, щото си немама патка... - тука дига най-прекрасните зелени оченца и казва със сърцераздирателен тон - Татеее, купи ми една патчица да си пикам надалече, беййй!
Зе се соломоновското решение да се не купува на детето патчица, що като пораснело, щело да си има много и сама да си избере...
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #5 -: Януари 14, 2013, 02:00:32 »
 :smeeeh: Убава тема си почнала, Бубо!

Коту каза за твоо синковец къ винаги а с омазана муцунка, нема а забраа Слави /да а бил около 1, 5 г./ къ ми беше набарал ено червило, ма ено цикламено отровно /къ съм одил с тава  blax - да ма пита човек, ма лаас съм си мислила, че съм неотразима убавица!  :smeeeh:/ и са беше намазал целио що беше летоска и он беше голишък.  :o Ти мани, ма беше отушол а са овъргаля и на свеки у кревато.  :green:

Па ше пиша тука що има кво.  ;)
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #6 -: Януари 14, 2013, 02:01:28 »
Като беше мининка Теодора - гулемата племеница - си иде от зецка градина упикана. А буба нги директорка на въпросната децка градина и срамота, значи баш ньойното унуче да а у пакос. Обаче па и не връви да се карат на детето без да се проведе саответното дознание - кво а станало, та Дора а упикана. Седа баща нги срещу неги и кротко почва:
- Така сеги, Доре, кажи тати, що се упишка, нали знааш, че требва да се каже...
- Чешна дума - не шъм виновна! - категорична а Дора и почва да обяснява - Аж шъм ше опитала да пикам като мунчетата, ма то ми тече между крачетата, щото си немама патка... - тука дига най-прекрасните зелени оченца и казва със сърцераздирателен тон - Татеее, купи ми една патчица да си пикам надалече, беййй!
Зе се соломоновското решение да се не купува на детето патчица, що като пораснело, щело да си има много и сама да си избере...

:smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Баба Краса

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 436
« Reply #7 -: Януари 14, 2013, 04:16:06 »
И моят внук /тогава на 2г,7м/ като изписаха бебето от родилното и го преобува майка му, а той се качил на една табуретка да гледа, първата му реакция беше "Нама патка"
Активен
Пия ракия рядко, ако е гъсто, кусам го с лъжица.

apostolicia

• Гостенин
« Reply #8 -: Януари 14, 2013, 04:20:52 »
 :smeeeh: :smeeeh:
А същата таа Теодора - да е била къде 3-годишна, отиваме да зимаме сестра й от родилното, гулема еуфория, що й беа казали, че ша си има приятелка, ша си играат, па те такива разни работи. Обаче като виде бебето, Дора вика:
- Оу, бабо, дай да връщаме тава бебе - тава ни моа оди, ни моа приказва, ква приятелка ша бъде и къ ша си играам с него. Давай да го връщаме и да си зимаме тортата, че сме дали два и четирсе и две за таа торта!
Активен

sanda

• Гостенин
« Reply #9 -: Януари 14, 2013, 04:23:22 »
А същата таа Теодора - да е била къде 3-годишна, отиваме да зимаме сестра й от родилното, гулема еуфория, що й беа казали, че ша си има приятелка, ша си играат, па те такива разни работи. Обаче като виде бебето, Дора вика:
- Оу, бабо, дай да връщаме тава бебе - тава ни моа оди, ни моа приказва, ква приятелка ша бъде и къ ша си играам с него. Давай да го връщаме и да си зимаме тортата, че сме дали два и четирсе и две за таа торта!
И още викаше тава нема зъми, но ша умре що немоа еде :smeeeh: :smeeeh:
Активен

Баба Краса

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 436
« Reply #10 -: Януари 14, 2013, 04:30:49 »
Бебето много плачеше и майка му все го носеше, а Деян вика: "Земе тати бебе, мама земе Дидо"
Активен
Пия ракия рядко, ако е гъсто, кусам го с лъжица.

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #11 -: Януари 14, 2013, 04:44:49 »

:smeeeh: :smeeeh: И Слави искаше да връщаме сестра му "там, откъдето а дошла"  :o, щото коту попорасна /1 - 1,5 г./ почна да му троши играчките на поразия, а па он а коту един Монк сущий по отношение на вещите си.  :green:
Активен

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
« Reply #12 -: Януари 15, 2013, 01:47:17 »
И още викаше тава нема зъми, но ша умре що немоа еде :smeeeh: :smeeeh:
Па тава ма сети нещо. Съседско момченце, некъде към 4-5-годишно го водат да види новороденото бебе на братовчедите им там. И Пламенчо, така се казва баткото, като видял повитото бебе, газ обратно навън и се тръшне да реве. Питат го що, а той: Ми не видите ли го бееее??? Ни ръчички има, ни краченца, кво а тава бебе, отде го зеате тава бебе???... :smeeeh: :smeeeh:
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

буля Иваница

• Пустиняк
  • АЙЛЯК!
« Reply #13 -: Януари 15, 2013, 09:28:39 »
Лелеее, горкото, он са а стресирал яко.  ;D
Активен

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2570
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
« Reply #14 -: Януари 15, 2013, 10:55:58 »
Много приятна и хубава тема! Браво, Бубе! thanks Можем да се зареждаме тук с добро настроение. :)

Не знам пакост ли е, ама... ;D
Бяхме на море на бунгала 4 семейства и жените се бяхме договорили да се редуваме да правим закуската. Синът ми бе на 3 г. и половина. Идва моята сутрин, ставам аз, става и той. И аз докато се мотая, той тръгва да се разхожда из лагера. След известно време се връща с найлонова торбичка... Пълна с принцеси, мекички, пържени филийки... ;D ;D ;D Правил социални контакти пред всяко бунгало и ми спести правенето на закуската. ;D Просяче, навсякъде питал - ти к`во прайш, водил разговори и хората му напълнили торбичката. ;D
Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

Страницата е създадена за 0.336 секунди с 25 запитвания.