Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Онодванье на Бабина душица 2013  (Прочетена 29876 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

apostolicia

• Гостенин
Онодванье на Бабина душица 2013
« -: Април 10, 2013, 10:09:06 »
Къкто ви е извесно (ако ви е извесно) фестивало Бабина душица таа годин ша се проведе у Монтана - един чудесен град с управа, къде човек мое да се разбере с неги. Датата е 22 юни събота, местото - Слънчевата градинка. С Бабина душица стартират и тържествата по случай празнико на Монтана Свети Дух, който па се пада у понеделник 24 юни.
Пущам таа тема от сеги, та да се знаа: винаги покрай празнико на Монтана има големи задръствания у хотелете, що се кани госке и от Бел песък. Ние сме у събота срещу неделя - от неделя а нихната офицялна програма, демек некои ша дойдат още у събота да чмът тука. Отелете и ановете ша са плъни до дъга по тава време. Редно а да напраиме некаква резервация примерна от сеги, да не би да се окаже, че требва да спиме до огнищата - и така да е, па требва овреме да си посакаме разрешение за палатков лагер тама. Та топката а у ващо игрално полье, дами господа, лейдис и жентълменье, мадамс е мусю и секакви други пустиняци. Почвайте със списъко, та да може да се намери место къда да се завреме сичките. Естестевно, къкто правилно отбелеза Оджака, първоначалнио списък ша а от къде стотина душ, като постепенно ше се редуцира докъде 25 - ората къде обикновено одиме по такива мероприятия. Ма па ша а нещо, де!
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
Re:Онодванье на Бабина душица 2013
« Reply #1 -: Април 10, 2013, 02:32:57 »
Съжалявам, че и таа годин нема да присъствам, ма според сегашния ми график, по тва време тебва да съм у чужбинско.  :( Единственото, къде моо да направа е да преведъ неко лев по сметката.
Успех пожелавам най-искрено!  cv
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #2 -: Април 10, 2013, 03:11:26 »
Аз също нема да дода, щото тогива е рожденния ден на жената. Има некакъв минимален шанс ако я командироват тогива некъде по чужбинско.
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #3 -: Април 10, 2013, 06:50:15 »
Както е добре известно, след 5 юни не моо мръдна от местоработата си.

С парично участие ако можем ше подкрепим.

Иначе от Козе млеко у Бела Речка ми написаха, че уговорките остават, така че я ше действам по ония планове, само малко да наближи.
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #4 -: Април 10, 2013, 07:20:58 »
Ако мачка ми не мине път съм там с деино-участие у подготовката,па и не сал.. :P
Активен

sanda

• Гостенин
« Reply #5 -: Април 10, 2013, 07:39:47 »
И я така като Генин, живот и здраве  съм там!

Па ша видиме що кака ме уплаши че ша ма карате да готва :green:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #6 -: Април 10, 2013, 07:52:40 »
И я така като Генин, живот и здраве  съм там!

Па ша видиме що кака ме уплаши че ша ма карате да готва :green:
Ае мани недей... ;D
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #7 -: Април 10, 2013, 07:54:58 »
Може да покаже ка млада невеста праи загорел боб! :smeeeh:
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

sanda

• Гостенин
« Reply #8 -: Април 10, 2013, 07:59:23 »
Абе но верно се показват занаяте.
Я моа покажа къ се прай нищо, ммнооогго съм добра :green:
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #9 -: Април 10, 2013, 08:04:56 »
Оу, Санде, требва да минеш на курс по раненье при мене. Ше са подбъзиква Гениния с тебе, аа, ма ха!  :udri: ;D
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Марчето

• Гостенин
« Reply #10 -: Април 10, 2013, 08:08:09 »
Бройте и мене,мога да се включа и с помощ в каквото сметнете за добре,имам една идея,мога да я реализирам,но първо требе да питам.
Активен

sanda

• Гостенин
« Reply #11 -: Април 10, 2013, 08:13:52 »
Оу, Санде, требва да минеш на курс по раненье при мене. Ше са подбъзиква Гениния с тебе, аа, ма ха!  :udri: ;D
Оу, Уйне сеги щи каа една лична тайна ;) Мойта си Уйна от мънинка още маа учила да викам че немом та да ме не карат на работа ;) :green:
Да мия жива и здрава :krkanje:
Аде майням са че сестрами ша ма увика че серем :udri:
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #12 -: Април 10, 2013, 08:15:50 »
Ндааа, тва е доста добра тактика.  ;D
И я бегам, че ми е мъка като пъкне Ели, къде ша ни завира.
Активен
Ние сме ора естете.

Цвети

• Гостенин
« Reply #13 -: Април 10, 2013, 08:25:12 »
Бройте ни и нас!
Там сме,само да ни не мине котка път,че има много време до тогава!
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #14 -: Април 10, 2013, 08:25:43 »
Не бойте се, там къде би ви наврела при мене е мининко и тесно, та нема е се сберете, ма иначе с удоволствие би ви наврела!
Активен

Страницата е създадена за 0.163 секунди с 21 запитвания.