Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Горд съм,че съм българин  (Прочетена 23662 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 233
Горд съм,че съм българин
« -: Юни 09, 2009, 09:56:39 »
Я сакам да кааам,че съм горд,че съм се родил те тука те.Тава да си мислиме,че за нищо не ставаме неа мисление.Требва да си позитивен и да праиш нещо а не да седиш и да се самозъжаляваш.

те ви те тука едно вдъхновяващо видео да развиате темата :)
Активен

masok

• Гостенин
Re:Горд съм,че съм българин
« Reply #1 -: Юни 09, 2009, 10:11:31 »
браво баце ........сите сме си блъгаре тука.............и никой не кае обратното..............ма тва клипче некък си не пасва да го пущаш............оти ората тука тва си го знаят...............тва требе се пуща у секо училище у блъгария,ние тука отдавна знам кви сме................ ;D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен

Иво - Шулеца

• Тумбак
« Reply #2 -: Юни 09, 2009, 10:13:41 »
Абе я ако улезне некой да ни чете щуротиите па да зеаме да го просветиме малко :)
Активен

muci

• Гостенин
« Reply #3 -: Юни 09, 2009, 10:32:02 »
браво бе човече направо ме разплака ....горда съм че сам българка ..ама има пустиняци които сасипват държавата ни и ни карат да я мразим.....................за сажаление
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #4 -: Юни 09, 2009, 10:42:08 »
ааааа  - аз мисла че  и таа тема ше са са обръне на сръпска след десетина постинга!  имаме подобна вече... мисла да а неумесна!
Активен

Иво - Шулеца

• Тумбак
« Reply #5 -: Юни 09, 2009, 10:43:56 »
Що па на сръпска ?
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #6 -: Юни 09, 2009, 11:57:22 »
що вече темата "българе" са обръна и на ацтекска,та и таа мисла че ше са обърне на нещо друго
Активен

Иво - Шулеца

• Тумбак
« Reply #7 -: Юни 10, 2009, 12:10:56 »
Епа нема ли модераторе за тааа работа :) да попрааат тааа грешка.Тааа тема требе да бъде за тава от кво е горд секи,че а българин.И ако има още такива ора като тиа у клипчета да ги кажете те тука те
Активен

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #8 -: Юни 10, 2009, 12:32:20 »
Я сакам да кааам,че съм горд,че съм се родил те тука те.Тава да си мислиме,че за нищо не ставаме неа мисление.Требва да си позитивен и да праиш нещо а не да седиш и да се самозъжаляваш.

Както и да се самозалъгваме.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #9 -: Юни 10, 2009, 12:53:24 »
А я чесно да ви кам ме а срам да прикаам на блъгарски у чожбина.Колко и странно да ви се струва ма по команистическо не сам чуствал таково нещо.Кой смаза самочуствието ми и даде шанс на неприателите ни да ни се присмиват?По некага ми се сака да се пофалим с нещо родно,ма куто се огледам у днешното ни ежедневие и ми минават мераците.За тава сакам с тиа си думи да правокирам чуство за повече одговорност у ониа от кои зависи нашто "днеска".За жалос и други педи мене са го правили без успех.И как иначе като един чожденец преди време ми заяви направо да не прикаам млого що познавал големи ора у назе и они щели да ме вразумат.Кои ли са па тиа? Ма сигур ги има щом ми се казва у прав текст.Интересно ми а само ка така некой"голем"блгарин че се застъпи за чожденеца и че пренебрегне мене ньеговиа съотечественик и единоверец? Явно право да се гордеат с блгарщината имат само некои "големи". Другите куто мене требва да са доволни че дишат родниа въздух се още безплатно.Страшно основание за гордос.Нема що!
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Иво - Шулеца

• Тумбак
« Reply #10 -: Юни 10, 2009, 12:59:12 »
Сичко а до самосъзнание.Ако си дръжиш на тава къде си обичаш и ти се сака,ич нема да ти требе тиа чужденците кво че ти каат,че мислат за тебе.Турай ги на уя си.Те за тава сме на тава дереже - що некой като ни се изрепчи и ниа свиваме уши и легаме по гръб и си викаме,че он е прав що е по силен.

А за тиа къде зависи от тех нещо - требва да стане като у Румъния едно време.Заведи ги сички у дръмкаша тури им по една лопата по главата и у трапа.Те тогава другите нема а си прааат кво си сакат и ако не разбират нещо,че питат кой разбира що че имат едно наум
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #11 -: Юни 10, 2009, 01:33:31 »

Тава е убово клипче.Сички тиа ора са допринесли за издиганье на нашта страна.Жалко е само че смо се издигнали у очите на слепите.Од сичко тава смо дали само азбуката на света.Другото са убийства и кръвища да се доказваме и въпреки сичко не смо се доказали.Не бива да мислиме куто улични бабаите.И чеченците са славен народ,ма войната и убийствата обесмисят героизма нги.Кага наистина дадеш нещо на света ората че те забележат и нема да се налага да се фалиме сами си ,а другите да си мирват и клатат неодобрително глави.Я лично се гордеем с друго.Гордеам се с Джон Атанасоф въпреки че американците го сметат за свой.Гордеам се с Дан Колоф,сас Спартак /макар че он неа блгарин/,гордел сам се на моменти сас Стоичкоф ,а съга с Бербатоф.Гордел сам се с тава че не сме испратили у нациските лагери на смарта ни един блгарски гражданин независимо од националноста му.Гордех се и кага испратийме блгарин у космоса.Сигур некой од вазе се а гордел и при други случаи.Ма едва ли иаме основание за гордос че смо истрепале вражески народе.Тава е жестоко,те що никой не ни признава тиа заслуги.Иначе у Балгариа ората куто цело са добри састрадателни и одзифчиви,само че ни а збръкана понекогиш моралната оценка и позволяваме чуството за искуствено насадено ни величие да зима на моменти връх.Нека се гордеаме с тава че смо час од Европейското семейскво и куто такиви допринасаме света да бъде по справедлиф и добар.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Иво - Шулеца

• Тумбак
« Reply #12 -: Юни 10, 2009, 01:41:13 »
Абе требе си малко самочувствие на тоа угнетен народ.Къде глеа само навънка че е убаво,а тука го чекаме да стане пустиняк насегде.Требе самочувствие за да дойде желанието да се промени нещо.Що човек къде а седнал и се чуди що е жив за нигде неа.

Дайте съга по темата.Нека секи каже с кво е горд,че сааа родил тука
Активен

Aврам

• Тумбак
  • я па я да не поверваш
« Reply #13 -: Юни 10, 2009, 02:30:39 »
Лошото а че кага ударимо на камик ниа винаги се одказваме.Те и при една предишна тема къде мислех че че ни сплоти и че ни даде самочуствие и пориф за гордос едва ли не бех искаран србоман,а никой си не напраи труда да прочете началото на темата и да разбере как сам я започнал.Никой не помни че деда ми е убит од србските войски през Србско-блгарската война.Че сам казал че рода ми е дошъл од Пиротско у териториата на северозапада,а неа останал у Србиа,че дори Капетана ме обвини че се исказвам лошо за србете.Но сигурно въпреки сичките ми напани да покажем че ниа куто северозападни ора смо по-добри и по-патриоте од другите блгаре и од наште санародници у србиа,ниа че си останеме още за длго с балканскиа манталитет на влци единаци.Така едно време един мургаф наш политик ни манипулираше куто викаше "Кой не скача е червен"и я тагава,най-врлиа антикоманис спирах на момента да скачам.Е къф сам бил тагава и къф сам съга според вазе?И тагава и съга нема да скачам куто лумпен,а знам че и виа нема да скачате.Що тагава не моа се разбереме куто смо од една порода?Та да се врнем на темата.Бих почуствал най- големата гордос кага наще ора од родниа северозапад спрат да робуват на догми и изживеат националното си възражданье.Е ка тагава да напраиме по-различна од казионните ни организации куто мисленьето ни а куто на сички.Ниа требва да иаме новаторско мисленье,ма в съшност се затвараме у един омагьосан крг-Щом не си такъф значи си од другите.Е да,ама не!Я сам од третите.А ако и виа сте такиви че се почуствам наистина горд че сам блгарин од свободниа и осазнал се северозапад.

Надявам се че сам спазил регламента що мразим да вравим протиф законьете.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
стопена от угоден срам.

Иво - Шулеца

• Тумбак
« Reply #14 -: Юни 10, 2009, 03:13:02 »
Ебаго ама уно и регламент ли има вече.Я съм го изпущил :)

Че се опрайме.Както казваш ти Авраме сака се време та да ни се промени мислението.

Я па да ви кааам съм горд,че го има такъв сайт къде да си поприказвам без да обяснявам кое какво е :).Що я така си мааам насегде и ич ми не дреме :).И те тоа сайт моа да стане една от причините да напрайме нещо у тоа нашиа край
Активен

Страницата е създадена за 0.219 секунди с 21 запитвания.