Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: КОЛКО ОТ НАЗЕ СЕГИ СА В СТРАНСТВО КОГА ША СИ ДОАДАТЕ ТЕ ТУКЕ У НАЗЕ  (Прочетена 8776 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Оньо-с-коньо

• Гостенин
Тука а дубре , ама не ми са седи и колко ора знам си сакат у дом , а тиа пустиняци политиците не стига че ни изгониа , ами и пречат да си додем . Ше съ радвам ако един ден си ида и си бачкам у Бг . Време е да съ дигнем и да си кажем че не ги сакаме тиа боклуци , а не да си мислат че цел живот ша живечт на гръбо на народо и ша краднат !
Активен

МЕЗДРАНСКИЯ ПУЩИНЯК

• Гостенин
ей язе съм вече 2 години тука в испанията...оня пустиняк брусненино е от 8 или 9 годин несам сигурен..ама не че са мал испанците ама живеят спокойно и сичко им е уредено...
Активен

Божура

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 11299
  • Бау!
живеят спокойно..

Ма прикаат дече ли са фанати от горъта. Като на състезание по надвикване  ;D
Активен
По неко път седа и си мисла, а по неко път само си седа...

МЕЗДРАНСКИЯ ПУЩИНЯК

• Гостенин
абе нее като дивотията в бг а...
Активен

МЕЗДРАНСКИЯ ПУЩИНЯК

• Гостенин
тва е верно че са абни та знаели са ...по строежите сичкио се прай от зад на пред и се преебават матеряли за 2 кащи да напрайш
Активен

Пръвака

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4276
  • къде е тЕкло па че тЕче
тва е верно че са абни та знаели са ...по строежите сичкио се прай от зад на пред и се преебават матеряли за 2 кащи да напрайш

е они явно неса сиромаси куто назе, що ниа с тоа матерял за две къщи че напрайме четири и че ни остане да напрайме на още четирма приятеле нужниците  ;D ;D ;D(верно що моа да паднат след пролетошнитедъждеве, ама карай...... ;D)
Активен
жената Я  и приятели  

Оньо-с-коньо

• Гостенин

е они явно неса сиромаси куто назе, що ниа с тоа матерял за две къщи че напрайме четири и че ни остане да напрайме на още четирма приятеле нужниците  ;D ;D ;D(верно що моа да паднат след пролетошнитедъждеве, ама карай...... ;D)
Пръваче-тва а многу верно-пустиняците заебават по строеже тонове цимент,кабеяци,туули,силиконье,тръби и кво ти душа сака и пак градежите им не са сас свет

Моа и така да а брусене , ма имА един случаи туке , у италеа ,пролецен ги друса един землетръс , та едно село го затръка , ората им да доа фургоне , и сега те след 4-5 месеца , пръвите влезнаа у готови къщи , без пари . А при назе ората от Стражишкуто землетресение още живеат у фургонете .Аресва ми организацеата , за сичко са помислиле , а и тиа са пустиняци и са половината с трети клас , ама дръжавата им е дубре уредена , да го еба , при назе има ора злато , а политиката и държавата ги гонат навънка , да седът немили-недраги по пустиняко ....
Активен

МЕЗДРАНСКИЯ ПУЩИНЯК

• Гостенин
да ви са пофала ...я сам си у българия от 10.12.2009 та до 14.01.20010.
ядение и пиене...удрииии ;D ;D ;D
Активен

Краси от Дражинци - Геговския

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 27469
Е добре дошъл удам баце ;)
Активен
У  Наздравето е Силата !!! Кой му требем  те телефоня - 0897 917 900
Човек къде не пие неа мал

мома Врачанка

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 7781
  • куха лейка
Айде и язе у кюпа - 10 годин по кипръско,преди това навъртех 2-3 иди ми,доди ми,доде най-накрая са спрех .
Ама се спрех що ма превзе един византиец.
И те така !
По един път у годината си одим,ама само за да видим че тава за де тръгнах още си вирее,та даже и процъфтева !
Активен
"...ей дъ имаше неко къде дъ ми пие пръвата глътка...я на натам си можем и самси... "
цитат Бай Еван Астриецо
П.С. Изпитано е у времето,баш така си йе!

ministur

• Гостенин
Йохане да ти дира апартамент около назе ели около Дръмоня  ;D
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
....а Я си мислех че шса връне и ша гради вила у Брусен  ::)
Активен

Страницата е създадена за 0.356 секунди с 23 запитвания.