Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Надолу

АФтур Тема: Северозападен роман - Торлашки  (Прочетена 27801 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

masok

• Гостенин
Re:Северозападен роман - Торлашки
« Reply #75 -: Ноември 07, 2013, 09:55:13 »
Немаго романецо..немое го зареда!
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #76 -: Ноември 07, 2013, 10:08:50 »
http://stantorlak.wordpress.com/category/%D1%81%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%BD/

да ви ебем интеминеда у Сф да ви ебем - двеста килобаита текс да не мое зареди - слоньеве манафе да ги наредат тиа ваще провайдъре
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

masok

• Гостенин
« Reply #77 -: Ноември 07, 2013, 10:16:55 »
Извинявам са..прублема е открит ...мегаланчовците зачезнаа!ма добре че си имам стик.. :-[
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #78 -: Ноември 07, 2013, 10:18:35 »
гегалан отка ги узеха ментел и са неква смешка
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Торлака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 41
« Reply #79 -: Декември 16, 2013, 06:05:55 »
Ей, дзверове, я само да каам кво става с романьо, да еба:) У моменто съм го, докарал докъде две трети и до средата на януари мислим да а гутоф, що нема по празниците виа да пиате като разпорени, а я да седим затворен като Пайсий:))) Та, ако го довръшим до средата на януари, до краю на месецо съм го набрал (що я като пишем летература пръво го праим с химикалка на лис') и съм му напраил пръва редакцеа едновременно с тва, така че вече ша а готов да видиме кво ше връшиме по-нанатам. Отделно съм приказвал и с един приател художник, нелош сътвер, да мисли за неква корица, да го не маанем един път зади врато:)
Я колко повече си предстаам идеята тва да стане книжно тело, толко повече съм зарибен да ви каам. Само требва да ояндзим на корицата поне неколко червени точки "Забранено до осемнаесе", що ше излетат некви бесни блюстители за морал, да ми размаават дрътите си, спаружени и нефащали уй през живото си ръце... Що я напоследък си отпущих душицата млого яко и на некои места чък мене ме е срам кък ми идат тикиви простотии у главата... А наздраве, да е*а тоа пиянски месец, да е*а
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #80 -: Декември 16, 2013, 06:10:04 »
 guru
Активен

Марчето

• Гостенин
« Reply #81 -: Декември 16, 2013, 06:55:51 »
Дерзай.....тука срамливи нЕма ;D :green:
 thanks
Активен

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595
« Reply #82 -: Декември 16, 2013, 07:25:54 »
Торлак с нетърпение чекаме романа,тава че стане безселър. guru
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

masok

• Гостенин
« Reply #83 -: Декември 16, 2013, 07:29:08 »
я сам с минимум 5 бройки! :green:
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #84 -: Декември 16, 2013, 07:36:45 »
я па сакам да гледам двд-то със честваниата на тоо епохален романь -

излъко мисли за фтора час на таа СЗ Сага от 5 части , Юбица и Свилко тръгат по чужбина ...
Активен

Торлака

• Тумбак
« Reply #85 -: Декември 16, 2013, 07:40:28 »
Чул те господ, Бай Либене. Мене, чесно казано, ми е през ую за славата, макар че преди немах по-голема мечта от тва да станем известен писател и да се издръжам само от това. През послегните неколко години претръпех неква еволюция и знам, че тва ше стане, само требва да работим и да не припирам като муле преди макье си:) Нема да си кривим душата обаче, че ше се радвам Северозападнио романь да стане известен (по същио начин се кефим и на успехите на алманасите, къде ги праат Фенера и сие), най-малкото що сакам да се чуа за нашио край и да пуанем една песница у врато на сички тъпанари, къде управлеват политическио, икономически и културен животец у нашта дръжавица. Северозападнио романь съдръжа у ньего си доволно количество простотиа и не вервам да са млого ората, къде ше намерат другите пластове, къде съм се пробал да турим поди повръхността на гьоло, маменцето им да полибим. Он обаче, кък и сичко къде праите виа за Северозападо, мое да а трамплин къде привличане на внимание къде назе и тогива ше моеме да развиаме далече по-важни и съдръжателни теми от миналото, бито и необятната, ама верно необятната ни душевнус. Млого ми арексва идеата за Северозападо като резерват. Гениална е. Що ниа сме си таково не само зарди тва, че ако другите са напреки, ниа ше сме на терсене, а и що неглижираньето ни от гадовете, къде ръководат дръжавата, е запазил краю ни уникален. И тва рано или късно ше се превръне от повод за подигравки от околните изклесяци у наше огромно предимство. Наздраве!
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #86 -: Декември 16, 2013, 07:44:27 »
назе ни требе таа простотиа - като си простеаме на воля и по едно време почва да кристализирва другото , онава важното и силното ... блиско да срцето къде мое те докосне ...
Активен

уйна

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 17601
  • гньетена с култура
« Reply #87 -: Декември 16, 2013, 08:00:10 »
 :punk: :punk: :punk: екам го с нетърпение! даже вече престанах да чета у блога ти, що сакам да си го прочета после наведнъж!
Активен
Ние сме ора естете.

Секи шут отзад е крачка напред.

Северозападният език спрямо книжовния, е това, което е офроуд трасето спрямо магистралата - непредвидимо и много по-интересно. Казах!  yn

Торлака

• Тумбак
« Reply #88 -: Декември 16, 2013, 08:12:40 »
Ей, убавци и убавици, я осен да каам, че млого се радвам, че ви арексва, друго не мом да напраим :almus:
Активен

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595
« Reply #89 -: Декември 16, 2013, 08:17:01 »
Като одим до В.Т.задължително че те подирим да те черпим и видим лично.Напиши ми тел.си на лични ако сакаш па и шише ракиа че донесем.
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 24   Нагоре
« назад напред »

Страницата е създадена за 0.114 секунди с 22 запитвания.