Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Козе Млеко" у Горна Бела Речка  (Прочетена 7186 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Re:"Козе Млеко" у Горна Бела Речка
« Reply #75 -: Юни 11, 2013, 03:09:04 »
Беше ми срам да си кажа, ама я веднага видех у таа картина групов секс! Оти и без повод само за тава си мисла! :green: :green: :green:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

masok

• Гостенин
« Reply #76 -: Юни 11, 2013, 04:42:19 »
Беги маани :green: :green:Що го не запали тва Апостолице..!?
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #77 -: Юни 11, 2013, 05:15:04 »
Па мигар тава ше фане огин, бе Валери? Але и едно огньище не моа стъкнат тие!
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #78 -: Юни 11, 2013, 06:46:09 »
Така у видинску утбелезват къде са уткраднали шахти и има дупка на пъта- да неа гу слагал некуй ут Пътното а тиа са зели и са гу преместили и са фалат :smeeeh: :smeeeh: :smeeeh:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #79 -: Юни 11, 2013, 07:46:41 »
 :smeeeh: ааа, малее, измрех ... ниа сме недораслеци да разбираме и коментираме това нео-урбан-изкуство :-X оно носи послания само за хора със способности да комуникират в други измерения и реалности :zazhabil:
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #80 -: Юни 11, 2013, 07:58:42 »
:smeeeh: ааа, малее, измрех ... ниа сме недораслеци да разбираме и коментираме това нео-урбан-изкуство :-X оно носи послания само за хора със способности да комуникират в други измерения и реалности :zazhabil:
..тиа "други измерения и реалности" водат до към на майкя им вълната-щото тама а изтекла потенциално"по-добрата"част на тоа "комуникатор от други измерения"коги а праен...! :green:
« Последно редактиранье: Юни 11, 2013, 08:02:20 от Дръмон »
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

apostolicia

• Гостенин
« Reply #81 -: Юни 11, 2013, 07:59:52 »
Е, те! Ора, способни да комуникират с други измерения и реалности, ама за тава нги требва барем шалче, а язе като немам... :no:
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #82 -: Юни 11, 2013, 08:05:27 »
ей на вас ви а смешно, ма аз като от десет години съм се самозаточила на пет мечки в гъзъ, ич не можех и да си представя за кви висоти на интелектуалното развитие ми бъбрете с тоо фестивал. Да не говора че леко се притесних по повод на шалчето, щото заради шипове във врата ми са налага да носа и летоска, та реших че на прф поглед ше ма причисляват към сектата, аку ма видат у БГ ;D
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #83 -: Юни 11, 2013, 08:36:36 »
Значи жената го гледа тава на живо и вика глей ги кви са абни па тия, а я го и не забелезвам, глупост некаква, ма тя продължава и пита тоа бразилеца от клипа - добре, тава на тебе прилича ли ти на нещо, щото на назе нищо ни не говори. И оня нали е чужденец вика таке на майтап, че тава е форма на изкуство, при която единствената ни оценка требва да бъде признанието за труда на ората, де са го направиле, щото нали са губиле време и сили и тава е единственото позитивно нещо у него, ората са се раздвижиле.

Абе маани. На една от наще снимки "инсталацията" се вижда също. А верно е прилепчиво, я се бъзиках с пърформансете, ма взех прекалено често да викам разни думички като "инсталация" и други подобни изгъзици ужким на майтап. Ма се съпикясах.

Тейният речник обаче е ограничен и не бива у него да влизат традиционни философски и литературни термини, които може да си ползваме у случай на нужда. Така че "колективната творческа импотентност" си е съвсем правилно наблюдение и не влаза у тейния стил на изразяване.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #84 -: Юни 11, 2013, 08:42:32 »
Кучешка повръщня/форумниа герой с погнуса съ пресега за една пръчка,и после с явно отвращение подига въпросната инсталациа,се едно а подфнала говнян весник,след което със запушен нос отбутва въпросната инсталация по надалеко....въздъхва,отпива бирица ,заглежда се у Дунава и лееекинко усилва Вефа да моа да чуа по добре Виво монтана къ свират/
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.139 секунди с 20 запитвания.