СЕВЕРОЗАПАД > Репортажи от Северозапада и туризъм в Северозападна България

Репортажи из улиците на северозапада (Google Street view с ваще коментари)

(1/8) > >>

Оджака:
Цитат на: Самотока в Март 07, 2013, 03:22:57 >>>>Кула я излезнала идялно
<<<<

не само, че я излезнала идялно, еми даже са снимале и Жлътата Цуйка къ обикаля по главната и си носи кафенцето

поредното доказателство, че ф таа общинъ са работи

манечкио Кошер:
Пущих са по селановското шосе и право доле у село. На спирката видох Валето Моновиа и Красу Вешин, Валето обеснява нещо на краси, а Краси са дръжи за кулото си и пази равновесие.
Малко по надоле са запрех на кръчмата бившиа "Линдеман" от където вероятно идеа Краси и Валето, съдейки по стойките дека беа заели, сега вече е магазин "Скът Мизия" ели нещо такова, замина си Бай Ристо Сейнов и засипаа убава кръчмица къде не един и двама са са отчувале и научиле на занаят у неги. Набръже набръже преминах покрай Славка Цоцова, Гакьовата улица и църкавата, че са бех вече едосал и право доле у кметството, бившото училище, гледам на тротоара позната бабичка, дадох с мишока на неги да ги вида по отблизо и гледам Баба, по ени чейлички домашни изленала завалийката и си са препича, па ми стана ено мило... сгодиа си е тава, маните виа, яд ма а че не съ са разодиле у ирскиа край да поснимат, щеше ми са да вида Гошо Лицин, Пеко Котака, Мончо крачоля, ма те, догодина може и до тама да стигнат
Цитат на: Мариуца в Март 07, 2013, 03:44:41 >>>>
 :punk: :punk: :punk:

Е те тава а идялно свръшена работа, щом си видел ча Баба си, де че ли си и ти тама на джадето, а... ;)
<<<<

Да верно сака че си си тама, досеги ми нее било така интересно, що с таа сгодиа съм одил се на места непознати за мене, ма яла вече и по нашиа телевизор  :)

Але баба, на заден план ОУ Александър Невски

Моновеца и Красу Вешин

Ристо Цоцин:
те тука съм го дрвил вторите седем години у животеца си. ЕСПУ "Кирил и методи". Най улево на првия етаж беше стаичката на бавнозагреващите, още тогива имаше опити за интеграциа, а отгоре на сичко и сичките мангали беа у тава училище пак с таа цел

Чвора:
Оооооо Кро ,ниа с тебе сме пасли на една и съща ливада-и я съм учил у същата сграда-само ,че у ,,Цеко Тодоров"-VІ основно училище.За бавноразвиващите си прав-верно че беа у таа стаа-до ньеа беше кабинета по рисуванье,ма само ньините джамове беа с решетки ;D

jaio:
и Шишенци са види добре

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница