Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Къ да живеаме с орлите или тема за здравословен живот (доколко мое)...  (Прочетена 6809 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пачо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9230
а ти ми го пущи на мене по скайпа
Активен
Ебагуу свинята са испрай на дувару и изеде мотичето!

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
Скаааайп! Скаааайп! Пущам ви гоооо! ;D
Ами да бехте ми пратиле на лични скайповете си! :smeeeh:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Не знам кво пущаш, ма щом на опашка са се наредили  :green: и я сакам
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Валери61

• Пустиняк
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Валери61

• Пустиняк
За да са задейства онаа програма требва да имаш инсталирано е те това.  https://get.adobe.com/air/
Активен

Страницата е създадена за 0.094 секунди с 22 запитвания.