Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Докторе, че се мре!  (Прочетена 204843 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
Re:Докторе, че се мре!
« Reply #1260 -: Януари 20, 2011, 12:15:45 »
И я тава с ваденето на сливиците ми е било мого чудно винаги. Едно време даже май беше модерно да вадат на децата сливиците. Добре че наште не са модерни.
И ка така ша ти каат да вадиш сливиците на детето, при условие, че немате никакви проблеми  ????

Мойте па родителе са биле "модерни" и докторете ги прелъгале че ако ми ги извадат че ми никне коса  :o :o и съга и  най леката настинка е карам с яко кашляне, та ча дроба ми се кине  >:( >:( та кваа ползата от ваденьето на сливиците незнам  ??? ???
Активен
жената Я  и приятели  

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #1261 -: Януари 20, 2011, 01:16:12 »
И я не знам ква е.  ??? Назе мама некоги ни водеше при един добър специалист у Кърджали. За сливиците на брат ми беше казвал, че не бива да са пипат, а моите само като ги виде и рече "тва требва да са маиня веднъга". Немам идея що.  ???
Дано доктора намине, он ше внесе яснота.
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Ясна

• Гостенин
« Reply #1262 -: Януари 20, 2011, 01:26:44 »
На мойте синове им извадиха третата сливица преди години.Но бяха много зле.Огромни и някак разложени.На бели петна.При единия има ефект,при другия не.Настине ли,настива качественно и месец може да мине преди да спре.Но поне няма да хърка на стари години.Все нещо положително трябва да има.
Лекарката е много добър специалист,ако някой иска координати,да каже.
Активен

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #1263 -: Януари 20, 2011, 01:28:43 »
И на моите синове сливиците беха огромни и все питах ушната докторка требва ли да се извадат. А она вика "що, на теб пречат ли ти? тия сливици си имат некаква роля у организма и не моо се вадат на кой кога му скимне".  :)
Активен
Ние сме ора естете.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Ясна

• Гостенин
« Reply #1264 -: Януари 20, 2011, 01:33:02 »
И на моите синове сливиците беха огромни и все питах ушната докторка требва ли да се извадат. А она вика "що, на теб пречат ли ти? тия сливици си имат некаква роля у организма и не моо се вадат на кой кога му скимне".  :)
При нас просто нямаше вариянт да останат,говоря само за третата сливица.На единия беше колкото капачка от детско пюре,гноясала и с никакви лекарства за месец пиене не се прибра.Не можеше да диша,да спи.
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #1265 -: Януари 20, 2011, 02:58:10 »

Toчно и я тава си мислех. Щом Господ ни ги е дал, значи имат некво значение. Ма не съм и доктор де, моо в определени случаи да има защо да са махат ???.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
« Reply #1266 -: Януари 20, 2011, 04:55:25 »
Уйне,баш при Жеков го водих детето.Ми тва майка ми като каза,че детето и са струва че гъгне,па носово говори...та за нейно успокоение питахме.
Ма те и тука ше я заведа да видим кво ше кажат  ???
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #1267 -: Януари 20, 2011, 05:12:10 »
Щом Жеков е казал, непременно са консултирай и с друг специалист. Може би съм предубедена, ма за секи случай, чуй още едно мнение.  :)
Активен
Ние сме ора естете.

уйна

• Пустиняк
  • гньетена с култура
« Reply #1268 -: Януари 21, 2011, 10:55:43 »
На вниманието на Цеко Пръвака, една статия.
http://blog.zepir.com/bg/blog/view/id/28/Echemik-nepriiaten-problem-pri-slab-imunitet.html
Активен
Ние сме ора естете.

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
« Reply #1269 -: Януари 21, 2011, 07:32:41 »
Ей ора.  Получи са инфекция.  Моа приател лежи 2 дена у интензивното II ВО у Враца с кървяща язва.Те сега ми са обадиа.Лекува го др.Бонев.Аку може дайте мнение еле Връзки.Сутринта отлатам да гу вида.
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #1270 -: Януари 21, 2011, 11:31:06 »
http://blog.zepir.com/bg/blog/view/id/28/Echemik-nepriiaten-problem-pri-slab-imunitet.html

Мерси Уйне, благодарение на тоа нашия фелшер и капките къде ги изнамериме ечемика вече отшуме...... ама я за мене си може би немери причината за появятя му - прекомерно призиранье у компютъра и претоварванье на очите  ::) ::)
Активен
жената Я  и приятели  

masok

• Гостенин
« Reply #1271 -: Януари 21, 2011, 11:33:35 »

Мерси Уйне, благодарение на тоа нашия фелшер и капките къде ги изнамериме ечемика вече отшуме...... ама я за мене си може би немери причината за появятя му - прекомерно призиранье у компютъра и претоварванье на очите  ::) ::)

баце я па си мисла ,че си малко по притеснен зарад булката......и мое би за тва да ти се появяват таквиз работи.......ма е нормално си притеснен ,се па носи твоето пръво отроче........не вайкай се....
Активен

Владо

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1472
« Reply #1272 -: Януари 28, 2011, 06:26:41 »
Ут обед ма боли левото уше !Моа даа ут прозореца на колата,що нали пуша и се го отврам каде два пръста,па моо и от друго даа.Сеги му капнах 4 капки Отипакс и мисла да мууна ена ракия перорално ма нощескамаи ша бера ядове
Активен
нулаосемосемшесчетиричетирипетдеветосемшес

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #1273 -: Януари 28, 2011, 06:28:47 »
доно нема ...  ???
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #1274 -: Януари 29, 2011, 12:36:31 »
Имам едни разширени вени на краката, ама ги влача сигур от 10 годин. Сега, обаче, мого са са издули, като на бабичките  :-\. Тава има ли оправане некакси? Млада булка съм, грозна гледка.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

Страницата е създадена за 0.381 секунди с 22 запитвания.