Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Малко помощ за представяне на Романя от Стоян Николов - Торлака  (Прочетена 3324 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Койо

• Админ
  • Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 6341
  • Винаги има повече от един начин да са свръши нещо.
Здрасте на сички, които са интересуват от литературата ни северозападна.

У момента изпитваме трудности да намериме подходяща зала за представянето в София на 13 декември, събота вечерта. Пробвахме в София Лайв Клуб, но всичко е заето. У Студио 5 е малко.

Дирим нещо за около 200 души, може да додат, може и не, искаме да е по-големо помещение. Дайте акълец или ни насочете къде да питаме с автура на тава занимателно и задушевно четиво. Разбира се, да не искат от назе наем, а да се разбереме за некаква консумация или некакъв процент.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12596
Тава ми дойде на акъля на първо време:
Клуб на хорото
http://horoteka.bg/events.php?menunode=9&show=mlist&page=1&what=past
Праат разни събития, но не пише колко седящи места има. По телефона моо са провери, ако местото ви допада.
Верно е трудна задачката, ше помисла още.
Активен
Я шси реча, па шси млъча ( баба ми Ценка)

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
пише - Седящите места са 130, а тези за игра - безброй
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
Некои от читалищата имат капацитет,ма не са лъскави кът клубовете...! ;)
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
пише - Седящите места са 130, а тези за игра - безброй
Верно, че пише, оно внимателно требва да са чете.
Активен

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
па да ама иначе местенцето изглежда прилично добро, да не реча че си йъ идялно
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
и на мене ми арекса така по сайтчето :)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Знаех си я, че на вазе моо се разчита. Заранка ше му зръкам на човека да питам за датата. Идиално е. Ако земе та ми одговори по теля или по мейла и некой от оркестър Виво, ептен добре ше стане.
Активен

унучка на Тинджулата

• Пустиняк
Тамън им слушам новото албумче на монтанските момчетия, фчера са го качиле. Они са ми у листата у фацебука, моо и там да пущим едно лично сопщение, ако сакаш.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Баждах са на тоа с хорцата, рече ше видим.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Курец. Сака наем, ненаял са. У сайта не пише, че има вход преди 21 часа. Входа се плаща след 21. До тава време пише, че е фрий. Тоа уместо да съобрази, че сто човека ше поарчат по около пет лева за консумация средно, зел да ми пише, че требвало било да плата наем, да го наплатат никакъв да го наплатат тамън у дробеца.

Ка да ме не е яд, като на сайта пише едно, а после у преговори излаза друго.
Активен

Койо

• Админ
  • Пустиняк
Ако се сетите нещо друго, давайте идеи.

На мене днеска ми отказаа и от "Спортна среща", имало било банкете празнични и такиви работи.

Значи дириме заличка, у която и да сервират пиенье, за да си избиат масрафа. Така съм го правил друг път и на друго место, така требва да стане и сеги.
Активен

Дръен Философ

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 699
И Ас питах, ма насекаде искат паре, деебнем теаната мама разпрана. Мислим щото сте избрали убава дата и е баж коги са фирмените угоилници. Криза ли? Ква криза бе бате....
Активен
"Имах мечта да имам часовник. Сега имам часовник, но нямам мечта."

Aнe

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 3057
говорих с една приятелка, един от учредителите оняденка на Читалището http://www.urban-mag.com/bg/%D0%98+%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D1%81+%D1%81%D0%B5+%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B4%D0%B0+%D0%A7%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%89%D0%B5/7095

и понеже са в още в началото и залата с коя ще разполагат, не а на разположение, предложи те тва место на НДК-то.
там точно се прецтавят книги, албуме... http://ndk.bg/Studio-5-dokosvash-izkustvoto

" Студио 5 е едно различно и много специално място. То е преди всичко духовно средище. Тук интериорът се измерва с една единствена мярка – уют, който предразполага към творчество, духовност и купон с положителна енергия. Затова централно място и значение в клуба има сцената. На нея се срещат както изключително качествени музиканти от различни поколения и стилове, така и театрални постановки, книги, филми, танци…
За всичко това спомага и централното разположение на Studio 5 – в основната сграда на любимото НДК, вход А3, неговата изключителната транспортна комуникативност, наличието на удобен паркинг и работното време – от 11 ч. до 03 ч. Клубът е професионално оборудван, технически и аудиовизуално обезпечен за провеждане на всякакви концерти, спектакли, фестивали, промоции и събития. "
Активен
Конощипат е селскостопански вредител. Движи са основну под земъта. Из тайните структури връъимгу. Не шаралее таа жена по светлото и одгоре, що го а страшингел да го не изребри некой с лопатата. Фенерски

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
епа лаасе една от книгите на Кептъна тамка има представяне ? ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.196 секунди с 22 запитвания.