Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Бъдеще?  (Прочетена 10487 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
Re:Бъдеще?
« Reply #15 -: Април 21, 2009, 11:09:13 »
я мислим че без них нема да стане работата що но сичко зависи от тех, а они нищо не праат "за мерси" (се глеат да има келепир).......... да не съм голословен че каам че я сакаше да сменим два декъра парцела у регулацията на селото за половин декър общинска земя у поьето (да си праим пчелин) и от общината ме мандаа и разтъкава и накраа нищо не стана що я нещея да им предложим нещо къде да ги напраи по заинтересовани >:( >:(
Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #16 -: Април 21, 2009, 11:44:54 »
язе вече дира по анархическите саитове - наръчници за деиствиа и организацеа на партизански отряди на контри - ... чета на едно место и са чуда - тава си било наука - ако бъде ранен неко от враговете , тава бави сички що го носат ели ги разделва да го пазат и отслабва - тцтцтцтцт - оно сичко си било измислено -
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #17 -: Април 21, 2009, 11:46:59 »
Ааааа,но таа наука у армиата а учат с години и па немо да а научат.За партизанлък,ма истински си требат грАмотни ора ,а не плякоре куто тиа наще перди 9 септември/повечето от ньи/
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #18 -: Април 21, 2009, 11:49:39 »
Мое да загледаме и у алхимическите сайтове-къ да напрайм злато от винкел,примерно...Ели,къде да изкопаме философскиа камик...?!?
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Чвора

• Пустиняк
« Reply #19 -: Април 21, 2009, 11:51:25 »
 ;D ;D ;D,па лаф да пада
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Пръвака

• Тумбак
« Reply #20 -: Април 21, 2009, 11:54:32 »
Мое да загледаме и у алхимическите сайтове-къ да напрайм злато от винкел,примерно...Ели,къде да изкопаме философскиа камик...?!?

...... абе врътиме, сучеме и се на баницата мекото и на работата лекото дириме  ;D ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #21 -: Април 21, 2009, 11:56:16 »
сакаме управнос - сакаме да е ред у дръжавата
ако тиа немоат дваесе годин да са накраднат,  народното опълчение че стане - оно Левски и Ботев , Каравелов, Бенковски се у форуме са си чесале пръстите
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Чвора

• Пустиняк
« Reply #22 -: Април 22, 2009, 12:04:37 »
Абе от ньи Бенковски и Левски не са писале весници,ма Ботев и Каравелов-при ньи сиа било бетер форумо ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #23 -: Април 22, 2009, 12:12:03 »
и са одиле по кръчми - и са обичале крачми и пианлък да има ...
Активен

Пръвака

• Тумбак
« Reply #24 -: Април 22, 2009, 12:13:46 »
и са одиле по кръчми - и са обичале крачми и пианлък да има ...

.... е но ли знааш: "гладна мечка оро не играа ...."
Активен
жената Я  и приятели  

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #25 -: Април 22, 2009, 12:16:47 »
и са фащалу румънки за ебън - що са убави - и ин ги не разбират нищо воиводите куга они ги увикват
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #26 -: Април 22, 2009, 12:18:47 »
Особено Ботьов ;DМа иначе тиа ора са наприли тава къде ниа го сакаме ма не смеаме да го напраиме
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #27 -: Април 22, 2009, 12:24:27 »
сичкото  теми къде участвам ги изкелеферчвам - напрао не моа са понасям неко път ...
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #28 -: Април 22, 2009, 12:32:12 »
сичкото  теми къде участвам ги изкелеферчвам - напрао не моа са понасям неко път ...
Ждрапай през ораньето и са не бой... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #29 -: Април 22, 2009, 11:24:08 »
Таа заран един поглед у телевизора правокира у мене неподозирани страсти.Не съм още размишлявал дали иам основание,ма така ели иначе,нещо ме жегна изнутре,а я знам че кага стане така винаги има за кво.Та на последък голема час од телевизионното време е заето од предаваниа меко казано несериозни.Разни "вип"моми и невести куто Мартина Вачкова, Венета Райкова,Миглена Ангелова,Гала,Ала-бала и пр.се чудат вече кво да праат та да прудължат тъпите нги предаваниа да се показват и да не ги исфрълат за пиргуйете работодателете нги,канат секви недоносляци да се мислат за фактуре и да смрадат ефира. Те съга глеам една кокона къде ми прикаа за природа и планети и за тава кви екологични рани да едем та да ми не излазат пришки по гръбината.Не знам кой е тоа къде влага пари у подобни предаваниа и кви са па тиа ча толкуф глобални прублеме къде ме плашат с ньи и се си мислим че тука верно нешто е збръкано.Наместо да се постават въпросете ребром и да се знае що живеат ниело ората,що има глад и мизериа,/не у Тамбукту,а у назе/,що има неграмотнос и ниска раждаемос и кой е виновен за тава?Некой прудължава да ни плакне и заблуждава,да ни рани с илюзии и въобще да се лъже и ньего си че и ниа можеме да живеаме куто у сериала Дръзос и красота. Никой му неа зор за диети,що секи е на диета у тъпото си ежедневие,ма тиа джофри прудължават да ни затрупват с безполезна информациа и да одвличат вниманието ни с щуротлъци.На кой е нужно сичко тава?И кой карат да влага пари у борбата с глобалньото затопянье?Тоа къде се чуди ка да осъвне ли?Тиа къде ровът за такиви тъпотии са истинските виновници за гладъ и мизериата.Они се чудат ка да одделат средства од мизерниа ни залък,та да прокарат некви безполезни тъпотии и така да се почустват значими у очите на слепите.Кво ме интересува мене Джанъм за тава ка че се развиа попувациата на червените буробинци на остроф Мако,кага детето ми рове за обуща у назе?Ма тиа ме убеждават колку е важно тава и ората викат:"Маани ги децата че почекат,дайте да не испущиме буробинците."нещо подобно като у смешната жалка песен"Друго дете че напраиме,магаре не можеме."И така подобни паразите прудължават да ни заблуждават и да смучат пари од залъга на нещасниците за да ранат болните си комплексе и да затвръждават мнението у  сички ни,че поди слънцето най-дубре си живеат некадърниците.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.168 секунди с 21 запитвания.