Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Козе Млеко" у Горна Бела Речка  (Прочетена 7185 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Марчето

• Гостенин
Re:"Козе Млеко" у Горна Бела Речка
« Reply #60 -: Юни 01, 2013, 10:44:10 »
 :punk: thanks
Паразитологията на парфюмените думи и пърформанщината в действията убиват желанието,дори и да се опиташ да разбереш какво искат да кажат тези хора.Представям си го като виц от бита на селото разказан на паркетен език,със съответните намеци за отживялост и насмешка,разказан в старанието на разказващия да бъде интересен.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #61 -: Юни 01, 2013, 10:55:38 »
"Требваше ми време, за да открия нежността на северозападната душа. Тя е покрита зад неколко пласта маски, наслагвания, предпазни брони."
На некои ора векове нема да им стигнат. Простено им е. Сал да са не бръкат у неща, които не разбират и не сакат да разберат.
Добър текст, Фенер! И...дреме ти на черупката. :punk:
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

бакиш

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 63
« Reply #62 -: Юни 01, 2013, 11:06:08 »
Мисля , че Фенерски е казал всичко ,няма нужда от други коментари .Аман от изкилифирчени "различни"
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #63 -: Юни 02, 2013, 12:58:38 »
Добар репортажец на Фенерски, с подобаваща критика и позициа къде събитието. Значи да ме неа яд че отидох на ядреното море а не на резервата....
Звучи като сбирка с присъствие или преобладаване на ултра-еко леви вегетарианци, което принципно автоматично са и анархисти и антиглобалисти - тука понятиата се бръкат що фенерски нги вика либерали (либералите са разтегливо понятие- у Русиа синоним на гнилия запад изобщо, у Америка - тамошната версиа на евросоциалиалистите, а у Европа - десни партии къде баш ги нема, куца имитациа на англосаксонскиа либерализъм)
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #64 -: Юни 02, 2013, 01:31:05 »
Цитат
(либералите са разтегливо понятие- у Русиа синоним на гнилия запад изобщо, у Америка - тамошната версиа на евросоциалиалистите, а у Европа - десни партии къде баш ги нема, куца имитациа на англосаксонскиа либерализъм)

...а ние нги викаме педерасе
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Гривяк

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5715
  • Чака, бега, мЪчи ма!
« Reply #65 -: Юни 02, 2013, 02:58:00 »
Цитат
(либералите са разтегливо понятие- у Русиа синоним на гнилия запад изобщо, у Америка - тамошната версиа на евросоциалиалистите, а у Европа - десни партии къде баш ги нема, куца имитациа на англосаксонскиа либерализъм)

...а ние нги викаме педерасе
:smeeeh: :smeeeh:
Активен
"Северозападът е консервативен, а аз съм северозападен." колегата Фенерски :)

apostolicia

• Гостенин
« Reply #66 -: Юни 03, 2013, 08:25:47 »
Кольо, адмирации за есето! На мене ми ареса от почването, та до краа! Браво!
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #67 -: Юни 03, 2013, 08:55:22 »
По-нАместо от тава-нема накъде!!!
Юбопитен съм що ли никой юбител на "пръформансе"неа коментирал..?!? Либерало-педерасете, учтиво-неразбирайки,млъчът кът бити гъзере....!!!
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

apostolicia

• Гостенин
« Reply #68 -: Юни 11, 2013, 10:38:09 »
Дирих едни фотографии, та попаднах на снимки от Козе млеко`13 Па си реко, чеки да споделим таа виша форма на колективна творческа импотентност - мали колко па купешки зех да се изразявам и язе - профатливо ша да е. Та те ви резултат от пърформансете на ония ора, ако мога така да нги викам - Тава според мене не бие на кво удара

Те и от другата стран снимано, да не би па от тука да прелича на нещо - цъ!

Молим секи, къде е видел некакъв смисъл у тава, па колко и длибоко да а закодиран и апстрактен, да ме сфетне, да не зема да се притесна, че съм проЗта и да си умра те такава - проЗта!
Активен

sanda

• Гостенин
« Reply #69 -: Юни 11, 2013, 11:56:32 »
Къ нема смисъл ма!
Неведеш ли че таваа закачалка за битови отпадъци ;D

Сал маа яд че неси зела данните на тоа къде гоа измислил! Да ида да прибия тава се маане от тоа свет се незатрива :udri: :udri:
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #70 -: Юни 11, 2013, 11:58:36 »
...смисъл,кааш?!? Смислено препрълена путка-т.е. на въпросния "творец" на майкя му путката...!!! ;D :green:
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #71 -: Юни 11, 2013, 02:45:32 »
Даже я занемех от тава произведение на изкуството и останах без дъх! Даже мойто изкилиферчено съзнание не може да го разтълкува. Ма знае ли човек, може да пропия един ден и да ми дойде просветлението! ???  :green:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

apostolicia

• Гостенин
« Reply #72 -: Юни 11, 2013, 02:55:52 »
Кааш да ми е манко пиеньето ли?
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #73 -: Юни 11, 2013, 02:58:19 »
Със сигурност ти е малко. Ако шишетата беа пълни, бих си помислил, че е клошарска елха - ем съчки за отопление външно, ем течност за отопление вътрешно! :green:
« Последно редактиранье: Юни 11, 2013, 03:00:16 от Валери61 (Валърус Винотонус) »
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

apostolicia

• Гостенин
« Reply #74 -: Юни 11, 2013, 03:06:22 »
Беги бе, тава и за клада не става!
Активен

Страницата е създадена за 0.128 секунди с 20 запитвания.