Резерват СЕВЕРОЗАПАД - нема такова место!

Моля влез или се регистрирай.

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
Експертно Търсене  

Новини:

АФтур Тема: Горд съм,че съм българин  (Прочетена 23668 пъти)

0 ЧленЬове, членки и членестоноги и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Самотока

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 23316
  • душманин
Re:Горд съм,че съм българин
« Reply #45 -: Юни 10, 2009, 04:08:04 »
а за тебе са млогу, що ги сметаш в млеко за децата, демек ти придаваш стоинос на тиа десет лева - а за оня къде тава са три бири - му а дремал уя - що контрольоре у сека кола нема, и да го глобеват се е на сметка - да кажем го фащат еднаж у месеца - пъ те са возат секи ден по 5 пъти например
Активен
There is no end, only new beginnings ... /Там отвъд няма край, само ново начало.../

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #46 -: Юни 10, 2009, 04:09:38 »
А що не глобеват циганете куто са возат без билетче  ???

я попитах еднъщ що не провереват е тоа гусподин - и посочи цигана

" тава кои ша проверева е моя рабута " и азе и казх че билето ми е тоа господин  ;D ;D ;D

яла та на да са повозиш у германиа примерно без пари, я щеа да ма затворат доде са сета да купиме билет ..

Активен

nikoia

• Гостенин
« Reply #47 -: Юни 10, 2009, 04:10:51 »
 >:(
Като цело се е ебало макята, шъ прощавате.
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #48 -: Юни 10, 2009, 04:13:21 »
И вчасност а па така! ;)
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #49 -: Юни 10, 2009, 05:54:15 »
Язе съм горд че съм Българин но само заради произхода.Не съм горд че за децата ни нема места у децките градини.Не съм горд че старите ора бръкат по кофите за боклук а са работиле цел живот за да имат нещо за старини.Не съм горд с тава че стандарта на цените а висок а тоа на доходите нисък.Имам поне още иляда причини да не съм горд но са гордеа само с тава че съм са родил Българин само с ТОВА.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #50 -: Юни 10, 2009, 06:38:21 »
не е баш така -
санкциата култивира съзнанието -
аде да а глобата 500 кинта за врълен боклук из терасата и да глабат двама от блока ви - да видиш къ сичките веднъга ще добиате съзнание

шумни съседи имал неко си - я да а глобата 1000 лв - да видиш къ ще одат по чарапе /твойото право да са веселиш спира до тама, докъдето почва мойота право да спа на тишина/

що не а така - щото смрадовете политици не приемат строги закони - ми щото они имат интерес да а разхаитено и лабаво и ниа да са заним с глупости и да са чудиме по цел ден къ ще платиме тока и водъта , у место да забелезваме къ краднат - сичкото таа затра е отвличаща фниманието маневра на смрадовете къде краднат, що така по не биа на очи
...ако само знааш колку си прав...и колку ми а мерак да стане така...
...щото иначе и я са чуствам куто Багериста...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Иво - Шулеца

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 233
« Reply #51 -: Юни 10, 2009, 06:49:21 »
Епа требе да престанеме типично по български да седиме и да чекаме некой друг да е свърши тааа работа.Уно е казано ако сакаш нещо да стане - стававш и го прайш.А да чекаме друг да ни опрай маке.
Активен

Росен Багериста

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4785
  • Карам багер резкам рикия и си питам дедовеца
« Reply #52 -: Юни 10, 2009, 07:12:22 »
Ша стане коги туриме читави ора у парламента да напраат закона за референдумете и сички важни вапросе за страната да са решават от народа тогива мое и да са промени нещо.
Активен
Кой ни мрази поди назе да лази

cybertek

• Гостенин
« Reply #53 -: Юни 10, 2009, 09:03:54 »
 я немам коментар... http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2217531
Активен

Байчо

• Гостенин
« Reply #54 -: Юни 10, 2009, 09:17:55 »

а я имам коментар! квито ни управниците,такава ни и дръжавата! и с риск да ма оплюате те тука, ша кажа бравос на теа бандите са таа им смелос връъ инго! тава като го реко на мойта жена, па она подскочи да ма еде!
Активен

Чвора

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 21592
« Reply #55 -: Юни 10, 2009, 10:14:12 »
ми къ нема да имат смелос.Нали тва ги а посъветвал неко мазен изврътлив адвокат,къде знаа,че колко си по - нагъл у таа териториа,толко по напред че връвиш.Апа ,че на тиаместото нги вече неа у затворо-ясно а они ша одат при другите суеци къде са същите краддци и бандите като ньи,сал дека се по - лизгави и се каат народни избранници!
Активен
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите...".
,,познанието минава през етапете - чел съм , учил съм го , практикувал съм го , правил съм го 15 годин, не ми аресва"
цитат по форумниа класик Самотока ;)

nikoia

• Гостенин
« Reply #56 -: Юни 10, 2009, 10:21:24 »

Е Абсурдистан  :o Престъпниците вместо у затвора, у парламента.
Активен

Колеба

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 12944
  • Лижанин
« Reply #57 -: Юни 10, 2009, 10:24:39 »
О боже ... ти лазда откри топлата вода ... пустиняците са у големиа кошер от удавна, тава за гърмене доле у ниското, среване до све

А дали ше додат по свесни после ?
Активен

Дръмон

• Пустиняк
  • Публикации връъ му гу: 14170
  • Под прикритие-с разкритие!
« Reply #58 -: Юни 10, 2009, 11:41:20 »
Цитат
А дали ше додат по свесни после ?
Тц....не вервам...
Активен
Дееба тиа връзки-кой ли ги а измислил?!?
(Цитирвам уважаем съфорумец,докъ са опитва да си изуе обущата у крайно нетрезво състояние!!!)

Aврам

• Тумбак
  • Публикации връъ му гу: 4478
  • я па я да не поверваш
« Reply #59 -: Юни 11, 2009, 12:07:17 »
Нема ка при така саздадените условиа од каде да доат по-свесни,а полужението моа се опраи само под натиск од улицата.Сичките ни законье куто почнеш од избирателниа са напраени така че да бъдат манипулирани.И братя Галеви не са виновни.Они са рожба на системата.Че бъдат избрани у парламента за едното чудо и нема да са по-лоши ели по-добри од Станишеф,що системата тава позволява.И нашта организациа ако я напраиме че се сблъска сас същите проблеме.Нема ка да е иначе,нема ка да спиш с негър и да сакаш детето ти да е бело.Манко ели повече оно че си а чрно.
Активен
Душата ми жадува полет.
Душата ми е гняв и плам.
Душата ми е сняг на пролет
стопена от угоден срам.

Страницата е създадена за 0.199 секунди с 22 запитвания.