Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Кво и кък да пущаме тука + карта на репортажете  (Прочетена 2049 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
Тва е форум за пущане на репортерски теми (в стила на известниа ви Язе репортьрина), ма само от СЗ. Язе репортьорина стана тема-изрод у неа се омешаа секави репортаже барабар с коментарете. За да стане по прегледно, тука ше пущаме само репортажи от СЗ.
Пущането ше става по друг начин - вместо да камариме сичко у една тема, за секи репортаж се пуща темица и отдоле се коментира къкто си знааме. Разликата а само че ше са подредени по репортажи. Примерно - "Дражинци, къ одиаме на сбора".
« Последно редактиранье: Юли 12, 2012, 02:49:23 от Крокич »
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Re:Кво и кък да пущаме тука
« Reply #1 -: Юли 12, 2012, 02:33:08 »

« Последно редактиранье: Юли 12, 2012, 02:44:05 от Крокич »
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
демек ша има систематизация и таксономизация,след което класификация на репотажете :smeeeh:
Кро-а таа картица ще се попълва ли постоянно,като има нов репортаж,ели е дадена сеги само като упътванье ???
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
Попълва се - я го праим що е манко по сложно технически и вече моа ви каам че некои работи са ненамираеми, примерно тва Калина деба у Википедиа води до едно пойе, а има села без надпис у Северозапада и неа сигурно кое кво е
Активен

Страницата е създадена за 0.057 секунди с 21 запитвания.