Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: отвличане!!!  (Прочетена 3554 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
отвличане!!!
« -: Април 21, 2009, 11:02:54 »
в последните месеци некой ора от тва забогатеват?!!!!!дръжавата па спи?мамка им(му)и така нататък?без аберие за ората нема значе ние кви са.лошото че пишат сал за големите риби.а има поне 5 на месец и за по малко пари откуп ма никои не казва................?сбръках се маикя му,дека живееем?пропадлък?
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
Re:отвличане!!!
« Reply #1 -: Април 21, 2009, 11:05:30 »
Я вече ма е стра, ша земат да та отвлечът да гу еба, ко ша прайме после без тебе ?  ;D

Баце тфа у италия е миналу преду 20есе годин ...просто требе време мине и туке, сичко е до време
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #2 -: Април 21, 2009, 11:12:53 »
абе без мене си моете..............ма мен ме стра за детето ми ?а мен кучета ме яле я неам нищо а кво имам е на кредит.................шми зимат ую.................. ;)
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #3 -: Април 21, 2009, 11:13:13 »
Я доколкото знам тува е специалитет на сръбете  ??? ??? ... а иначе според мене не е по различно от перди - тогива минаваа секи месец за рекета, съга та отвличат на пет годин веднъж и па си зимат ниньото  ::) ::)
Активен
жената Я  и приятели  

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #4 -: Април 21, 2009, 11:16:49 »
Генине, нема те земат брат, има ора дека ку им земат децата мое извадат ено половин милион без проб, тебе да са насереш и продадаеш сичко нема сбереш и 200к .. не си интересен за тиа ора  в момента се изнудват заможни люде
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #5 -: Април 21, 2009, 11:19:48 »
не а баце на сръбете
гледал съм едно време по дискавъри /ще зема да си купа па телефизор и булсат/ - у латинска америка
азе иам еднъ теориа - значи пофните ли виа началото на демокрацеата къде едни ора дръпнаа млогу с матриала и зеа да отварят магазине , хотеле , зеа да купуват апартаменте у Софеа , да врътът ченчбюра - тикива обикновени ора изведнъж забогатяя - тогава команистете раздадоа партиини пари на подбрани длугаре - и тиа длугаре врътеа тиа пари и едни направиа мильоне , а едни им не потръгна - але съга команистете си сакат тиа пари що им требат за изборете , тава демек откуп нали не мое се проследи и сичко е фалш и измама - колко по идат изборе и има нужда от пари толку по ще са отвлачат тиа плякоре
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #6 -: Април 21, 2009, 11:20:14 »
хм прав си ама има и нещо друго...........от софеа изгония неудачнио и скопен строител и они озверееа.зеа да ебат баби и да ги трепат за 50-те им лева.......извинявам се за думите.големе банде за големи ора,кокошкари озверели за прости ора................!!!!!!!!!!!!!
Активен

masok

• Гостенин
« Reply #7 -: Април 21, 2009, 11:21:31 »
ти ме приби тва го бе забраил................................ужас :-X
Активен

Пръвака

• Тумбак
« Reply #8 -: Април 21, 2009, 11:34:06 »
тука при назе е куту у казармата, " нищо са не губи, сал си сменя собственника".... ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #9 -: Април 21, 2009, 11:41:57 »
не а баце на сръбете
гледал съм едно време по дискавъри /ще зема да си купа па телефизор и булсат/ - у латинска америка
азе иам еднъ теориа - значи пофните ли виа началото на демокрацеата къде едни ора дръпнаа млогу с матриала и зеа да отварят магазине , хотеле , зеа да купуват апартаменте у Софеа , да врътът ченчбюра - тикива обикновени ора изведнъж забогатяя - тогава команистете раздадоа партиини пари на подбрани длугаре - и тиа длугаре врътеа тиа пари и едни направиа мильоне , а едни им не потръгна - але съга команистете си сакат тиа пари що им требат за изборете , тава демек откуп нали не мое се проследи и сичко е фалш и измама - колко по идат изборе и има нужда от пари толку по ще са отвлачат тиа плякоре
Яаа,тоа знаа откъде извира бозъта... ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #10 -: Април 21, 2009, 11:48:33 »
куту каза бозъ - са сетих , ако неко я патентова и почне да продава у щатите че стане милиардер от тава просто пиене - ще фалират сичкото какакола и пепси - ем е природно , ем е благо , ем е диетично - бе идялно е
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
« Reply #11 -: Април 21, 2009, 11:51:50 »
Ти па куто рече бозъ в Америка-и си представих дебел американец(ели американка)осрани до поди плешките... ;D С бозъ майтап не бива... ;D
Активен
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #12 -: Април 21, 2009, 11:58:31 »
изкелеферчих и таа тема - тцтцтцттцтцтцтцтцтцтцт
Активен

Дръмон

• Пустиняк
« Reply #13 -: Април 22, 2009, 12:01:36 »
Не си-по-добре да си пишем за бозъ,отколку за тиа...
П.П>Абе тоа Киров и зализания му син не ви ли са видат доста по-свежи отколко са полага след подобно "приключение"?!?То са интервюта,снимки,телевизии...?!?Ча па толку да са мъже...?!?
Активен

Пръвака

• Тумбак
« Reply #14 -: Април 22, 2009, 12:06:36 »
е но тиа наще "отвличаре" са дубри куту сомалииските пирате (ониа ча па пущат екипажа на отвлечения кораб да са разожда пу палубата и са дръжът дубре с ньим- но и я за толко милионье откуп че гим праим сека вечер "сириньива баница"сал и сал чорбаджиите да платат откупа)
Активен
жената Я  и приятели  

Страницата е създадена за 0.118 секунди с 20 запитвания.