Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пръва копютърна помош!  (Прочетена 107325 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Байчо

• Гостенин
Re:Пръва копютърна помош!
« Reply #15 -: Април 09, 2009, 12:28:35 »
Абе те и я да питам - кво прайте, та кога слагате цитат у постинга си, отгоре пише "Цитат на Самотока" (примерно)? Я чукам на балончето, къде е за цитат и оно ми пише (quote) у едни скоби. Я маркирвам текста, къде сакам да турнем и го укарвам между скобите, нали така? Ама ми не дава от кога е баш цитата... Сигурно има друг некъф, по-правилен начин да се слагат тиа цитате. Те това ако мое да ми обесни некой.

язе не вмъквам - пиша под последното квоте е те така па то се нещо се получи  :)
а па горе над постинго пише ти коги си го цитирал е те така :
« Reply #15 -: Днес в 12:28:35 »

а па те де си пише па ти коги си писал:
Цитат на: Bushman в Днес в 11:56:40

баш па над твоа текс

ако па си са нещо обръкал - моа да промениш, демек да са попраиш - натискаш промени и редактираш ако неква гавня са а получила у бръзинъта  :)
« Последно редактиранье: Април 09, 2009, 12:32:44 от Байчо »
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #16 -: Април 09, 2009, 12:31:25 »
Та а ти пише"цитат от Самотока" щракаш "Цитат" ,набиваш "Ентър" за нов ред и пишеш...

Коги сакаш само да маркираш част от текст на неко,маркираш таа част от текста къде сакаш да я цитираш,копираш го,щракаш на балоня"Цитат"и го набиваш с "Paste" между бишкотете на тиа"quote" къде ша ти са яват... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #17 -: Април 09, 2009, 12:53:58 »
и тава е само единиъ варянт
има и втори варянт

почваш да публикуваш на чисто и после отдоле зимаш цитатете

« Последно редактиранье: Април 09, 2009, 03:58:35 от samotoka »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

jaio

• Гостенин
« Reply #18 -: Април 09, 2009, 02:07:28 »
абе я кажете тва копче за кво а и ка са настроива да работи що сага неще
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #19 -: Април 09, 2009, 02:13:58 »
Acer ePerformance или нещо подобно

стартира служебна програмка от Аcer - производителя на лапатопа ...
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

jaio

• Гостенин
« Reply #20 -: Април 09, 2009, 02:20:19 »
the system cannot the file specified е тва излаза като го натисна ама не знам кво значи
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #21 -: Април 09, 2009, 02:24:01 »
по всяка вероятност изпълнимия фаил на вапросното приложение си го затръкал
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #22 -: Април 09, 2009, 02:38:37 »
Апа и според мене ти не требва...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #23 -: Април 09, 2009, 02:45:17 »
пъ азе куту реда лаптоп ги не слагам тиа говна що усират регистъра - само ф краен случаи - например на старите тошиби не работи затъмнението и осветяването на монитора без подобна програмка -

пример - за лаптопе Леново има една за индикациа нивото на батериата напреко на таскбара - ели па служебната програма за управлението на четеца за пръстови отпечатъци - що ядове съм брал с тава гувно ...
« Последно редактиранье: Април 09, 2009, 02:50:23 от samotoka »
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #24 -: Април 09, 2009, 03:52:22 »
язе па най арешвам 2 моделе лаптопе! единио модел а изгорелиа - много а добар, що с ньего немаш никви ядове! вторио модел а тоа с най - гулемата гаранциа, що па теа де са а давале да са ебът! те така мислим я!  ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #25 -: Април 09, 2009, 03:56:31 »
софтуера е без гаранция -
Маикрософт дават 30 дни на Уин ХП Про СП3 и то при строго определени условия -
вистата иде без гаранциа -
иначе IBM БГ съм доволен от тях куту исключим факта че чаках за оргинално дъно от оландеа , 30ина дена на едно R60
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #26 -: Април 09, 2009, 04:30:09 »
ба - софтуер и гаранциа!? тава ка го добарат ЗКУ-тата и у рекъта! то тава а като да дадеш гаранциа на минералната вОда...
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #27 -: Април 09, 2009, 04:58:01 »
бг фирми дават гаранциа - счетоводни програми едни и за ТРЗ - ората гаранциа дават че куту а бутнеш на нормален и работещ комп ще баца и куту нещо са поквари ще помагат - страшна сгода съм намерил - праа са на ударен - ... етъ , не расбирам и те ... але ви тука TeamViewеr сесия управаяите се - ма куту нема на къде и азе застъпам -
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #28 -: Април 09, 2009, 05:01:40 »
язе от софтуер са вардим... праим са че му не разбирам  ;D иначе тава де некой са а фанал да дава гаранциа на софтуер - закъсал го а яко! апа софтуерис видиш ли - бой с камънье!
Активен

Bushman

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1394
  • Излекуван работохолик
« Reply #29 -: Април 09, 2009, 05:02:52 »
Чеки да пробам...
язе па най арешвам 2 моделе лаптопе! единио модел а изгорелиа - много а добар, що с ньего немаш никви ядове! вторио модел а тоа с най - гулемата гаранциа, що па теа де са а давале да са ебът! те така мислим я!  ;D

А, така мое да стане!

Направо си стана! И я да се пофалим - много си аресвам Фуджицу-Сименс за лаптоп! Ние имааме два такива служебни и що зор видеа тиа машини - немам думи... Падаа по стълбите, седал сам на них, влачени са къде ли не, заливани са с вода и кафе, даже единиа го бе прибрал кво си работи у чантата и кога го извадих след час време, вентилатора му виеше като линейка, а онаа кутиа не моеше да се пипне, така се беше напекъл. Та я си зема и мой си такъв, точно преди 2 години беше. И си беше със Виста (никой не беше виждал такова още), до тоа момент никога не съм го преинсталирал. Неколко пъти го забивам така, че се налага да му вадим батериата, иначе неще да угасне. Некой път ми е давал, че неще да инсталира некоа програма, я си му е записвам така, кво си е инсталирана, и пак си работи, нема ядове. Само къде дъното му изгоре докъде беше у гаранция, я никаква вина неам, просто си изгоре и това е. Ониа у фирмата му биле турнале ново дъно, ама съга като го пущим, излаза че е модел 1720, а я го купи за 1718. Накраа ми дадоа служебен лаптоп, а подари Сименса на дъщерята и така. Ама сам си доволен от него, и дъщерата вика, що много работа и връши, демек - и она е доволна. Ако некога па си зимам, па би си купил Фуджицу-Сименс, даже гледам едни големи като телевизоре, къде 19 инча. Те тиа ми аресаа много, само не знам дали че намерим толко голема чанта за него.
« Последно редактиранье: Април 09, 2009, 05:13:48 от Bushman »
Активен
Като му седнем на гарата у Брусарци, като си викнем тройка кибапчета и ена бира... Я ли не знам да живеем?

Страницата е създадена за 0.165 секунди с 21 запитвания.