Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: корупция и килия  (Прочетена 6251 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:корупция и килия
« Reply #60 -: Декември 28, 2010, 07:46:07 »
Споделяш с назе..., кат та слушам за корупция си иде реч. Земи изясни си въпроса до край и пиши къде требва, па да видим.

хм къ има една приказка.....,,късно е либе за китка,,.........тва се прай изместо.....просто упущи моменто :( :(..........
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #61 -: Декември 28, 2010, 07:53:18 »
Преди годин са занимавах с едно разследване и един свесен криминалис ма посъветва следното за такъв случай: щом с вазе го е направил, па ша го направи. Подайте сигнал, па ако са намерат читави ора  из институции и полиция, моо и да проследат  действията му.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

masok

• Гостенин
« Reply #62 -: Декември 28, 2010, 07:57:06 »
Преди годин са занимавах с едно разследване и един свесен криминалис ма посъветва следното за такъв случай: щом с вазе го е направил, па ша го направи. Подайте сигнал, па ако са намерат читави ора  из институции и полиция, моо и да проследат  действията му.

мдаа ще го свърша поне тва.....а е и гулемо светило у медицината .......да му се невиди >:(
« Последно редактиранье: Декември 28, 2010, 08:30:56 от Генин-Стубел »
Активен

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #63 -: Декември 28, 2010, 09:18:58 »
Понеже немаме правосъдна система, май секи требва да въведе крумовите закони, белким са поопраат нещата. Може да си сигурен че тоа професор е зел още толкова пари и по каса! >:(
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #64 -: Декември 29, 2010, 12:44:37 »
Кой е тоа?Името баце веднъга!Имало ли а други ора къде са биле там?И дали има и други къде са засегнати!Мамицата нги дееба я на тиа смардове-сраа на целото съсловие та ни намразиа ората!За тиа-съд и затвор-да ги ебът манафете!Никва прошка!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.134 секунди с 23 запитвания.