Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Моите срещи с известни личности  (Прочетена 5929 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Re:Моите срещи с известни личности
« Reply #45 -: Май 12, 2014, 11:48:40 »
Е кой че да е тоа футбалер..че я ги познавам сичките..но известни от Видин са Боримиров, Росен Кирилов, Мартин Станков и Радуканов..айде и Алек Дионисиев ..па и Пламен Пасков, па и Пламен Русинов па и Спас Боянов и малко Джаза..а  и Лайфа :green:
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Вая

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1329
  • ревла
« Reply #46 -: Май 12, 2014, 01:21:55 »
първият от изброените
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
« Reply #47 -: Май 12, 2014, 08:15:22 »
Еми он е рода на жена ми от къде Покрайна ;D
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #48 -: Май 23, 2014, 05:16:54 »
  Днеска Левски имат юбилей. Та по тоа повод се сетих (не че некогиш съм забравял де) за една от най-паметните случки у живота ми.
 17 декември, 1966 г. Место на събитието - стадиона на Михайловград. У следобедните часове се играа приятелската среща между Септемврийска Слава и Левски Сф. Стадиона е фрашкан, гъз до гъз са се нагньеле ора от целиа северозапад да гледат мача с тоа велик отбор и най-вече... да видат Гунди. Там беше и една малка група вълчедръмчене. Петко Палански е върл ЦСКА-р, ама син му е запален сЕ още миничак левскар. Един приятел на Петко го навива да одат на мача та да гледа детето на живо любимия си отбор и световната звезда. ( По онава време ората беа по-човечни и по-умни от днеска - без значение от кой отбор са, уважаваа добрите футболисти и се радваа на успехите на секи БГ отбор, коги ритаа с чужди). Та мача си протече нормално с фър плей и коги футбалерете уленаа у съблекалните, приятела на Петко вика на сина му:
- Сакаш ли да видиш Гунди?
Одговора беше само един. Стадиона си беше пълен, никой си не беше тръгнал, догде си не идат големите ритачи. Оня човек тури детето на раменьете си и го понесе нагде съблекалните. Само викаше на тълпата:"Тава дете е тръгнало при Гунди!" и сички правеа път - цел коридор стана до вратата на съблекалнята. Там, на врата се спре и каза на детето:"Отврам вртата и ако ми покажеш кой е Гунди, отиваме, ако го не познааш, си тръгаме!". Отвори вратата оня, остаи детето на пода и му рече:"Тук ли е?" А мининкия само посочи с пръс у дъното на стаата - там седеше ньеговиа герой. В следващиа момент вече беше у колената на Гунди и си приказваа нещо, къде паметта го не а отразила. Послем детето подаде една снимка с Георги Аспарухов на ньеа, Гунди а зе и с една писалка написа - Михайловград, 17 декември 1966 г. и се подписа. Зеа си довиждане и мининкиа си тръгна. А вънка!... Народа като че беше станал още повече. С излазаньето от съблекалнята сички се беа утуриле да видат койо а тава дете къде а било с Гунди и да видат афтографа. И се почна - подванаа детиняка и си го подаваа от ръка на ръка, като футболна топка. А Петко Палански беше изпаднал у утчаяние, че не моа си прибере детето и се буташе из народа викайки: "Дайте си ми детето и бегайте при Гунди!" Като обиколи почетно нади сичките глави с автографа у ръка, детиняка бе връчен на отеца му.
Целата таа история е съвсем достоверна. Сетиле сте се, че мининкия - тава съм я, на 4 годин и половина и колкото и невероятно да е имам ясни спомени оттогава. Спомням си меризмата у съблекалнята, спомням си, къ ме дръжеше Гунди у колена, тих и скромен, почти срамежлив. Останалите картини са ми преразказани от баща ми. Последния спомен оттогава ми е, че съм на раманьете на баща ми за да съм по-нависоко и сме до рейса на Левски и на прозореца на по-задните седалки си кимааме с ръка с Гунди. Най-жалкото е, че при мойте многобройни премествания по квартири у Козлодуй, таа снимка се затри. Но къкто и да е - спомените ми никой не моа земе. А я си ги обичам!
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

BEKO

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4744
  • Щур чувек и силен ветар нищо ги не бръка
« Reply #49 -: Май 23, 2014, 06:00:38 »
 Щаслиф чувек си Мите сас тоа спомен! thanks
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #50 -: Май 23, 2014, 06:47:31 »
еее, алал ти вера за тава, ако знааш къ ми са кине срце коту са присети от таа убавиня твойта къ бя застанал пред съблекалнята на Милан кога бяаа тука ф Софиа да играат с ЦСКАто, а азе с картата на член на фенклуба на Милан ма бяа пущиле само да ги загнезда от една стран и да ги питам "шкяле ли би да са снимате с мене, че съм азе доволно сбркан" г-н Били Костакурта, г-н Пипо Индзаги, г-н Мануел Руй Коща, мани, само къде съдбъта са беше подиграла с мене тогава и Шевченко и Паоло Малдини беше контузени и не додоа, ма се пак си беше преживяване отсвадем, а отвънка през полицейските кордоне ората само седат и ми са чудат къ съм стигнал чаа вътре, мани...

с таа разлика, че съм бил на 25 годин, малко по голямшък от мончето на 4 годин, ма горе доле същиа акълец... ту дееба, малко ми тръгнаа слзи от умиление, ама брже ще минат, коту са сета сага кво преставлява Милан...
Активен
не я като да немам, ма би шкял

мааму стара

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1579
  • ич не биам на кво ударам
« Reply #51 -: Май 23, 2014, 08:30:46 »
    Ееех, Храбрецо-Черноблед... ти си Богопомазан, щастливец си ти мааму стара! Д'седиш у Гунди, д'съ докоснеш до него, толку мъничек... еее, ка ти завиждам...
    Съпреживех сичко написано и ти благо'даря за споделеното... се едно азе бех на твойто место...  thanks

guru
Активен
шафьорлъка е майсторлък, а не курназлък...

Пали си мигачете, а'ти не запалът свещ некъде!

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8830
  • Стерео сват
« Reply #52 -: Май 24, 2014, 12:25:24 »
Иии, браво! Зарад такиви моменти, къде остаат спомен за цел живот, си заслужава преследваш мечтите си! Направо ти завидех, благородно де!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #53 -: Ноември 03, 2014, 06:27:55 »
Eeeeee Баце Мите направо съ трогнах..чесно ти казвам,разчуствах са....Гунди а млого голем,млого-ако и да съм ЦСКА-р,къкто а добре извесно у тоа Форум тоа разказ ме много трогна.Щасливец си !!!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595
« Reply #54 -: Ноември 04, 2014, 09:13:27 »

Я се па снима с адаша.
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #55 -: Ноември 04, 2014, 10:17:35 »
Ахахаха Бай либене ти си направо слабичк краи тоо човечец  guru
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #56 -: Ноември 04, 2014, 11:14:55 »
 guru
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #57 -: Ноември 04, 2014, 07:15:01 »
Я Юпчо го не броа некъкси за извесна личнос,щото ми а съученик и комшия и телефоня му ми а в указатела...Обаче са плаша кви размери а зимал...! :green: ;D
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #58 -: Ноември 04, 2014, 07:28:40 »
епа тука акцента йъ, че Юпчо съ йъ снимал с Ветринарниа на Форума
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #59 -: Ноември 04, 2014, 07:39:50 »
 :smeeeh: :smeeeh:
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.167 секунди с 19 запитвания.