Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Бъдеще?  (Прочетена 10491 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Gaspoud

• Гостенин
Re:Бъдеще?
« Reply #45 -: Януари 04, 2010, 10:57:02 »
Ако намекваш за твоите любимци от сегашното управление да те връщам ли на моите любимци от миналото управление ???
Дикимента а подписан, подпечатан и само чека изходящ ;)
Дак, дай по-ларж ;D Не влизай па у стъпките на цанцункината* ;D
И да отебеме и теа дека си решил че са ми любимци, въпреки че многократно ти казвам че са ми през уя, и да отебеме теа дека са радваш че смениа пръвите - к'во праиме ;)
Като са пребориме с политическата класа на другия ден че си свариме едно ейчанце и после какво?
Или може би намекваш че след това всеки ще работи според възможностите си и ще получава според нуждите си? ;)

*цанцункината - митична ръченица играан от Пепи Денчовския по сборовете ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #46 -: Януари 04, 2010, 11:08:01 »
Кажи ти....
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #47 -: Януари 04, 2010, 11:08:59 »
Мене са ми казували, щото тава а нарочно и умишлено дело на некоф политичар.
Боянова, добре дошла ;)
Язе ми стана интересно така да са каа, те гледам учен човек си, икономис дека работи у образованието, та да та питам нещо ;)
У кой край на убовио ни Северозапад са ползва думата "политичар"? Що язе например съм срещал примерно "политик", "политик 'го еба у гъзо" или просто "'го еба у гъзо", ма "политичар" още никъде никой не съм чул да казва ;D
А благодарим предварително за отговора ;)
Активен

Gaspoud

• Гостенин
« Reply #48 -: Януари 04, 2010, 11:12:05 »
Кажи ти....
Дзен му а макята Док! Дзен, смирението на Буда и прибивание по площадите ;)
Активен

Чвора

• Пустиняк
« Reply #49 -: Януари 04, 2010, 11:42:33 »
Кажи ти....
Дзен му а макята Док! Дзен, смирението на Буда и прибивание по площадите ;)
С последното съм категорически съгласен ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #50 -: Януари 05, 2010, 12:52:49 »
Ми ако жената е от торлаците - да не би те да викат "политичар"  ???

Я бех на пътешествие до Чипровци тиа дена, има бъдеще Резервата, ама требва време и мерак...
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #51 -: Януари 05, 2010, 01:15:04 »
Кептън, раздуй нещо за Чипровци, че сме се наканили с укята да прескачаме до тама.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Чвора

• Пустиняк
« Reply #52 -: Януари 05, 2010, 01:18:24 »
Баа политичар си а чист сърбизъм и се не използва никъде рутинно из Резервато. ;)
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
« Reply #53 -: Януари 05, 2010, 01:45:46 »
Ооо, уйне, ще турам цел репортаж, ма да видим коги ще остане време. Само набръже - идиално е, бееме у една къща три двойки, на вториа етаж, домакина ни посрещна с баница, прави ни и закуска, ем тава не а у цената, останааме много доволни, 12 лева на човек, топла вода, тоалетната и банята са на етажа, одиаме по чукарите, Чипровски манастир, Гушовски манастир - тама е невероятно, се едно си у Алпите, Лопушански манастир, тама на връщане - тава беше пътешествие един път. Стихотворението де съм го турнал на пръва страница е от един местен талант, запознааме се с него, подари ни стихосбирка... Тепърва ще пиша за тава место, велико е. Северозапада не спира да ма изненадва.
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #54 -: Януари 05, 2010, 02:09:57 »
У крайния северозапад се използва точно думата политичар.Она нема нищо общо със сърбизмите и си е славянска дума.Кво от тава че и у Србиа се исползва същата дума.Нарочно не казвам Торлашко , исползвам "крайния северозапад" та да не дразним нечии чувствителни уши.Те тука има ора от тиа краища, они нека речът.Я сам првиа каде потврждавам тава.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #55 -: Януари 05, 2010, 02:46:20 »
море сите политичаре язе би ги сурвакал с неко кръпел по гръбината , що дофтура сака сас картечница да ги чеша  ;D ;D ;D
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

boyanova

• Гостенин
« Reply #56 -: Януари 05, 2010, 04:47:18 »
За кво беше думата, аре да са врнеме на темата за мизериата. Щото тава а една значителна тема, каде неа убово да са разводнева по таа същата причина.

Ели па да са задръства с дрязги. Неа да са карате по между си коги има друг, каде а виновен за тава положение.

Квото а писано, че а имало ора, каде са строили, верно а. Щото по времето на баща ми у неговото село Раяновци а било ено, а съга ко идете тама, че заварите друго, къде а толко зле, та ча мое и да не повервате куто ви са казува кво а било и колко а било устроено.

Ся мисълта ми а друга, кво мое да са напраи, та реално да има полза да са излезе от създалото са положение.

Авараме, що мислиш, че ко се пише до ониа горе, некой различен от назе, дето че пишеме, ше се заинтересува? Я поне не мислим, че на теа нги пука за нашиа край.
« Последно редактиранье: Януари 05, 2010, 05:15:16 от boyanova »
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #57 -: Януари 05, 2010, 06:02:44 »
Писаното винаги остава.Неа като реченото.Ако и да не се узнат мерки писаното винаги боде очите.И след сто години да е , вадиш написаното и казваш:Я ви предупреди.Казаа ви,виа не сте узели мерки.Значи не ставате.Писаното е дамга с която че нги бележиме некадърието.Не че очеквам нещо кой знае кво.За тава я така сам учен:Ти си нги напиши.Заяви си открито и ясно претенциите,па един дън кага дойде видов дън да не моа да откажат че не са знаяле.А и писмото предполага одговор. Интересно че ми е становището с което че изленат.И да не напишат одговор още по добре.Значи признават или безсилие, или безаберие.Поне да иамо чрно на бело кви са нги позициите.Затава!Не че очеквам кой знае кво.Оно вече е ударил дванайстиа час.Кво е требвало да се напраи е пропущено отдавно.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

МЕЗДРАНСКИЯ ПУЩИНЯК

• Гостенин
« Reply #58 -: Януари 05, 2010, 07:43:36 »
здравейте ....бъдеще ....интересна дума за българия ...онзи ден гледам телевизия и от там ми говорят че от лицето на бг са изчезнали човеци ...толкова на брой за 10 г....колкото живеят в Пловдив...
значи за десет години е изчезнал един много голям град от българия...
еее това ли е бъдещето.....или гледам сега първото дете  за 2010...познайтеее...бингооо ...ЦИГАНЧЕ...маиката 12 годишна..и има вече 2 деца....бъдеще....развъждат се по бързо и от хлебарките...аа и са доста по нагли...бъдеще...
как държавата ...може да промени това наше тъмно бъдеще...
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #59 -: Януари 05, 2010, 07:46:43 »
и висока смрнос има при тех щото нЯщо тама гените и хромозомите куто раждат недоклатени нЯщо не са баш като ората и требе цел живот да живеат на помощи и па пиат и пушат скъпи цигаре секи божи ден и да не плащат сметки и сички да са им длъжни

тава със че много младите майки не е добре за здравето на жената да стават майки е верно - чето го некаде - и тава е местото на дръжавата да ги запира да немат повече чаавета ...
« Последно редактиранье: Януари 05, 2010, 07:48:43 от Самотока »
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Страницата е създадена за 0.266 секунди с 21 запитвания.