Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Пътеписи  (Прочетена 2837 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Генчо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 8830
  • Стерео сват
Re:Пътеписи
« Reply #15 -: Ноември 27, 2015, 08:03:03 »
Е пъ не е ли време за сбирка тама. У Зайчар де. Но Оджака ма води редовно вече цела годин, та не мом да огладнеем, ама ша се назорим за общото благо.
Активен

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
« Reply #16 -: Ноември 27, 2015, 08:57:48 »
Евлоги - нема а ти арекса у српско , нема ич Месо, само зеленилкя и зелице , и рикиа немат юта , и пивото нагарча ,
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Генчо

• Пустиняк
  • Стерео сват
« Reply #17 -: Ноември 27, 2015, 09:02:10 »
Явн съм одил у друга час на Сръбия. Я са връщам секи път с прекрасни холестеролни фпечатлениа и не толко добри резултати от изследваниата... :green:
Активен

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595
« Reply #18 -: Ноември 27, 2015, 09:24:53 »
! No longer available

Те клипче от кафана Сръбска куча в която бехме с Черногледеца и наши приятели.
Клипчето го качвам с любезното съдействие на Самотока.Благодаря му за помоща.
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

Байо ракиджията

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 1089
« Reply #19 -: Ноември 27, 2015, 10:06:50 »
Мале Мите па си сладкодумен,убаво сте си прекарале у Сръбско,мо що не дзръннате минаваики покраи нас да са видиме,та ако ще и на пъта за неколко минути.
Активен
Епа обичам а таа пуштина ракиата, е не че чак толко а обичам, ма без неа не моам!

Оджака

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21377
  • Кулченин
« Reply #20 -: Ноември 27, 2015, 10:09:37 »
така така бачо Цаньо, за поебване са си и двуйцата, азе съм ин го рекъл отдавна
Активен
не я като да немам, ма би шкял

Байо Либен

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 2595
« Reply #21 -: Ноември 27, 2015, 11:21:08 »
Мале Мите па си сладкодумен,убаво сте си прекарале у Сръбско,мо що не дзръннате минаваики покраи нас да са видиме,та ако ще и на пъта за неколко минути.

Мислееме да се отбиеме ма стана късно и бързаме да се прибереме по светло що зе да се пуща мъгла,другиа път че ти се обадиме задължително.
Активен
яж пи и се весели.
Библията ни учи да обичаме ближния,а Кама-сутра объяснява, как да го правим.

Бай Еван Астрилецо

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5639
  • беркофчънин
« Reply #22 -: Ноември 27, 2015, 01:18:21 »
 thanks  :punk:
Брава уште едън път Мите! Майстор си ти на ситуативнио раскас, де викът и другите, се едно че сме биле и ниа с тебе тама. Фанал си им и манталитето, ама нале знааш, че стинката има е две стрАни - а на сръпската стинка узгоре има убава картинка, а на теко уздоле - курац, ама тава е друга и ного длъга тема. Я пишем тава, што ги знам и съм сръбал сръпска попара, а она еле в много жежка, тъ съ у уста не тура, еле е студена и лоясала, тъ и свиньете гю нештат.
Ама уште по-големото достойнство на патеписо ти е, че си фанал ената стрън и си се спрел до тама, а тава си е майсторлук и не секи га може!
Активен
Като лежим - лежим, па като станем, та седим

Оджака

• Пустиняк
  • Кулченин
« Reply #23 -: Ноември 27, 2015, 01:23:27 »
така де така, то тиа само затава си и стават да са наедеш и да са повеселиш с них, за друго ги не дири

е, праат и убови керемиди  :green:
Активен

Генчо

• Пустиняк
  • Стерео сват
« Reply #24 -: Ноември 27, 2015, 01:48:56 »
Море и неко убава сръбкиня са среща тама...
Активен

Бай Еван Астрилецо

• Пустиняк
  • беркофчънин
« Reply #25 -: Ноември 27, 2015, 01:58:07 »
Ти пъ Ганчо некоа...връви у Белгдат вечерас пу "Цара Душана", пъ гле какви каки шъ видиш - моа дъ навре секъква Клаудиа Шифър сал у едната чашка на сутиено си..и на убави моми съ майсторе сръбете, мъ нали знааш...но при таа рабута се не пипа с рЪце, а еструмен сака дъ ползваш.
Активен

Генчо

• Пустиняк
  • Стерео сват
« Reply #26 -: Ноември 27, 2015, 02:02:43 »
Но пъ бъш с Кака Клаудиа да сравневаш...
Активен

Бай Еван Астрилецо

• Пустиняк
  • беркофчънин
« Reply #27 -: Ноември 27, 2015, 02:05:13 »
Дако де, ти си Избери некоа от по-актуалньете, се шъ улучиш у десетката!
Активен

Черногледец Храбър

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 5342
  • мизерийка и безвремие - и от тава се прай тумбак
« Reply #28 -: Ноември 27, 2015, 02:11:46 »
         Зайчар - западна покрайнина или...
              (час последна)
    Вместо отговор и извинение на бай Цанко

Свръши убавата вечер. Затрътявиаме се къде собите по двойки, да прайме секс. Доколко разбрах на заранта, сички беме забрайле за тава, последното, ама нищо - другиа път. Деаба и намерата му, тамън му стане убаво на човек, и айде, сака привършваме. Така а! Нема угодия. Търтиаме се на спалната и почнаме да се врътиме и да пъшкаме. Жената пъшка, що и се разместиле дисковете нещо, я пуфтим, що не моа заспим и ми се ще па доле у кафаната да будем. По едно време она се дигна, рови из чантата си, набара едно апче, глътна го и си леже. Сега те че ме натисне - викам си. Опъна една виагра и че има леле-мале. И така, къ си мислеа подобни щуротии, чу лекичко похъркване до мене, А така! Съга че се врътим и че си пъшкам сам си цела нош. А вънка се изду един ветар - фучи като из фуниа. Нали па вътре а топло и уютно. На поапци и отскоци, некък си а докара до заранта. Потоалетирааме се и се свлекоаме надоле у кафаната на закуска. А там - епа убаво си а. Една голема камина насред кръчмето, дигната на нивото на гръдите, връз една голема циментова пьоча, тлеят 3-4 големи кърпея. Голем кеф. Седнааме до неги, донесоа ни закуската - мешани яйца с бекон и сиренье, чаеве, кафета с млеко, масло, ама от млеко и почна да ми става едно таково бирено, че едвам се устиска да не зеам една халба. Пусти шофьорлък! Ей, а да си не одиме днеска, рекох те така, измежду другото. Мани бе, утре сме на работа, каат другови. Ма нещем работа бе, глейте кво а убаво. Тц, тц... Още 2-3 часа и щеаме да опиняме нагде... Нещем да се сещам. Требваше да дотъркаме динарете, къде ни беа останале и жените се дигнаа на щурм по магазинете. Я, като един истински мъж, се върна у собата и се трутих на кревата. Не след дълго се дигна и излена навънка. Беаме си баш у центъра на Зайчар. Ветровито, ръмежяво, ама не неприятно. На площада баш до хотела, глеам една група ора опиня уредби и пущат млого арна рок-музика. Питах момичето на рецепциата, ща че буде ово на площада, она рече, че некакъв протест че има. Гле па ти, и там протести имало. Позазяпах се у подготвящите протеста и си викам: па тиа де че ли на концерт са дошле. Бодри, енергични, лъчезарни млади ора. Стегат си сцената, без да пречат ни на пешеходци, ни на коли, ни на целокупниа зайчарски неделен живот. Макя му и грозге! Бе се едно, че съм у неква приказка, бе! У жива приказка, пълна отсвадем с живот. Да, ама след малко иде краа на приказката и наново завръщане у реалноста. Деаба и намерата му баш. Последни снимки на групичката, таварене на багажа и - кой от къде е. Запърпориаме ниа, с европейските номера, накъде европейската част от Балканите. И колко пО накъде таа час отваждааме, толко по-мрачно и по-тегаво ставаше. Га че ли природата ронеше сълзи, че си поаждаме. А мене ми с глас идеше да ревнем. Ама има и некои убави неща и оттам бариерата, викам си. След час време негде, мислим да се видиме с едни убави ора, Ако и да са пустиняци. И тава ми даде манко живъц у мислите. Догде минеме бариерата. Минааме я. И кво? Първото нещо къде погледа ти отразява е... пустош. Недалече КПП-то, у десно, едни стари порутени постройки, говорат с пресипнал глас, за едно живо, ама отминало време. Останал е да се чете надписа връз ньи: "Търговси базар - Връшка чука" Само у мислите си, моа си представим къф живот е кипел тука. И от двете страни на бариерата. А съга? Мани, че ме стега гушата! Продължаваме мълчаливо нагде Кула. Фанах телефоня и звъннах на едно момченце. Уредиаме си среща у Перлата. Да бе, у перлата на СЗ-да си има и истинска "Перла". ( Не бе, не сливенска - онава е друго.) Преди да пойдеме още на таа ескурзийка, от Кулското вътрешно разузнаване ни беа предупредили, че ако сакаме да видиме и една друга колоритна личнос, не требе да се обаждаме предварително, а да действаме с метода на изненадата. Естествено, послушааме ги. Добра ме се до местото на срещата и зачекааме. След извесно време, дойде онава момченце къде говориаме с ньего по телефона. Тежичко му е, види се. Работа, жена, две близнета. А у Видин, А у Кула. Така като го глеам е свалил барем седам кила. Ама си прилича на ньего си. Драго ми е да го видим. Още пО ми е благо като го чуем. Седнааме у заведението и времето спре. Мамин гласец меден, загорски, немоа му се наслушам. По едно време, като зе он да пине водица, използвах момента да реча нещо и язе. Викам му, ако се обадиме на Станко дали, че доа или да ни заведеш директно у ньи. Кво си пинваше водица, он лъчна леко, погледна ме из поди мустак и рече: Ти у ред ли си? Па тава е кауза пердута. Бега бе, реко я. Мамка му - отвърна он. И се пак, придума бай Либен да звънне един талифон. Две-три позвънявания, телефона се дига и след неко изречение, се разбраа, че след 5 минути е при назе. Най-ошашавен остана Дидко. Нема да коментирам петте минути, що тава са незначителности, но след неколко пет минути на вратата цъфна и самиа... Санко. Станко, бе, Станко. Оня, къде му викат Самотока у един форум. Е, добре де, кък да се видиш с тиа ора само за 2-3 минути? А кажете, кък? Нема кък. Та бай, Цане, извинявай! Дидо и Станко изедоа твойто време. Они са виновни. Да, убаво беше, че се видоме. Малко ни беше времето, ама кога ли ни е стигало, та да си омръзнеме? Времето напредваше и дружината требваше да се добере до центъра вселената, та ако ще тава да е самиа гъз на географиата. И така, збрали нови впечатления, убави преживявания и паметни срещи, се затътриаме по обратниа, все така къдрав и живописен път.
 Макя му и дункя! Що така сичко убаво е толко малко. Та па ниа ли смо толко алчни? Е,тъ!
Активен
Простотийооо, къ да се разведем с тебе ма?...
http://vbox7.com/play:79b74a6a
 У тоа живот най а неело глуповъ жена и мокар пепелник, оти се шъ намерът начин а ти угасът огъня!

цитат-Веко

Оджака

• Пустиняк
  • Кулченин
« Reply #29 -: Ноември 27, 2015, 02:15:19 »
и се пак ако си бяте само двуйцата с байко Либен, без половинките и най вече без други другови съм сигурациа, че щеше да преспите ф Кула, после и ф Дунафци, ели слочайно са бркам?
Активен

Страницата е създадена за 0.119 секунди с 23 запитвания.