Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Глейте тука...  (Прочетена 4711 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Глейте тука...
« Reply #15 -: Юни 13, 2009, 09:55:23 »
идялни са

не го знаех тоа саит

аресва ми ...  ;D ;D ;D ;D
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8442
  • Život brže prolazi
« Reply #16 -: Юни 13, 2009, 10:51:33 »
Лом е арен град, програмата на афтогарата къде печати билетите я съм я писал - работи вече къде 12 години- тава за сеа е най трайното постижение у живота ми  ;D
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #17 -: Юни 14, 2009, 12:01:16 »
па кажи че си програмис - пофали са тука - при назе
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #18 -: Юни 14, 2009, 12:06:52 »
Що и други ли има?

Абе къв програмис съм я, на петел долната джука, ма че се радвам ако има приблизителни като мене
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #19 -: Юни 14, 2009, 12:10:59 »
те язе съм мрежовик /Mikrotik/ и по меленките корпоративни мрежички , баичо и он е у IT - че збереме цел департамент лека полека
« Последно редактиранье: Юни 14, 2009, 12:15:01 от samotoka »
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #20 -: Юни 14, 2009, 01:02:40 »
Я съм деградирал програмис - доо 2002 писа програми а после само BI, CRM и други по-клатикурски работи.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #21 -: Юни 14, 2009, 01:15:44 »
Business intelligence и Customer relationship management си е сирьозно - особено у странство - високо ниво -
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #22 -: Юни 15, 2009, 08:22:06 »
Ного арен саит, повечето туке маи у IT  го дръвиме ..
Активен

milenkisss

• Гостенин
« Reply #23 -: Юни 19, 2009, 06:07:39 »
 :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)требат малко по-нов 8)и снимки че тука ги нема коренното население
Активен

dgazo

• Гостенин
« Reply #24 -: Юли 02, 2009, 02:11:01 »
Сдрейте сите пустиняци у тоа сайт!!! Язе съ бех регистрилал преди, ама верно а, млого мъ нема и си затрих регистрацията, ама найси ся съ пак регистрирах със тва именце!!! Абе ей АДМИНЕ и сите ора и пустиняци у сайто............., верно ли четем, че тъпата путка, дека бащай е оня игривио директор на училището-голио до кръсто, дек побарва ученичетата, е зела та а филтрирала сайтецо при самио достафчик, а!!!???  :o Абе таа що си не ебе путката майчина и пустиняк с пустиняк, кво куто работи у кабелната телевизия.............,  >:( та сакам да знам кво стана със сайто разфилтрира ли съ или нее!? Ако требе и друг хостинг шъ съ дири, а............!!!??? Айде да е арен деньо на сите убавци у сайтецо, що тва си ни е жинотецо на назе, напиняйте на лафове и рикия, що неостана време!!! А и тиа абцалютни пустиняци ни съдраа ушите от глупости с пусти изборе!!! Да сте ми живи и здрави сите омразе тука от нашиьо край!!! ;D ::)
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • душманин
« Reply #25 -: Юли 02, 2009, 02:21:17 »
разфилтриран е вече - ама де браа са ядове
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #26 -: Юли 02, 2009, 05:57:34 »
Да си жиф и здраф и ти и минуваи по-начесто од тука.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

джвъньк

• Гостенин
« Reply #27 -: Март 26, 2010, 07:45:08 »
http://www.protobulgarians.com/PODSTRANITSA%20NA%20DR%20ZHIVKO%20VOYNIKOV/PRALULG-DIAL-DUM-1.htm

а намерих товъ за диалектите ама го слагам тукенька що се зверих за оная рубрика за линковете па я не намерих
Активен

Ристо Цоцин

• Пустиняк
  • Život brže prolazi
« Reply #28 -: Март 26, 2010, 08:36:01 »
http://www.protobulgarians.com/PODSTRANITSA%20NA%20DR%20ZHIVKO%20VOYNIKOV/PRALULG-DIAL-DUM-1.htm

а намерих товъ за диалектите ама го слагам тукенька що се зверих за оная рубрика за линковете па я не намерих

Подобни линкове сме ги коментирали вече некъде. Накратко- пълни глупости.
Стигнах само до първата дума:

Цитат
Българското аз има явен неславянски произход. П.Добрев посочва че в памирските езици...

Неславянски произход - таратанци. Думата си е славянска та се а отнесла. Най- силния "довод" е че на останалите славянски езици било "Я" , само на български "аз". Само че ората около Любляна ползват точно думата "яз", което е изстрел в главата на хималайските теории на безименниа интерминет драскач.

Само за развлеечение, още един шедьовър:
Цитат
144.      долу, надолу – посока към земята. Отговаря на руското вниз. Аналогично по звучене и значение е  осетинското d?le, d?l?je – долу, надолу. /ОРС/

Освен че е неграмотен и не е одил даже до Любляна, писача е и тъп като галош. Понеже не се иска непременно да си хиперинтелигентен та да се сетиш че думата "доле" произлиза от думата "дол", също като "горе" от "гора" (което е значило планина навремето). И че тиа думи си ги има у секи славянски език.
« Последно редактиранье: Март 26, 2010, 08:38:20 от Крокич »
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #29 -: Март 26, 2010, 09:38:32 »
Въпреки ,че съм връл противник на Крокич у темите за история-у повечето пъти ;D,не моо да се не съгласим с написаното от ньего за дадената ситуациа-с лингвистика историа се не праи,а некои ора у желанието си да се изкарат преки потомци на Тангра се оливат. ;D
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Страницата е създадена за 0.112 секунди с 21 запитвания.