Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Козе Млеко" у Горна Бела Речка  (Прочетена 7159 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:"Козе Млеко" у Горна Бела Речка
« Reply #15 -: Февруари 23, 2013, 09:37:53 »
Чугун става, я обичам чугунени тиганье, по-добри са от тефаловете, ма вече ги нема.

Тоо твоа май е мед и нещо друго.
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #16 -: Февруари 23, 2013, 09:40:48 »
Там съм :krkanje:-за другете уреде -Котел - не моа помогнем-уткраднаа ми ги ???
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Маруца

• Гостенин
« Reply #17 -: Февруари 23, 2013, 10:16:08 »
Оф Я са връна. одих на шуши неска, що у събота не готва. Край на отклонението. Па гледам кво си ми одговарал по тематиката. Начи мисла, че 10 кила котле е малко. Поне петнаесе, като заредиш таа чурбъ да знаеш че ше стигне. Иначе не моо си продадеш алманаха ку нема салмур.  :green:
Иначе за фестивалете добре сте решиле - "кой предложи, той заложи".
знааш че я дадох идеата за фестивал наш, но не участвах у организацеата по лични причини. бех на път, служебно и по лични поводи по тава време и немаше къ. а бъш по времето на фестиваля бех у барцелоната. но моа са измисли неко гостуванье извън Резервата, ако се одобри идеята от оважаемите.  ;D
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #18 -: Февруари 23, 2013, 10:20:08 »
Оф Я са връна. одих на шуши неска, що у събота не готва. Край на отклонението. Па гледам кво си ми одговарал по тематиката. Начи мисла, че 10 кила котле е малко. Поне петнаесе, като заредиш таа чурбъ да знаеш че ше стигне. Иначе не моо си продадеш алманаха ку нема салмур.  :green:
знааш че я дадох идеата за фестивал наш, но не участвах у организацеата по лични причини. бех на път, служебно и по лични поводи по тава време и немаше къ. а бъш по времето на фестиваля бех у барцелоната. но моа са измисли неко гостуванье извън Резервата, ако се одобри идеята от оважаемите.  ;D

..и го организираш!!помни поста на Фенерски!! ;)Ние шшидеме.. ::)
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #19 -: Февруари 23, 2013, 10:23:41 »

..и го организираш!!помни поста на Фенерски!! ;)Ние шшидеме.. ::)
немаш грижи. сал да не съм командирофка, що по неко път разбирам у петък, че понделник съм на еропланя... ;D
Активен

Маруца

• Гостенин
« Reply #20 -: Февруари 23, 2013, 10:27:10 »
ше се поинтересувам коги и къде има убови фестивале и ше спуща дати да кажете каде бихте сакале да идеме на збор...спроти датите и времето кой къ си предполага че ше е вазможно. що знам, че фенерски летния сезон потъва като подводница у Бургаския залив и чаа наесен с песен... ;D
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #21 -: Февруари 23, 2013, 10:44:00 »
Я имам бел котел 15 кила, сал требва да го калаисам и моа го предостава за нуждите на сдружението. Но не мисла, че сал едната саламура моа продаде алманахо. Мисла, че некои ора просто ги е яд, че не моа участват у неги, порди липца на дара. Има разлика у тава да пущаш препечатки и тава да ползваш сопствени мисли, ма не я съм човеко къде требва да уточнява таа разлика. Па и ми е дремало на уйя да а уточнявам.

Във връска с Бела речка - не бройте ме. По тава време на годината съм ангажирана с подготовката други фестивали.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #22 -: Февруари 23, 2013, 10:47:21 »
На Бела Речка отвадам и ако се сбереме, ше стане интересно. Предложих и друго, ма ка да го почна, като време ми не остава, на страницата на Отворено общество има онлине процедура за кандидатстванье, ако сичко се барне и сички страници формуляр се изпишат ка си требва с мерак, шансът да се спечели бюджет за фестивал собствен на духовите музики доколко са останале е голем.

Ели, не разбрах те, честно. Разясни ми малко. Я рекох, че моделът ше е такъв, ма целта нема да е да си продадеме сичкото алманах, а по-скоро да си представим организацията, алманаха и филма, въпреки че тиа художествени произведениа не са под шапката на организациата, тва са чисти формалности. Така че и да го не продаде саламурата, поне ше си апнеме саламура и ше си представим творениата на нови ора, кво толко е неразбираемо у тава. А и Валери рече, че моо доде да разнообразиме менюто. Но идеята духовна храна плюс физическа храна ми допада.
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #23 -: Февруари 23, 2013, 10:56:19 »
На мене също ми допада подобен род занимание, не допадат ми реплики от типа "добре че ша уготвиме саламура, та да се продаде алманахо", коя част не е ясна? Неща повече да се разправям, що и без това ми е до гуша дошло да се бора с ветрени мелници и ветъро нги, остаа да седна да се бора с диви ора и ептем ша каталясам. Стига! Кой разбрал, разбрал, кака се ожени!
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #24 -: Февруари 24, 2013, 08:55:45 »
Я имам Предложение за такивата ни участия по различни фестивале, ма ше го пиша у друга тема, та да го пообмислим.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #25 -: Април 30, 2013, 09:26:04 »
 http://novakultura.org/bg/

Те ни у програмата на три пъти.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #26 -: Април 30, 2013, 09:52:43 »
Дуууууу........оно не програма, оно не е чудо, глава ма заболе дока стигна до заветния текст:

"Резерват Северозапад
(супа и литература с Николай Фенерски и приятели )"  :green:
Толку ми са ще да дойда, ма ми е много сложно. Моо па и да стане, не моо го реча сега.

Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #27 -: Април 30, 2013, 10:14:01 »
Много гъзарски фестивал, ние ще бъдем профаните и простаците на фестивала  :green:
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #28 -: Април 30, 2013, 10:17:19 »
тва със саморъчно направената книжка от рецикликрана ратиа нема начин да не е гепено от неко германска децка градина, само они моа да измислят такава болезнено-бесмислени конбинации :green:
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #29 -: Април 30, 2013, 10:34:46 »
По принцип а и дефакто тоа фестивал а много напред с матриала - демек праен е с много пари, организация и е доста претенциозен - което ви казах още у Плевен. Фенера а прав, че ше бъдем профаните и простаците на фестивала и може би така а по-добре, що поне ша сме си ние. Я лично никак ги не аресвам - пърформанс у ливагето - деебатиапрефирцидеебая! Буба ти Ката от Горна Бела речка надали моа каже "пърформанс" па камо ли да знаа кво а тва.
Активен

Страницата е създадена за 0.254 секунди с 20 запитвания.