Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Суеверни ли сте?  (Прочетена 10643 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Плъхоубиец

• Гостенин
Re:Суеверни ли сте?
« Reply #15 -: Април 23, 2009, 11:12:39 »
Оно кой клъне му се връща на нйего. Я ги гоним такива сиганки, йоще като ми се повлекат накъде мене. Байчовице, не е требвало да им верваш, препцувай ги наум ели наяве. Они що каа Чвора всяват психоза, та да мое ората да ги е страа. А тава са смрадове, сакат да изджугат пари само. 
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #16 -: Април 23, 2009, 11:15:35 »
Бе, аз не вервам, както казах, на такива работи. Обаче една бременна жена принципно се смахва и мисли простотии, па  и като ти кажат подобно нещо - съвсем се смахваш. Като стане реч за децата и се изчанчавам леко.
Активен

its

• Гостенин
« Reply #17 -: Април 23, 2009, 11:25:16 »
Некай да им верваш на тия але. Може да верваш, може да не верваш, ама глей поне еднъж у месец д идеш у цръкву. Запали си свечицу - ьедну за Господа и ьедну за сви кои обичаш и кои те обичаю и ги ьеби овия циганке!
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
« Reply #18 -: Април 24, 2009, 12:39:34 »
и я многу не вервам на такива работи, ама на времето ми се беше правило пакос на едно место и я те така реши да идем на врачка да видим кои ми го е напраил тоа пакос и она извади един картон с изписана целата азбука у кръг на ньего и викна на мои близък умрел духа и го пита кои ми е напакостил и ма кара заедно да бутаме неква чиника по буквите докъде се не изписа некво име (на човека къде я се съмняваше у ньего) и я поверва че он ми е напраил пакостта .... и човека умре, я си устана с убеждението че он ми е навредил и  :o :o :o ..ча после съсем случаино разбра кои са истинските злосторници........... тава с бутаньето на чинииката на определени букви може би "турлака" че моа да гу обясни по дубре що я ми се види че тава си е чисто психологическа фатка  ??? ???
Активен
жената Я  и приятели  

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #19 -: Април 24, 2009, 12:46:30 »
Макя...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #20 -: Април 24, 2009, 08:38:27 »
...тиа сичките циганки са фашливи, и бако дръмоня добре гие сафардосал мангасарката !
На жена ми ена гледала че ша има да замине за италиа и че има две деца ... че има две деца познала, сегъ чекам да заминава за италиа булката ама она неще  ;D
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #21 -: Април 24, 2009, 09:11:46 »
я па да ви каем ена случка с ена съученичка она е от село Бутан... вика иде ена циганка , какооо направи ено кафе да ти виждам сичкото ше ти познавам едно друго бе циганска работа... и таа вика азе й направи ено нес кафе, циганката го испи и а! особена изненада! оно нема нищо на дъното на чашата! айде сега да ми гледаш вика таа мойта позната! е како, то нема нищо!? така ли майкя ти изчепена, като зех вика ено дръжайе, дока излезе из портата се я налагах!
Активен

Плъхоубиец

• Гостенин
« Reply #22 -: Април 24, 2009, 09:38:03 »
Мене така една бабка сака още докъде бех ученик да ми гледа на кафе. А я тагава бех много мераклия да си купим MZ матор. Викам и: "А да видиме че си купим ли матор, кво че прочетеш у чашата." Она нещо си одвлече вниманието, а я зима една клечка кибритена и написа у утайката "MZ". Она призна, па се изкоколи. Викам и: Кво пише, че има ли емзетка? :) Ич инги не вервам на теа а и не давам да ми гледат разни сиганки. Они са психолози и сичките викат че ти е правена магия.
Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #23 -: Април 24, 2009, 09:42:12 »
 ;D MZ написал  ;D

Правена ти е магия, ще заминеш в чужбина, ще имаш две деца, на твой близък ще му правят операция - е и я така моем да гледам. И на кафе, и на ръка, и на боб  ;D
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #24 -: Април 24, 2009, 09:50:03 »
;D MZ написал  ;D

Правена ти е магия, ще заминеш в чужбина, ще имаш две деца, на твой близък ще му правят операция - е и я така моем да гледам. И на кафе, и на ръка, и на боб  ;D

А я така решавам кампютарни въпросе незададени правилну  ;D
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #25 -: Април 24, 2009, 01:02:17 »
Meне последно една циганска сака ми познава кога бех с мининкия, па до шадравани и пейка. Каза що че заминем у чужбина (а я живеах там от 5-6 годин), че ми се роди още едно дете (а но се беше родило преди 5 годин) и що че ме интервюира известен джурналис - тава незнам закво го изтрси. Накая ми сака 50 стотинки - я и каза че за тва познаванье моа да и дадем само наапания остатък от баницата и колко а останало боза у шишето - и она ги зема.
Активен

Пръвака

• Тумбак
« Reply #26 -: Април 24, 2009, 04:35:07 »
;D MZ написал  ;D

...... а я па мом и на женски пъп   ;D ;D ;D

п.п. я за гледач признавам един ясновидец, къде го доважда у назе куги бе мъничек що бе болняв нещо, та тоа куту улезна у назе и без дани пита нищо почна да разправя едни неща къде само ние си ги заахме - направо ни напраи разногледи  :o :o :o
Активен
жената Я  и приятели  

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #27 -: Април 24, 2009, 11:57:48 »
Те ви те туке да видите кво глеат ората на кафе ;D
http://picbg.net/u/79/26905/306161.jpg
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Пръвака

• Тумбак
« Reply #28 -: Април 25, 2009, 12:00:24 »
тава а куто онова къде разправа Плъотрепача за емзетката  ;D ;D
Активен
жената Я  и приятели  

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #29 -: Април 25, 2009, 08:37:53 »
А я га бе по-млад и я сам гледал на мометата.И нги думам: Русояф,зеленоок,въз височак,преди якичак/съга дебелшак/ умира да ти разпилее чръни коси на бело узгляве.Имена нема да споменувам що човека е между назе/а ниа смо само двамката/.А она ги ококори що я сам си врач од секъде.Та винаги сам познавал и па са ме дириле.Ма нещо на последък са ме позабувариле,че не практикувам вече"пруфесионално".
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.206 секунди с 21 запитвания.