Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Спанье  (Прочетена 4492 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Re:Спанье
« Reply #15 -: Април 17, 2013, 12:38:24 »
С напредването на възрастта на човек му се изменя и съня.

+ 1 !

Я кат по млад и оде на дискотека и са връна у сабалентъ - чмим кат пор цел ден. Сага и да сам постоял до по късно, немоо да спа повече откъде 10-11 и съм са дигнал, па слодобеда може пак  ;D С възраста човек почва да спи по малко.

Секо правило си има изключение. Я обичам да си спъ по много, по-малко от 8 часа ми са отразява зле. Не, че винаги го постигам. Почти сички излагации са свръзани с успиването ми. ;D Кат са видим със стари приятели и почват да ми припомнят разни случки и да са бъзикат.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
« Reply #16 -: Април 17, 2013, 01:22:30 »
Малийй,тва е мойта тема,я съм шампион по спане,мога да спъ неограничено,особено дневно време...
кой ма познава ми не звъни преди обед  :green:
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #17 -: Април 17, 2013, 03:17:24 »
Иве тва 8 часа е съвсем нормално, ама има ора де крътат по повече от 12 часа  ;D
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #18 -: Април 17, 2013, 03:27:40 »
Колко повече време спа, толко по-нежна ми става кожата  :green:. Затава съм си такава убавинка  :green:.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

apostolicia

• Гостенин
« Reply #19 -: Април 17, 2013, 05:29:32 »
Знам, че вечерно време не моа ме накара човек да си легна. А и да легна, доде не стане къде един, се връта като шугава у кривато. А заран не моа ме дигне човек с военната музика. Като работех у Чипровци, рейсо ми тръгаше у 7 без десет. На Бели мел требваше да се прекачим на друг, а я още не знам къде съм. Качим се къде се качат ората и те така. Докъде обед кво съм работила, следобед требва да го препипам за грешки, що не знам на чии ора съм до пладне. Таман се разработим, но дойде време да си ода и све дом съм си доработвала. Кво съм написала убаво - нощем а писано. Сичко кво съм измъдрила, све нощем съм го напраила.
Активен

буля Иваница

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9464
  • АЙЛЯК!
« Reply #20 -: Април 17, 2013, 06:01:20 »
И я съм ношна птица! Будна моо искарам до зарани, ма сутрин да ма будат ... малееей!  >:D
Затава моо мъш ма буди коту изцепи сабале ТВ-то на макс!  :udri:
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #21 -: Април 17, 2013, 08:06:35 »
Тв-то на макс и планета пайнер ! невервам да не моо си дигнеш  :smeeeh:
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #22 -: Април 17, 2013, 08:36:22 »
Бе но я ш`се дигна, ма после на кво ша глеаме Ани Салич? Като се разбснеа и му налундза къ съм съните талавизоро на главата... Я кво праим като ми отвори веснико преди мене некой друг, па кво остава да ме сабудат по тоа музевирски начин!
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #23 -: Април 17, 2013, 08:40:40 »
Зарди прослувутото ми успиване у студентските години ма набедиха,че съм пущила на един професор по математика.  Тава изобщо не беше верно, ма оди са обяснявай, че немаш леля  ;D  Много добър математик беше, а също толко и женкар, та зарди тава. Най-редовно упущах лекциите му, що беха рано заран. Ако па успеа да са довлеча, пръвия час го прекарвах доспивайки си на последната банка. Тава ми не пречеше, обаче да решавам задачите и полвината курс да преписва от мене, имах заряда от МГ-то, доста неща си ги знаех отпреди.
И иде изпита. Некви въпроси теоретични. Единия идеялен, втория донекъде, третия- от ония пръвите ;D дека са общи приказки и ич не съм му отделила нужното внимание. Рекох си, че в най-добрия случай  4 ше фана, кат са знае, че професора шестици мнооооооого редко пише. Приказвах там кво приказвах и оня ми даде задачка. Реших я. Даде ми друга, после още една, и още една.....я си седа до него и решавам, а в същото време он изпитва други, къса.....офффф....попотих са дееба. Остана още един състудент и он вика,че ако реша и таа задача ше ми пише шестица  :o
Я па зех, че я реших и нея, ча мене си изненадах. Писа ми шестицата. Тава са редко случвало. Сички седът отвънка и чекат да видат кво стаа. Показах им книжката, ма кат знаат кък съм проспала почти сички лекции никой не ми поверва, че е сал зарди задачите. И до ден днешен ма бъзикат,че съм имала тава-онува с професора.  loveТе такиви ми ти рабути.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

masok

• Гостенин
« Reply #24 -: Април 17, 2013, 08:41:40 »
Чудасе що се при жените е тва спанье непробудно и по много?! ::)
Активен

apostolicia

• Гостенин
« Reply #25 -: Април 17, 2013, 08:47:17 »
Що имат мъже къдсе стават рано место них!  :P

Я па имаше ена позната, беше ни човешки ресурси - гулем сладур. Каа, бродирала била гоблене и те така. И един ден разпраа: О, я вечерно време осем, летоска девет часо съм си вече у кревато. Викам, чека ма, тизе си до шес на работа, коги се прибираш, коги готвиш, коги вечерате, коги шиеш гоблене, та у осем си у кревато? О, кае, я като си стана къде чатири заран и си бъцкам, докъде дойде време за работа.
Е, прибийте ме, ма да станем у четири часо заран, та да бъцкам гоблен, па да си легнем с кокошките вечер - те тава не мом да го разберем и никоги не съм могла!
Активен

sanda

• Гостенин
« Reply #26 -: Април 17, 2013, 08:50:10 »
Ма Генин, мани че имам един познат къде не спи сал кога еде и кога сере, като за второто не съм на сто процента сигорна :no:
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #27 -: Април 17, 2013, 08:57:22 »
такива са изключения мани ти!!
/и не казвам при сите жени!!ама при повечето!!/
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #28 -: Април 17, 2013, 10:42:34 »
Верно е тава, че жените спат повече. ЛАзда що повечето са с ниско кръвно.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

манечкио Кошер

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 9664
« Reply #29 -: Април 17, 2013, 10:44:14 »
Верно е тава, че жените спат повече. ЛАзда що повечето са с ниско кръвно.

щото си немат жени да и го дигат  ;D
Активен
Дрът уй и дръто куче са не прескачат, що са не знае кога моа са дигнат и да те уапат ! - източник Плъотрепач

Страницата е създадена за 0.159 секунди с 23 запитвания.