Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: "Козе Млеко" у Горна Бела Речка  (Прочетена 7476 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:"Козе Млеко" у Горна Бела Речка
« Reply #30 -: Април 30, 2013, 11:34:57 »
Тамън ше имам мотивация да се напраим на живо чудо, балсъмтикултуртрегерететамън.
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #31 -: Април 30, 2013, 11:41:56 »
Буба ти Ката от Горна Бела речка надали моа каже "пърформанс" па камо ли да знаа кво а тва.

ъъъ- кво а тава пeрформанц ???  :green: Я като чуам таа дума се ловим за дръжайето, що обикновено става дума за некой къде ти е пробутал нещо къде не перформира за толко пари, колко са дадени  ;D

абе бъзикам се, сещам се за кво бъбрат, ма като деклариран и диагностициран агностик мислим че нема никакво значение дали буба̀ ти Ката знаа кво а перфореманс. Нема даже значение дали и организаторите знаат - важното а да се праи нещо и да се обменят идеи  :green:
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #32 -: Май 01, 2013, 09:32:50 »
Много гъзарски фестивал, ние ще бъдем профаните и простаците на фестивала  :green:
с тези определения ич, ама ич не съм съгласна. Стига с това ниско самочуствие! Ние сме си ние - истинските, неподправени, нелустросани, нетворящи по поръчка пазители и създатели на нов роден фолклор
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #33 -: Май 01, 2013, 11:15:06 »
Ми те ше напинят на йоги моги, на колективни сънища и Фройд, па ние ше им покажем гъзъ на Зиката, който си е напълно у същиа дух.
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #34 -: Май 01, 2013, 11:18:43 »
Е, те тава не можех бъш да го разберем - кви йоги, като си имаме Дънов? Къф Фройд, като си имаме собствен СЗ дзен, ама тия просто не вервам да ги споходи, що твърде много се напинят да се префръгат през пичи косъм. Се таа. Я се чуда, моа дода да нги реча "Помага Бог, оважаеми пустиняци". И да, гъза на Зиката е достойна гледка!
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #35 -: Май 01, 2013, 04:49:08 »
Ние им показваме дзадника на Зиката у одговор на тейното префръганье през пичи косъм и нещата си идват на местото. Донеси транспаранта на 24 да го опънеме нади наща шатра да се видиме отдалеко.
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #36 -: Май 01, 2013, 07:01:09 »
Имаш го!
Активен

илюшин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9619
« Reply #37 -: Май 02, 2013, 01:40:08 »
Бахти претенциозността, уъркшоп, уъркторлак и не знам сиоще кво  ??? Да викнете 2-3 пъти  :gnjasanje: :montana: и заради мене
Активен
Удри уйно, таа мачка неа наща

Kaka Сийка

• Гостенин
« Reply #38 -: Май 02, 2013, 01:42:22 »
Бъди сигурен у назе!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #39 -: Май 02, 2013, 04:56:34 »
Я като виде у Горна Бела речка пърфопманс и уъркшоп по Ориенталски танци с Мурад Едикой си blax blax blax-НЕ БЛАГОДАРЪ!!!Прадеда ми нее прил комитет с Левски у Лопушанскио монастир унук му да посфръга гюбеци на същото место.......
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #40 -: Май 04, 2013, 05:29:54 »
Абе може би нема да има смисъл, ма да видим. Поне ше си изкараме три дена на палатка, само да е убаво времето.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #41 -: Май 07, 2013, 10:08:53 »
Имам една лична молба къде некой, който се навие да ме замести на третия ден на Бела Речка, 26 май, недея. На пръвата братчедка момичето прави сватба у Бела Слатина, иска ми се много да ида, а в програмата сме заложени да прожектираме следобед на тоя ден филма. Да остане некой на мойто место и да им покаже филмеца на ония ръбове и те тава е - работа за два - три часа. Ако има навитак некой от авторите у Алманаха или па друг, който ше идва и може да свръши работата, да свирка на лични.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #42 -: Май 20, 2013, 02:02:37 »
Имам проблем. Не можах да намера кой да калайдиса котлето ми, 14 литрово. Отдоле има на две три места избил меден окис, а той е опасен за здравето и нещем да рискувам да варим у него. Некакви идеи за котле над 10 литра или казан, който да взема отнекъде по пътя нанатама другиден?
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
« Reply #43 -: Май 23, 2013, 09:51:15 »
Я тръгам за Бела Речка. Ели, очаквай отвечер включване, ше минем да земем работите.

И ше ми е драго да се видим, с който доде до тама. Има кръчмица у селото  :krkanje:
Активен

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
« Reply #44 -: Май 23, 2013, 06:39:39 »
Успех в "пърформънса" :green: cv и чакаме отзиви и впечатления
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Страницата е създадена за 0.188 секунди с 21 запитвания.