Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Паразитът  (Прочетена 4084 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Re:Паразитът
« Reply #15 -: Април 16, 2009, 11:33:38 »
Е туке да прочетете малко за "паразита"

http://www.eenk.com/?p=1448

http://truden.com/article160.html
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #16 -: Април 16, 2009, 11:34:22 »
я разясни ако знаеш оти ми стана интересно и я сам го видвал там/...????? ::)
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #17 -: Април 16, 2009, 11:34:49 »
Тава не е паразит. Такива като него могат да те отнесат левче.
Ония, законните паразити, дет ни отнасят ного паре, они са страшни.
На тоо никой не те кара да даваш. Твой избор, демек.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #18 -: Април 16, 2009, 11:41:21 »
На Торлака микроскопа му а друг....ели а вносен,ели изчуплезен нещо...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

masok

• Гостенин
« Reply #19 -: Април 16, 2009, 11:43:21 »
тва где прочетох за старецо ме наежи по гръбо............евала му.........питам се дали некой от назе ако стане на тия годин ше се отдаде на една такава мисия кат него........ели ше седи ме дом до печката и ше си тураме свето на уя а?!!!а у байловосам одил цръквата е верно с нов покрив ама затворена и е уникална,нее далеко разодете се ем ше посетите музею на елин пелин.....
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #20 -: Април 16, 2009, 11:45:23 »
азе пъ сам одил в долно и горно камарци - съм минвал татака ....
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

nikoia

• Гостенин
« Reply #21 -: Април 16, 2009, 11:47:41 »
Ора, не е от значение каузата в случая, въпреки че и аз съм впечатлена.
Никой не ни кара насила да им даваме. Пробват - ако мине - мине. Ако не - следващия. Давала съм на просяци, но съм ги и гонила. Шото ного от тех спекулират с с физически недъг, после се оказва, че лъжат.

Има един на Витошка, де нозете му са изкривени и са влачи, виждале ли сте го?
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #22 -: Април 16, 2009, 11:49:33 »
На тоа старец барем сички знаат от къде са му парите.И сички моат да разберат къде и за кво са отишли.А другите,къде не са просеци,а кръвопиици и седат у Парламенто,на ньи кой и коги ша нги зададе въпроса-до коги?
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

torlak

• Гостенин
« Reply #23 -: Април 16, 2009, 11:52:04 »
Торлак,тоа старец го знаа полвин София от бая време ,я преду малко ,куто са прибирах от работа го видох...Интересно ми е що не си видел организираната просия на 150 метра от "Света Неделя"-секви мангале и клошаре,пред "Шератон"изкарват могу повече от него....И Червенобрежките циганки-джебчийки май не видиш до "Света Неделя",куде са модерно облечени и струват по 500 иляди евра?!?
Могу са ти тенденцьозни обективете, май?!?

По тези въпроси знам повече, отколкото ми се иска да зная. Например, че организирана просия тече и на Римската стена.

------------

Знам и, че насам се пренася една нова страхотия, която се среща в много бедните страни- умишлено осакатяване с цел просия. Често пъти на деца.

-----------

Е и?

-----------

Активен

masok

• Гостенин
« Reply #24 -: Април 16, 2009, 11:54:45 »
тоа на витошка е сгодини там ........както и тоя с отрязаните крака....сал че човеко е спасил дете и влако е минал през краката му...и он с просията си гледа три деца !!!!
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #25 -: Април 16, 2009, 11:57:48 »
На тоа на Витошка де са влачи, един приятел твърди, че нищо му нема.
Работил е като барман некъде там (моя приятел де, не просяка). След края на "работния" ден стая и си заминава.

Проблема не е за подценяване, ама честно казано има бая проблеми да се решат преди това. Аз не щем уличните псета да ми апат децата, примерно. Просяците поне не апат.
Активен

torlak

• Гостенин
Re:
« Reply #26 -: Април 16, 2009, 11:58:36 »
тоа на витошка е сгодини там ........както и тоя с отрязаните крака....сал че човеко е спасил дете и влако е минал през краката му...и он с просията си гледа три деца !!!!

Трудно е да се определи кога един човек е искрен и кога не е. Затова държавата трябва да гарантира достоен живот на онези, които са инвалиди (друг е въпросът, че нашата такава не се спрява в това отношение). И не трябва да има просяци по улиците.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
« Reply #27 -: Април 16, 2009, 11:59:11 »
Торлак,тоа старец го знаа полвин София от бая време ,я преду малко ,куто са прибирах от работа го видох...Интересно ми е що не си видел организираната просия на 150 метра от "Света Неделя"-секви мангале и клошаре,пред "Шератон"изкарват могу повече от него....И Червенобрежките циганки-джебчийки май не видиш до "Света Неделя",куде са модерно облечени и струват по 500 иляди евра?!?
Могу са ти тенденцьозни обективете, май?!?

По тези въпроси знам повече, отколкото ми се иска да зная. Например, че организирана просия тече и на Римската стена.

------------

Знам и, че насам се пренася една нова страхотия, която се среща в много бедните страни- умишлено осакатяване с цел просия. Често пъти на деца.

-----------

Е и?

-----------
И....?!? Ти ми отговори...Нали си "Pure Evil"? следва да знааш отговорете на всички въпросе...
Активен
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

torlak

• Гостенин
« Reply #28 -: Април 17, 2009, 12:01:13 »
Проблема не е за подценяване, ама честно казано има бая проблеми да се решат преди това. Аз не щем уличните псета да ми апат децата, примерно. Просяците поне не апат.

Така е. Проблемите са много и са наболели. За съжаление.
Активен

Дръмон

• Пустиняк
« Reply #29 -: Април 17, 2009, 12:06:56 »
Да използвам любимият ти начин на отговор:
Цитат

-----------

Е и?

-----------

Щом за теб е така-"Е и?"значи че направо се заяждаш-туке ората зимат отношение а ти-"Е и?"-еми земи и ти некво отношение...
Активен

Страницата е създадена за 0.271 секунди с 20 запитвания.