Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Моите срещи с известни личности  (Прочетена 5955 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юбопитка

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3274
Re:Моите срещи с известни личности
« Reply #30 -: Март 12, 2014, 04:56:04 »
амалее кви скрити лимонки стеее, сичко шси кажете  :smeeeh:

и на Минка идеята за "Моите срещи със северзападнио човек" е доста интересна, аз още помня първото си посещение в Резервата - само мигах като плъ у брашно и се чудех на кои ора съм :-[
Активен
"....животъ иъ прекалено кратак да го прекараме в мразене , борчове , сгибанье , притеснениа и кофти ора" Ям.Тц.

Валери61

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12231
« Reply #31 -: Март 14, 2014, 09:22:58 »
 :smeeeh: Весели историйки, искренно са забавлявах особено на Митака с изпълненията. Ше са напъна да са сета нещо и я, оти сеги са сещам само за неща не за пред ората! ;)
Активен
Първи закон на термодинамиката в Северозапада- "Пустинящината в едно затворено пространство с времето нараства." Ако имаме 5 пустиняка и 5 грамотни люде, след време ще имаме 10 пустиняка. Поговорката "с какъвто се събереш, такъв ще станеш" важи само за умните ора. - цитат от Великия сенсей Плъо Треп

Онаа от Враца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 537
« Reply #32 -: Март 28, 2014, 09:41:35 »
Била съм мънинка, ма са намират и у назе некви такива книги.

Я съм споменавала, ма те тука ша кажа.
Беше времето на промените, зората на демокрацията. Баща ми не знам ква мешания е имал със СДС-то, била съм мънинка и не съм разбирала, не знам по къв повод беше поканил прецедатела на КТ Подкрепа Илич Цветков. Още един тулуп беше дошел с него, моо и той да е неко известен, ма са не сещам кой беше. Брат ми ако чете да каже. Та дойдоа тия у назе, макя ми беше заклала патица, готви жената цел ден. Тия ядоа и пиа цела вечер, на другата сутрин са изсрале у новата туулетна чиния, която просто си седеше у банята, все още несвързана с канализацията и си тръгнале. След това имаше голема гюрунтия у назе. Първо обвиния брат ми (по стара семейна традиция  :green:), след тава мене... Горката ми майчица...
И тава беше сичката работа къде сврши таа извесна личнос.
Зема да питам баща ми ква точно а била причината на посещението, що ми стана интересно.

Мали, тва направо ма приби от смех.  :smeeeh: Много убава тема, жалко, че немам такива истории и язе да разкажем.  :)
Активен
Не съм фен на кола, не съм фен на фанта!
"Отивам за бира" е моята мантра.
С живота под вежди се гледаме строго.
Отивам за бира и влизам във пого!

Пияният Бард

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #33 -: Април 09, 2014, 09:40:59 »
Моите дръти истории не са свръшили, ей :green:
Лето 1987-мо. Бая ви Митко е абсолвент. Сбрале сме се у парк-хотел "Москва". У ресторанта свиреше един състав и певец беше Борис Годжунов. Сичко беше убаво и весело, както обикновено у такиви събития. Обаче, състава у 10 и половина обяви, че спира и ни пожелаа приятна вечер. Ниа от 12 щеаме да слазаме у бара ама час и половина без музика - терсене. Тагива я се дигна, сбра групата и нги рече: "Ако искарам Борката да пеа до 12 часа, давате ли по 5 лева. Сички мислеа, че се бъзикам и веднъга се съгласиа, с умисъл да глеат сеир. Да, ама я съм от дръта връба свирка. Дваасетина човека по 5 лева - 100. Я се дигна и отидо до естрадата. Там, зади един параван, състава и Борката вече поркаа. Я се изтресо, реко добар вечер, седна до Годжунов и рекох: "Имаш много поздрави от едно момче от Вълчедръм. " Оня кво си седеше невъзмотимо, ме погледна, светнаа му оченцата и рече: "Ей, Вълчедръм! Там има едно много убаво бело вино, къ се кааше, забраил съм." Отел - реко я.  И се завръза прикаската. Койо а тава момче. Епа тава момче, беше момче преди седам-осамнаесе годин, а съга седи до тебе. Носих ви цвеке на тебе и на Лили Иванова. Малий - тава беше одавна бе - рече он. И така си пориказвааме извесно време и към краа на прикаската я му обясних, че иаме абсолвенска вечер и сме збрале 50 лева да ни попеат до 12. Човека се фана за сърцето и рече, че млого а каталясал, ама състава, че излене и ме помоли да го извиним. Викам и тава а добре. Отидо си при колегите и нги реко да дават парите, що състава излаза. Пръво ми не поверваа, ама като изленаа ониа, нема накъде. Занесо я 50-те лева като свръши музиката и с другите 50, черпи сички доле у бара. И те така - се по нещо съм окрънкал от тиа срещи ;)
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #34 -: Април 09, 2014, 09:42:42 »
Ндааа-респект и уважуха!!!! :punk:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

кумичката

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2570
  • Аз съм ентелегентно проЗта!
« Reply #35 -: Май 11, 2014, 10:45:45 »
В зората на кариерата ми като социален работник работих с една самотна майка с параноидна шизофрения и детенцето й. Но бабата беше тази, която се грижеше и за двамата. Често възникваше въпросът кой е бащата на детето и бабата само ми намигаше и молеше да не засягам този въпрос. Един ден идват при мен и ме молят да звънна по телефона на Благовест Аргиров /Братя Аргирови/, защото чули по Тв-то, че се е прибрал в БГ. Аз започнах да ги гледам тъпо/отдава ми се ;D/, при което бабчето отново започна да ми намига и каза, че той е бащата на детето. :green: ;D Едва се сдържах да не избухна в смях, вдигнах телефона и "се свързах с Благовест". ;D ;D "Говорихме" 5 минути и той каза, че не се е прибрал, грешна информация. Така снижихме тревожността на майката, но това се случваше периодично, така че имам много близък контакт с Благовест Аргиров. Грижих се за детето му. :green:

П. П. Това брои ли се за среща с известни личности или е по - скоро среща със същества от трети вид? ;D Беше при Кулензич единия брат, та се сетих... ;)
Активен
"Пустиняка в буреняка" има своето място в културно-ландшафтния афиш на съвременната градска поп-културна реалия..."
Источник: Пустиняка в буреняка

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
« Reply #36 -: Май 11, 2014, 11:38:22 »
Един път Звезди от Ахат дойде да си купи батерии, тогава работех у ЦУМ у една верига магазини за жисиеми. Бая му беше мазна косъта, ама са държа като пич и много земно. Не, че съм очаквала баш от него да са дуе де.
Всъшнос у тоо магазин бая извесни са идвале. Един път дойде една жена и сакаше да прекрати един договор с Глобул. Даде ми една лична карта, видо, че е на мъж и й реко, че човека трева да дойде лично. Ама, той не може да дойде, рече тя, и ча тогава погледнах името и видо, че е на Георги Първанов.
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

rashkoff_04

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 400
« Reply #37 -: Май 11, 2014, 08:53:41 »
На времето, още при соца беше, седиме с един приятел у ресторанта на австрийскиа хотел у Сандански. На съседната маса седи Гойко Митич, снимаа некакъв филм тогива у околноста. Он са обул с мокасини на бос крак. Ниа с моа човек: "Глей го тоа индиянец, сака че а у прерията, та са обул така". От къде тогива да знааме, че да са носат мокасини на бос крак било гъзарско.
« Последно редактиранье: Май 11, 2014, 08:58:27 от rashkoff_04 »
Активен
Убаво а таа жена пиеньето...

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #38 -: Май 11, 2014, 09:02:39 »
На времето, още при соца беше, седиме с един приятел у ресторанта на австрийскиа хотел у Сандански. На съседната маса седи Гойко Митич, снимаа некакъв филм тогива у околноста. Он са обул с мокасини на бос крак. Ниа с моа човек: "Глей го тоа индиянец, сака че а у прерията, та са обул така". От къде тогива да знааме, че да са носат мокасини на бос крак било гъзарско.

Е-е, ама да беше пояздил неко кобилка с ньего или па да испеате неко уестърн-кънтри на Шабан с ньего заедно, да го бройме за среща а така... :green:
Виж, на Кумичката моа и да го считаме за среща що барем е провела разговор по талифоня :green:
Активен
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
« Reply #39 -: Май 11, 2014, 09:53:52 »
А счита ли се за среща, ако известната личност ми е род или сват ???
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
« Reply #40 -: Май 11, 2014, 09:57:51 »
Признавай си бързо  :green:
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #41 -: Май 11, 2014, 09:59:53 »

Даже е с предимство - давай :green:
Активен

цитат-Веко

Вая

• Тумбак
  • ревла
« Reply #42 -: Май 11, 2014, 10:01:36 »
Манете... неа удобно, ша ми се сърдат  :-[
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
« Reply #43 -: Май 11, 2014, 10:04:27 »
Манете... неа удобно, ша ми се сърдат  :-[

Ти мани таа работа - подръчкаш, па се притаиш - като си почнала - карай. Тука не признаваме конфликт на интереси :green:
Активен

цитат-Веко

Вая

• Тумбак
  • ревла
« Reply #44 -: Май 11, 2014, 10:11:10 »
Уффф, сама съм си виновна, само ша подскажем, едно момче от видинско - известно футболисче ми се пада нещо като племенник, ама нема да обяснявам точно кък. А кумата ми е актриса - от нищо нещо... нема нужда от имена... :-[
Активен

Страницата е създадена за 0.3 секунди с 20 запитвания.